خرید انواع چراغ باغی

چراغ های باغی وسایل روشنایی هستند که علاوه بر روشنایی محیط های اطراف یک المان زیبایی نیز محسوب می شوند.  امروزه زیبایی محوطه ویلاها ، حیاط منازل و باغ ها امری مهم است. چرا که روشنایی امنیت این اماکن را بالا می برد. همان طور که گفته شد چراغ های باغی یک المان زیبایی در مجیط محسوب می شوند. این چراغ ها با نورپردازی و ظاهر شکیل خود، زیبایی محیط را دو چندان می کنند. در ادامه به دلایل مهم بودن خرید انواع چراغ باغی صحبت خواهیم کرد.

انواع چراغ باغی

برای روشنایی محیط های باز مانند پارک ها و باغ ها از چراغ هایی استفاده می شود که به طور کلی به آنها چراغ های باغی می گویند. این چراغ ها بسته به مکانی که استفاده می شوند، و شکل ظاهری آنها انواع مختلفی دارند. این تنوع کاربرد و ظاهر باعث شده که اسامی مختلفی داشته باشند. این اسامی شامل چراغ حیاطی، چراغ باغی، چراغ ویلایی،چراغ پارکی و چراغ دیواری هستند.

 

جنس چراغ باغی

چراغ هایی که در اماکن روباز استفاده می شوند دارای جنس های متفاوتی هستند. آنها از ورقه های آهن ضد زنگ و یا آلومینیوم ساخته می شوند که مقاومت بالایی را در مواجه با گردوغبار، آب و نفوذ حشرات خواهد داشت. بنابراین  استفاده از این چراغ ها برای تامین روشنایی و زیبایی باغ و ویلا گزینه مناسبی محسوب می شود.

 

راهنمای انتخاب و خرید چراغ باغی

یکی از انواع چراغ های محوطه ای چراغ باغی یا باغچه ای نام دارد. که برای طراحی و نورپردازی فضاهای روباز و بیرون از ساختمان  بسیار پر کاربرد است. این نوع چراغ نورپردازی زیبایی در باغ ایجاد می کند و جزو چراغ های محوطه ای پرفروش محسوب می شوند. استفاده از آنها باعث دلنشینی و جذاب شدن محیط اطراف می شود. در خرید انواع چراغ باغی باید به محیطی که برای آن استفاده می شود دقت کرد و مطابق با ویژگی های آن محیط اقدام به خرید کرد.

جمع بندی

در فضاهای خارج از ساختمان نور و نورپردازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که علاوه بر روشنایی محیط و بالابردن امنیت، باعث زیبایی این اماکن نیز می شوند. بهره گیری از چراغ باغی، چراغ ویلایی و انواع دیگر آن یک انتخاب درست برای جاهای مختلف است. که روشنایی و احساس امنیت را به اطراف می بخشد. در خرید انواع چراغ باغی باید به جنس  و کاربرد آنها دقت کرد. جهت خرید به سایت تیانا مراجعه نمایید.