بهترین چراغ آویز

تابستان به معنای یک چیز است: زمان زیادی که در پاسیو صرف شده است. از باربیکیوهای حیاط خلوت گرفته. تا قهوه صبحگاهی، حیاط خلوت جایی است. که بیشتر روزهای تابستانی خود را در آن می گذرانیم. و هیچ راهی برای ایجاد فضای کمی به ایوان پشتی به جز بهترین چراغ آویز در فضای باز وجود ندارد.

چگونه چراغ های آویز حیاط خلوت را آویزان می کنید؟

شاید از خود بپرسید: چگونه چراغ های آویز حیاط خلوت را آویزان می کنید؟ به نظر می رسد. هزاران راه وجود دارد! ما فقط چند مورد را در اینجا پوشش داده ایم. اما در صورت تمایل خلاق باشید. ما پیشنهاد می‌کنیم. با بهترین چراغ‌ های آویز خود به ارتفاع نسبتاً بالا بروید—به ارتفاع 8+ فوت فکر کنید. از این گذشته، شما نمی خواهید. گرمای نورها بر شما یا مهمانانتان کوبیده شود.

کدام چراغ آویز در فضای باز برای شما بهترین است؟

چه چراغ آویز در فضای باز برای حیاط خلوت من بهترین است؟ خوب، شما خوش شانس هستید. ما برای شما از ایده بکاری تا نصب بهترین چراغ آویز را انجام میدهیم. بسته به اینکه چگونه می خواهید. از چراغ های آویز حیاط خلوت خود استفاده کنید. ممکن است انواع مختلفی را بخواهید. و همه چراغ های آویز در فضای باز یکسان ساخته نمی شوند. برای بررسی ما از بهترین ها وب سایت تیانا را دنبال کنید. و برای ایده های خلاقانه در مورد نحوه آویزان کردن. آنها به خواندن ادامه دهید.

 

 

هنگام خرید چراغ های رشته ای در فضای باز به دنبال چه چیزی باشید؟

چند منبع برق مختلف وجود دارد که چراغ‌های آویز در فضای باز می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند و قطعاً نمی‌خواهید با نوع نامناسب گیر کنید. بیشتر چراغ‌های آویز در فضای باز به پریز برق وصل می‌شوند، به این معنی که می‌توانند فقط در جایی که پریز بیرونی وجود دارد یا سیم کشش را از پریز داخلی استفاده کنید. مزایای چراغ آویز تیانا این است که معمولاً قابل اتصال هستند. به این معنی که اگر می خواهید یک منطقه بزرگ را پوشش دهید. می توانید رشته های زیادی از چراغ ها را به یکدیگر متصل کنید.

I. بهترین چراغ آویز حیاطی و چراغ آویز ویلایی

آیا لامپ‌های بزرگی می‌خواهید که کل پاسیو شما را روشن کند یا به دنبال فضای نورهای ظریف پری هستید؟ چراغ‌های آویز حیاطی یا چراغ های آویز ویلایی نور کافی را فراهم می‌کنند. که هنگام استفاده از آن‌ها نیازی به منبع نور اضافی نداشته باشید. و در حالی که بسیار زیبا هستند، نور فوق‌العاده ظریف یا ملایم را از بین نمی‌برند. و می توانند لحنی صمیمی برای فضای بیرونی شما ایجاد کنند.

II. چراغ آویز پارکی

یکی دیگر از گزینه های عالی برای استفاده از چراغ های آویز در فضای باز، چراغ های پارکی هستند. آنها به هر محیط از فضای باز مثل باغ، ویلا، حایط خلوت سازگار هستند. بازبینان همواره از میزان روشنایی این چراغ ها شگفت زده می شوند. و می گویند که با وجود اینکه تنها 1 لامپ وجود دارد. آنها نور زیادی برای یک بالکن با اندازه معمولی در هنگام غروب دارند. به نظر نمی رسد که آنها فهرست شده. یا دارای گواهینامه UL باشند. اما با ضد آب و هوای تجاری عرضه می شوند. و مشتریان موافق هستند. که آنها فوق العاده بادوام هستند. در حالی که این چراغ ها برای یک منطقه بزرگ به تنهایی ایده آل نیستند. اما می توانند برای نورپردازی یک پاسیو کوچک مناسب ترین باشند.

III. چراغ آویز باغی و باغچه ای

یافتن چراغ‌های باز با کیفیت بالا، مقاوم در برابر آب و هوا. و قابل اتصال، دشوار است. اما این چراغ‌ آویز باغی و باغچه ای از محصولات روشنایی تیانا راه را برای شما ساده می‌کنند. آنها کمی با قیمت مناسب از سایر چراغ‌های بازار هستند. اما اگر به دنبال بهترین چراغ‌های مینیاتوری هستید. که بتوانند. در بهار و تابستان عناصر را تحمل کنند. و کل پاسیو شما را بپوشانند. پس اینها هستند. آنها بیش از 100 فوت را پوشش می دهند. اما در صورت نیاز به 4 رشته قابل اتصال هستند.

 

کیفیت محصولات روشنایی تیانا چگونه است؟
ضد آب و هوا

از آنجایی که قصد دارید. از چراغ های آویز خود در خارج از منزل استفاده کنید. و به خصوص اگر در معرض عناصر قرار می گیرند، باید مطمئن باشید. که آنها نوعی ضد آب و هوا دارند. هر چراغی که ما در این لیست. قرار. داده. ایم. برای ماندگاری در اکثر فصول سال مقاوم در برابر آب و هوا. است. اما بالاترین درجه دوام، لیست یا گواهینامه UL است. UL مخفف Underwriters’ Laboratories است. یعنی یک سازمان صد ساله که دارای استانداردهای سختگیرانه. محصول و آزمایش برای اطمینان از بالاترین کیفیت، کارایی و دوام است. از اینرو با خیال راحت خرید کنید. چون ما تضمین را برای محصول پیشکش شما میکنیم.

نکات پایانی

نورپردازی در فضای باز نقش مهمی در ظاهر. و احساس کلی جلو و حیاط خلوت شما دارد. با تکنیک های مناسب. و ایده های نورپردازی منظره، می توانید. نمای بیرونی خانه خود را به توسعه طراحی داخلی خود تبدیل کنید. از ایده های نورپردازی فضای باز بالا. به عنوان نقطه شروعی برای برنامه ریزی حیاط خود با نورپردازی استادانه. استفاده کنید.