اخبار و مقالات

تاثیر روشنایی چراغ باغی

چراغ سردری باغی تیانا

در بیشتر نقاط کشور، آب و هوای بهار فرصت هایی را برای گذراندن وقت در بیرون در ایوان یا پاسیو جلو یا پشت، به ویژه عصرها، و گذراندن وقت با همسایگان در هوای خنک عصرگاهی فراهم می کند. در مواقعی مانند این، فضاهای بیرونی می‌توانند به عنوان امتداد اتاق نشیمن یا ناهارخوری عمل کنند. و محیطی عالی را فراهم کنند. که با نورپردازی آرام‌بخش، مؤثر و کم‌انرژی بهبود می‌یابد. بهترین گزینه روشنایی فضای باز برای خانه شما چیست؟ چراغ باغی

 

چراغ‌ های باغی

چراغ های باغی در فضای بیرونی با مؤثریت عالی برای مناطقی مانند پاسیو و مسیرها استفاده می شوند. این چراغ ها با انواع مختلفی از جمله چراغ های دیواری، چراغ های ایستاده، چراغ های آویز و چراغ های سردری وجود دارد. نصب همه آنها آسان است. اغلب بدون برق کار، و تقریباً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری! یکی دیگر از ویژگی چراغ باغی های این است. که آنها در نور گرم ارائه شده توسط نسل های فعلی محصولات ارائه می شوند. و شما را برای خواب در طول شب آماده می کنند. نور زرد مایل به نارنجی آنها نیز حشرات را دلسرد می کند. این یک “برد” در اطراف است. برای تعیین اینکه آیا محصول انتخابی نیازهای نورپردازی خاص شما را برآورده می کند. حتما برچسب محصول را برای “زمان اجرای شبانه” بررسی کنید.

 

از دیگر مؤثریت های روشنایی چراغ باغی:

البته، هنگام انتخاب نورپردازی در فضای باز، محیط تنها مورد توجه قرار نمی گیرد. بسیاری از مردم برای مقاصد امنیتی و کاربردی به روشنایی نیاز دارند. اگر این دلایل شما برای انتخاب نورپردازی در فضای باز است. ممکن است گزینه های زیر را در نظر بگیرید.

  • چراغ دیواری باغی یک گزینه امنیتی عالی نیز هستند. که با پشتیبانی از چراغ های ال ای دی صرفه جویی در مصرف انرژی را به همراه خواهد داشت. ال ای دی ها برای امنیت معمولا روشن تر و سفیدتر از نور حیاط گرم ذکر شده در بالا هستند. ایده روشنایی امنیتی ایجاد امن ترین تجربه در اطراف خانه شما است.

 

  • چراغ سردری با اندازه کامل، نور روشن و تمیزی را پخش می‌کنند و فوراً به روشنایی کامل می‌رسند. آن‌ها از لامپ‌های LED استفاده می‌کنند که عمر طولانی‌تری دارند و نسبت به بسته‌های دیواری با سایر انواع چراغ ها، انرژی کمتری مصرف می‌کنند. آنها همچنین گرمای بسیار کمی تولید می کنند و می توانند تغییرات دما و رطوبت را تحمل کنند. این وسایل روشنایی بیرونی معمولاً برای جایگزینی بسته های دیواری روشنایی سنتی در ساختمان های تجاری و صنعتی استفاده می شود.

 

  • چراغ ایستاده باغی نور متمرکزی را ارائه می دهند که بر یک ویژگی خاص برای اهداف ایمنی، راهیابی یا زیبایی شناسی تأکید می کند. آنها به شما این امکان را می دهند که یک منطقه خاص را بدون پرتاب پرتوهای گسترده نور در جای دیگر برجسته کنید.

 

چراغ های باغی حیاط شما را روشن می کند اما کیف پول شما را به یاد می آورد.

وقتی آماده اضافه کردن نور به فضاهای بیرونی خود هستید. اما می‌خواهید تا حد ممکن از نظر انرژی کارآمد باشید تا بعداً هزینه آن را در قبوض آب و برق خود پرداخت نکنید. تیم نورپردازی تیانا روشن کننده منظر شما است. ما دارای فضای بیرونی شما را ارزیابی می‌کنیم و توصیه می‌کنیم کدام اجزا و لامپ‌ها با نیازهای خانواده شما مطابقت دارند. نورپردازی فضای باز ما به جذابیت زیبایی، امنیت و ایمنی خانه شما می افزاید. بدون اینکه کارایی را به خطر بیندازد. امروز با ما تماس بگیرید تا یک برآورد رایگان در مورد پروژه خود دریافت کنید و در مورد آنچه که ما می توانیم انجام دهیم تا نور را به هر گوشه ای از فضاهای بیرونی شما وارد کنیم بیشتر بدانید! 

سخن آخر

نورپردازی منظره بیرونی یک راه ساده اما موثر و زیبا برای افزودن به جذابیت زیبایی شناسی خانه شما است. اما، هنگام طراحی طرح نورپردازی بیرونی خود، صرفه جویی در مصرف انرژی با انتخاب های خود می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه در قبض آب و برق خود کمک کند در حالی که هنوز یک پانچ (روشن) برای فضاهای بیرونی خود دارید.