اخبار و مقالات

انواع چراغ سردری

انواع چراغ سردری

هواخوب است،شماتصمیم داریدکه باغ رابرای لذت بردن ازفضای بیرونی خودآماده کنید،تامدت طولانی پس ازغروب خورشیددربیرون بمانید. بنابراین اکنون زمان آن است که درنظربگیرید چراغ سردری باغی،ویلایی،چمنی ازمحصولات روشنایی تیانا این کاررابرای شما انجام میدهدوفضارامطابق به سلیقه شماروشن میسازد.باغ تان رابرای لذت بردن ازفضای بیرون تامدت طولانی پس ازغروب خورشیدآماده میکند.باید یقین داشته باشید! که یکی از عناصر کلیدی طراحی باغ، نورپردازی در فضای باز است. خوشبختانه، طیف وسیعی از نورپردازی در فضای باز برای هرقسمت ازباغ شمادرمحصولات روشنایی تیانا وجود دارد.

چراغ سردری چیست؟

چراغ‌های فضای باز نه تنها ضروری هستند، بلکه می‌توانند حیاط شما را به یک واحه تابستانی تبدیل کنند، جایی که تمام خانواده می‌توانند به عقب برگردند و استراحت کنند. هیچ قانونی در مورد نورپردازی در فضای باز وجود ندارد. برای ایجاد پناهگاه شبانه جادویی خود، همه گزینه های زیر را با هم ترکیب کنید.

چراغ سردری یک راه مطمئن برای ایجاد یک فضای رمانتیک و صمیمی هستند. آنها ساده‌ترین راه‌اندازی و افزودن جذابیت فوری هستند. بیایید صادق باشیم، همه چیز در نور خوب به نظر می رسند. بهترین بخش در مورد این چراغ ها این است که شما از نظر دوام خیال تان راحت است می توانید با خرید یک دوره ای سال ها طولانی کار بگیرید.

 انواع چراغ سردری کدام ها اند؟

یک گزینه کاملاکاربردی برای روشنایی فضای باز هستند. آنها را می توان در پاسیوها برای افزودن روشنایی به گلدانی باغ، مسیرهای خطی برای هدایت مهمانان به سمت میز شام، یا درخشندگی صمیمی به کنارمیزغذاخوری قرارداد.اگر به دنبال چراغ های مناسب برای استفاده در فضای باز هستید که می‌توان آن را در تمام فصل های سال درهنگام باران یا درخشش در بیرون رها کرد پس از محصولات روشنایی تیانا نگذرید. یا اگر فقط از چراغ های معمولی استفاده می‌کنید، که پس از اتمام کار، مطمئن شوید که آن‌ها را به داخل برگردانید.

پس شما کسی هستید که خرید غیر معیاری میکنید. نگران نوع نباشیدچراغ سردری همچنان در نوع خود انواع ای دارد که مطابق به سلیقه شما همچنان یافت میشود. ضمنا برای تاکید چراغ سردری در برابر عناصر طبیعی سرسخت و مقاوم هستند،درگروه بندی اولی انواع چراغ سردردی از قرار زیر میباشند: چراغ سردری محوطه ای،ویلایی،چمنی،باغی،پارکی،باغچه ای،حیاطی.برای نورپردازی که موردتوجه همسایگان تان قراربگیرید از چراغ های سردری انتخاب کنید.

 ویژگی چراغ سردری

این چراغهاسازگار با محیط زیست هستند و در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند، بنابراین می‌توانید آن‌هاراباسایردکورهای فضای بازخودهماهنگ کنید. در پایان ما تعدادی از سبک های انواع چراغ سردردی را برای معرفی می آوریم پس در ادامه باما باشید: چراغ سردری مدل مایا،آبتین،آناهیتا، آرمیتا،هرمس،کیوان،ارس،برسام،ساینا،تیتان،اطلس،اروند،شهاب،روشا،آراد،النا،ماهک،مهرسا،دینا،نارون،رکسانا1-چراغ محوطه ای  اگراهل هنروصنایع سنتی هستیدوازطراحی تابلوهای میزبانورپردازی دراماتیک لذت می برید.به عنوان مثال، چراغ سردری آبتین، طلایی برای روز یاد بود تولد شما می تواند از مرکز منحصر به فرد و خانگی شما باشد! برای روشن‌ترین نور، چراغ های سردری ویلایی آبتین، ارس، آرمیتا با شیشه‌های شفاف در انتخاب کنید. اگر به دنبال محیطی مسحور کننده هستید، نسخه های آراد، تیتان، ارس، شهاب و یا برسام و کیوان را بخرید 2- چراغ سردری ویلایی

از چراغ سردری ویلایی برای نیازهای روشنایی بزرگتر استفاده کنید.گزینه‌های نورپردازی ظریف مانند چراغ سردری ویلایی، چراغ سردری چمنی، چراغ سردری باغی برای ایجاد فضایی روشن ضروری هستند، اما معمولاً باید با نورپردازی روشن‌تر، به ویژه در مناطق پرکاربردتکمیل شوند. شمادوست.داریدکه.مهمانان.شمابتوانندواقعاًازفضای.بیرونی.که.شماساخته.ایدلذت.ببرندومحیط آراسته.شماراآنها ببینند.پس انتخاب درست داشته باشید! چراغ‌ها سردری و سرستونی از محصولات روشنایی تیانا در فضای باز به سبک و انواع متنوع و کاملاً ضدآب هستندوآنهارا گزینه‌ای عالی برای نورپردازی فضای باز در تمام طول سال پیشنهاد میکنیم. این چراغ ها را به طور چشم نواز روی دیوارهای بیرونی خانه خود به عنوان پایه روشنایی باغ خود قرار دهید. و تا مدت های طولانی که خواستین پس از غروب خورشید از محیط بیرونی تان لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *