چراغ آویز

انواع چراغ آویز چمنی

چراغ دیواری حیاطی

انواع چراغ آویز چمنی

 

بیاموزید که چگونه چراغ های آویز چمنی در فضای باز می توانند بخشی از فرآیند زیباسازی خانه شما و موارد دیگر باشند.

وسایل آویزان حسی خوشایند به فضای بیرونی شما می دهند و در عین حال نور کافی را برای مهمانان فراهم می کنند و هرگونه ویژگی برجسته محوطه سازی یا معماری را برجسته تر می کنند. آنها به روشنایی حیاط خلوت کمک می کنند که باعث می شود حیاط خلوت شما فضای بسیار قابل استفاده تری داشته باشد.

چراغ آویز در فضای باز کنار تراس

راهنمای خرید چراغ های آویز در فضای باز

اگر به دنبال راهی برای نورپردازی حیاط خلوت یا محوطه پاسیو خود هستید، ده ها ده ها گزینه برای انتخاب از محصولات روشنایی تیانا دارید.

اگرچه از انواع، اشکال و سبک های متنوع از چراغ ها در تیانا موجود است اما چراغ های آویز چمنی از بهترین ها برای فضاهای بیرونی هستند.

 

ویژگی چراغ آویز چمنی چیست؟

 

مزایای چراغ های آویز بسیار زیاد است. مهمترین آنها تطبیق پذیری آنهاست. بسته به دستگاه خاص، آنها به همان اندازه برای روشنایی عمومی، تاکیدی یا وظیفه ای کار می کنند.

علاوه بر تطبیق پذیری آنها، وسایل آویز به سادگی ظاهر خوبی دارند. آنها در یک پاسیو در فضای باز به همان اندازه که در داخل خانه روی میز ناهار خوری قرار می گیرند، خوب به نظر می رسند وسایل آویز به همان اندازه در محوطه سازی فضای باز نیز گنجانده می شوند.

 

هنگامی که به درستی در فضای باز نصب می شوند، می توانند برای برجسته کردن محوطه سازی و ویژگی های معماری خاص، از جمله درختان، درختچه ها، فواره ها یا مجسمه ها مفید باشند.

یکی از بهترین کاربردهای بدون پاسیو در فضای باز برای وسایل آویز، در آلاچیق یا ساختار مشابه است.

استفاده اضافی در فضای باز از وسایل آویز به عنوان روشنایی کار برای گلخانه ها، گاراژها، کارگاه ها و موارد مشابه است.

 

چراغ آویز چمنی در کدام انواع یافت میشوند؟

 

چراغ های آویز رایج ترین نوع وسایل آویز برای روشنایی در داخل و خارج از منزل هستند.

آنها از خود وسیله (اغلب یک سایه کاسه ای شکل) تشکیل شده اند که از یک میله یا زنجیره ای که به سقف متصل است، آویزان میشوند.

به دلیل تعریف گسترده، وسایل آویز در اشکال و اندازه‌های تقریباً بی‌پایانی وجود دارند. با این حال، برخی از آنها بسیار رایج تر از دیگران هستند. این شامل:

 

 • چراغ آویز چمنی مدل آبتین
 • چراغ آویز چمنی مدل مایا
 • چراغ آویز چمنی مدل هرمس
 • چراغ آویز چمنی مدل آرمیتا
 • چراغ آویز چمنی مدل آناهیتا
 • چراغ آویز چمنی مدل شهاب
 • چراغ آویز چمنی مدل دینا
 • چراغ آویز چمنی مدل روژیار
 • چراغ آویز چمنی مدل تیتان
 • چراغ آویز چمنی مدل برسام
 • چراغ آویز چمنی مدل مهرسا
 • چراغ آویز چمنی مدل کیوان
 • چراغ آویز چمنی مدل ساینا
 • چراغ آویز چمنی مدل النا
 • چراغ آویز چمنی مدل ارس 

راه حل های برای بکار گیری از چراغ آویز چمنی

 

پس از استقرار در انواع آویز، باید نوع فرعی خاص و همچنین سبک زیبایی شناختی آن را انتخاب کنید. به گونه مثال اینجا شما برای انتخاب گزینه های دارید، نگاه کنید! سلیقه شما کدام یک را بیشتر میپسندد؟

 

چراغ آویز چمنی به کدام رنگ ها یافت میشوند؟

 

در مرحله بعد، مهم است که رنگ، متریال و پایانی را انتخاب کنید که هم در وسایل شما عالی به نظر برسد و هم تکمیل کننده بقیه محوطه سازی و دکوراسیون حیاط خلوت شما باشد. از اینرو تمامی انواع چراغ ها در تیانابه رنگ های متنوع تولید میشوند تا سلیقه شما نیز شامل در رنگ ها باشد.

 

چراغ آویز در تیانا به اندازه ها و سبک های مختلف تولید میشوند:

 

در نهایت، شما باید اندازه و محل قرارگیری وسایل، طرح کلی روشنایی، و نوع منبع تغذیه و کنترل‌هایی را که برای تغذیه و کنترل آنها استفاده می‌کنید، در نظر بگیرید.

در اینجا، ما هر جزئیات را به طور کامل تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم تا نوع مناسب نورپردازی آویزان را برای فضای بیرونی خود پیدا کنید.

 

کیفیت چراغ های آویز

برق و آب به خوبی با هم ترکیب نمی شوند. جمع رطوبت در داخل چراغ برق می تواند منجر به آتش سوزی یا جرقه های خطرناک شود. نگرانی اولیه شما در مورد روشنایی در فضای باز رطوبت هوا است. این مورد با محصولات روشنایی تیانا نگرانی شما را برطرف میسازد.

اگر قرار است چراغی روی دیواری در معرض دید یا در امتداد مسیری برای محوطه سازی نصب کنید، جایی که در معرض باران و عناصر قرار می گیرد، مطمئن باشید که محصولات روشنایی پارک کال برای مکان مرطوب عالی هستند. چراغ های آویز چمنی همچنین برای جلوگیری از ورود آب به داخل، آب بندی و عایق بندی شده اند و از اجزای داخلی و الکتریکی خود محافظت می کنند. همچنین محصولات ما به اندازه‌ای محکم هستند که در برابر رطوبت بیش از حد و قرار گرفتن در معرض سردی و گرما مقاومت نا محدود داشته باشند.

 

 

پیشنهاد ما

 

برنامه ریزی یک فضای زیبا و روشن در فضای باز می تواند طاقت فرسا باشد. اگر شما در حال رویای یک فضای زندگی زیبا در فضای باز هستید اما نمیدانید چی کاری انجام دهید و از کجا شروع کنید و یا اینکه مذبذب هستید، چی نوع چراغ را انتخاب کنید، شما می توانید با رسیدن به نورپردازی تیاناو انتخاب از چراغ های محوطه، چمنی، ویلایی، باغی، و یا دیواری و پارکی فضای قابل پسندی برای محیط مورد نظرتان ایجاد کنید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *