بهترین چراغ های سر دری از محصولات روشنایی تیانا

اگر می خواهید جلوی خانه و باغ خود را روشن کنید، چراغ های سردری ضروری هستند.
نه تنها این، بلکه نمای بسیار دلپذیری به نمای جلوی خانه شما می دهد. چراغ های سردری حیاطی، چراغ سردری پارکی، چراغ سردری ویلایی، چراغ سردری ویلایی، چراغ سردری باغچه ای و یا چراغ سردری باغی از محصولات روشنایی تیانا یکی دیگر از دلایلی است که ممکن است بخواهید برای خرید چراغ دروازه سرمایه گذاری کنید.
آنها با ظاهر زیبا، روشنی به حد کافی و نور دلپذیر و همچنین با نصب بسیار آسان است.
و در این مقاله، ما قصد داریم به برخی از بهترین چراغ های سردری که می توانید برای روشن کردن خانه خود استفاده کنید، بحث کنیم.

اهمیت چراغ سردری در فضای باز چیست؟

درحالی که همه ما از اهمیت درست کردن روشنایی در خانه هایمان، متعادل کردن نور محیطی و برجسته کاری قدردانی می کنیم، اما چقدر به نحوه روشنایی پارک ها، تفریگاه ها، چمن و یا فضای بیرون خانه هایمان توجه می شود؟ نورپردازی خوب در فضای باز می تواند هر فضای خارجی را تغییر دهد و باعث ایجاد روشنایی عملی برای ایمنی و امنیت و همچنین ایجاد یک محیط زیبا و برجسته کردن ویژگی های موجود شود.

ایده ای روشن بکار گیری از چراغ سردری

اگر یک تاج گل به درب ورودی، باغ، ویلا و یا خانه خود برای فصل آویزان کرده اید یکی از بهترین چراغ سردری را به سمت آن هدایت کنید تا مطمًن شوید که همیشه در معرض نمایش است.
سبزی خود را برجسته کنید، اگرایوان شما با فضای سبز احاطه شده است، آن را در کانون توجه قرار دهید، بهترین چراغ سردری حیاطی را به سمت یک گیاه در بالای دیوار قرار دهید تا سایه های جالبی ایجاد کنید و به ایجاد عمق کمک کنید – به معنای واقعی کلمه! با بهترین چراغ های سردری فضای باز می توانید جلوه ای چشمگیر به بوته ها، درختان یا دیگر فضای سبز اطرف تان اضافه کنید. در زیر تعدادی از انواع بهترین چراغ سردری را برایتان معرفی میکنیم تا هنگام خرید با دقت بتوانید انتخاب داشته باشید.

انواع چراغ های سردری

I. بهترین چراغ سردری حیاطی
II. بهترین چراغ سردری باغی
III. بهترین چراغ سردری پارکی
IV. بهترین چراغ سردری چمنی
V. بهترین چراغ سردری ویلایی
VI. بهترین چراغ سردری باغچه ای
VII. بهترین چراغ سردری محوطه ای

1- بهترین چراغ سردری حیاطی

هر آنچه را که می خواهید در چراغ سردری حیاطی دارد. روشنایی خوبی را با LED های سفید گرم ۲۵ لومن ارائه می دهد که برای باغ های حصاری یا پاسیو، ویلا عالی هستند.
کیفیت بسیار خوبی دارد زیرا از آلمینیوم ریختگری شده تولید میشوند و با روکش ضد آب IP44 ساخته شده است که آن را برای آب و هوای بارانی مناسب می کند.
یکی از نکات بسیار مهم در مورد چراغ های سردری حیاطی این است که با پایه سر لوله ای و پایه ایستاده آن با هر ستون چوبی مربع یا گرد 4 تا 6 اینچی مطابقت دارد که نصب آن را بسیار آسان می کند.

