خرید چراغ حیاطی

بدیهی ست که نور و روشنایی تاثیر زیادی بر محیط دارد. این نور است که باعث جذابیت و زیبایی اماکن می شود.  حیاط‌ها، باغ‌ها و پارک‌ها از جمله مکان هایی هستند که نیاز به لوازم روشنایی و پر نور دارند. با پیشرفت تکنولوژی، چراغ‌های مخصوصی با عنوان چراغ حیاطی برای اماکن بدون سقف مثل حیاط طراحی شده اند. که جدا از وظیفه  تولید روشنایی، باعث زیبایی هرچه بیشتر محیط می شوند.

چراغ حیاطی چیست؟

محوطه های روباز مثل پارک ها و حیاط ها، نسبت به خانه به روشنایی بیشتری نیاز دارند. بر این اساس چراغ‌های ویژه ای به نام چراغ‌های پارکی و یا چراغ‌های حیاطی و باغی در بازار عرضه می شوند. نکته مثبت چراغ های حیاطی، قابلیت روشنایی آنها در محیط‌های روباز است و با ظاهر شکیلی که دارند، باعث زیبایی بیشتر محیط می شوند. جنس چراغ حیاطی از ورقه‌های آلومینیومی، آهنی و یا استیل مقاوم است. و حباب های آنها از مواد پلاستیکی ویژه ای مانند پلی کربنات و پلی اکرولیک تشکیل ‌شده‌اند. دلیل این امر این است تا در شرایط وجود مه و گرد و غبار بتوانند نور را تمام محوطه پخش کنند.

خرید انواع چراغ حیاطی

چراغ دیواری حیاطی که به انها دیوارکوب هم می گویند از سری محصولات پرفروش چراغ های حیاطی و پارکی می باشد. بدنه این چراغ ها طوری طراحی شده. است که هنگام خاموش بودن هم زیبا هستند. حتی در این حالت هم از المان های تزئینی محیط به حساب می آیند و باعث جذابیت حیاط می شود.

خرید چراغ حیاطی ارزان

یکی از مسائلی که همواره در طراحی دکوراسیون یک محیط اهمیت می یابد، هزینه دکوراسیون فضاهای مختلف از موضواعات پر اهمیت در طراحی دکوراسیون است. به همین علت  قیمت المان های دکوراتیو محیطی اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال اگر شما حیاطی دارید که قصد محوطه سازی آن را دارید باید توجه کنید که نور و روشنایی از مهم ترین رکن ها محسوب می شود و باعث جذابیت هرچه بیشتر محیط می شود. بنابراین شاید نیاز به هزینه های بالا نداشته باشید که در این صورت خرید چراغ حیاطی ارزان توصیه می شود.

خرید چراغ حیاطی ال ای دی

جدا از چراغ های حیاطی و پارکی سریپچ دار نوع دیگری نیز وجود دارد که چراغ دیواری ال ای دی یا چراغ دیواری حیاطی LED است که  دارای تکنولوژی ال ای دی می باشند و  البته این چراغ ها مناسب برای فضاهای مدرن و ورودی منازل و دیوار باغ ها وحیاط های لوکس با دکوراسیون اسپرت می باشند.

خرید چراغ حیاطی

اگر شما قصد خرید چراغ های حیاتی را دارید با مراجعه به تیانا می توانید نسبت به خرید انواع آن اقدام فرمایید و از سایر محصولات روشنایی ما ، دیدن کنید. انواع چراغ حیاطی تیانا با کیفیت بالا تهیه شده است. این چراغها در بازار توانسته با افتخار، در بین محصولات و شرکت های سایر تولید کننده ها رقابت خوبی را به وجود آورد.

سخن پایانی

شما می توانید با مراجعه سایت تیانا جهت خرید چراغ حیاطی برای محوطه مورد نظرتان را با توجه به کاربرد چراغ، هزینه مورد نیاز و هماهنگی با سایر المان های محیط انتخاب کنید و نسبت به خرید چراغ  حیاطی  و همچنین اطلاع از قیمت چراغ حیاطی در مدل ها و طرح های گوناگون در فروشگاه ما اقدام نمایید.