 

نکات برجسته ای که چراغ سردری حیاطی با خود دارد:

 روشنایی عالی با LED های سفید گرم 25 لومن
 مصرف کننده کم انرژی
کیفیت خوب
 محافظت در برابر محو شدن اشعه ماوراء بنفش و ضد آب IP 44
 بی سیم، بنابراین نیازی به سیم یا کابل ندارید
نصب بسیار آسان
 بسیار مقرون به صرفه

2- بهترین چراغ سردری باغی

اگر به دنبال افزودن منظره ای زیبا به باغ یا پاسیو خود هستید، چراغ سردری باغی از محصولات روشنایی تیانا گزینه مناسبی برای شماست.

با نورپردازی زیبای اطرافش ظاهر بسیار خوبی دارد. طراحی منحصر به فرد آباژورهای آن طرحی بسیار تزیینی می دهد که چشم ها را به خود خیره می کند.

کیفیت نیز نقطه قوت این محصول است زیرا از آلومینیوم ضد خوردگی ساخته شده است که به این معنی است که تغییر شکل نمی دهد.

چراغ ها دارای رتبه IP65 ضد آب هستند، بنابراین در هوای بارانی نیازی به نگرانی در مورد آن ندارید.

شما نیازی به نگرانی در مورد نصب ندارید زیرا نصب آن بسیار آسان است زیرا می توانید آن را روی دیوار، بالای درب ورودی، نرده ها یا هر مکان بیرونی که میخواهید نصب کنید.
بهترین بخش در مورد آن این است که با همه این ویژگی ها، چراغ های سردری باغی قیمت بسیار خوبی دارند و آنها را بسیار مقرون به صرفه می کند.

آنچه ما در مورد چراغ سردری باغی دوست داریم:

 روشنایی خوب با نور سفید گرم که می تواند فضایی بسیار معطر ایجاد کند
 نصب بسیار آسان
کیفیت عالی با استاندارد IP65 ضد آب
 ساخته شده از آلمینیوم ضد خوردگی
 به دلیل تزئینات سایه ها بسیار تزئینی است
قیمت خوب
 مصرف انرژی کم

3- بهترین چراغ سردری ویلایی

چراغ های سردری ویلای تمام چیزهایی را که می خواهید در یک چراغ فضای باز در اختیار شما قرار می دهند.

طراحی ساده و نورپردازی خوب آن را برای استفاده تقریباً در هر مکانی مناسب می کند زیرا می توانید آن را در حیاط جلویی، حیاط خلوت، کنار پیاده روها، پیاده روها یا اطراف ایوان خود نصب کنید.

این به دلیل سهولت نصب آن است زیرا می تواند در هر مکانی قرار بگیرد و همچنین نمای بسیار کلاسیکی از خانه یا باغ شما می دهد.

آنچه ما دوست داریم:

طراحی کلاسیک
 کیفیت خوب
 روشنایی عالی
بسیار تزیینی

4- بهترین چراغ سردری پارکی

چراغ سردری پارکی ریخته گری برای باغ، پارک، ویلا، حیاط خلوت و یا پاسیو
اگر به دنبال موادی با کیفیت خالص و خوب با ظاهری زیبا هستید، چراغ های سردری پارکی انتخاب مناسبی برای شما هستند.
از ظاهر این محصول می توان فهمید که بسیار بادوام است و می تواند تغییرات آب و هوایی و همچنین طراحی زیبا را تحمل کند.

چراغ ها از فلز آلومینیوم ریخته گری و شیشه موج دار ساخته شده اند که ظاهری بادوام به آنها می بخشد، نه تنها این بلکه دارای رتبه IP66 ضد آب است که آن را برای استفاده در فضای باز مناسب تر می کند.

 

آنچه ما دوست داریم:

 کیفیت و دوام عالی
 راه اندازی ساده
طراحی زیبای کلاسیک
 مصرف کم انرژی
 نور سفید گرم ملایم
بدون تعمیر و نگهداری و ضد آب و هوا
 نصب و جابجایی بسیار آسان

نکته پایان

ما اینجا هستیم تا احساس روشنی با جذابیت را برای همه و در هر کجا ایجاد کنیم. هر آنچه را که برای روشنایی نیاز دارید را میتوانید با خاطر آسوده از صنایع نور پردازی تیانا انتخاب کنید. شما تجربه خرید خوبی خواهید داشت و محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با خط مشی جهانی دریافت خواهید کرد.