اخبار و مقالات, قیمت چراغ پارکی

خرید چراغ پارکی از تیانا

چراغ ایستاده حیاطی مدل کیوان

صنایع روشنایی تیانا در طول های سال های زیاد تلاش خود را بر این داشته است. که محصولات روشنایی باکیفیت و زیبا را برای شما مشتری های عزیز تولید کند. و به درستی بتواند نیازی نوری شما مشتری های عزیز را برطرف کند. روشنایی یکی از مسئله های ضروری زندگی است. که برای زندگی راحت و آسوده تر باید به این ضرورت به درستی توجه کنیم. همچنین تنوع محصولات در این روز ها به گونه ای است. که انتخاب درست و اصولی را برای شما سخت خواهد کرد. چراغ پارکی

اما در خرید چراغ پارکی یک سری از نکات وجود دارد. که باید به آن توجه باشید تا بتوانید خریدی اصولی و استاندارد را انجام دهید. شما در هنگام خرید باید با توجه به اینکه چراغ شما در چه فضای نصب می شود. اقدام به خرید کنید. تا بتواند به طور استاندارد نورپردازی شما را انجام دهد. همچنین باید با توجه به اینکه چراغ پارکی را برای چه فضای در نظر دارید. در رنگ ، سایز ، میزان نوردهی ، ارتفاع چراغ دقت داشته باشید. اگر در هنگام خرید چراغ پارکی به این نکات توجه کنید. می توانید خریدی درست و اصولی را انجام دهید.

ویژگی های چراغ پارکی

چراغ پارکی همان طور که از اسم آن پیداست. برای فضای پارکی قابل استفاده است. زیرا ارتفاع آن زیاد است و می تواند فضای زیادی را برای شما روشن کند. اما شما از این چراغ باکیفیت می توانید برای روشنایی بخشیدن به محوطه باغ ، ویلا ، هتل ، رستوران و.. نیز استفاده کنید. همپنین اگر بخواهید به فضای که دارای وسعت زیادی است. درخشندگی ببخشید این چراغ بهترین گزینه است. زیرا ارتفاع بالای آن باعث می شود. که با نور خود وسعت زیادی از فضا را نورانی کند. و به فضای شما آرامش و جذابیت ببخشد.

چراغ پارکی ویژگی ها دارد که باعث شده. در بین محصولات دارای فروش بالایی باشد. یکی از این ویژگی ها پوشش دهی فضای زیادی با نور خود است. علاوه بر این ظاهر آن به فضای شما جذابیت فوق العاده ای را می بخشد. که توجه هر بیننده ای را جلب می کند.

جنس چراغ پارکی از دایکاست آلومینیوم است. که توانایی حفظ کیفیت و میزان نوردهی خود را در جوهای آب و هوای مختلف دارد و می تواند به درستی روشنایی فضای شما را نیز تامین کند. با توجه به اینکه چراغ پارکی بیشتر برای فضا های بیرونی و فضای سبز کاربرد به طور طبیعی در برابر برف ، باران ،تگرگ ، طوفان و… نیز قرار می گیرد. و ساختار آن به گونه ای است. که قرار گرفتن در معرض آب و هوای مختلف تاثیر منفی روی کیفیت و میزان نوردهی چراغ شما نمی گذارد.

چراغ پارکی در رنگ بندی های مشکی ، سفید ، طلایی ، نقره ای ، برنزی ، مسی برای شما مشتری ها عزیز موجود است. تا بتوانید رنگ چراغ پارکی خود را با هارمونی رنگ های که در دکوراسیون شما به کار رفته است هماهنگ کنید. شما به کمک این چراغ علاوه بر تامین روشنایی فضای خود می توانید جذابیت دکوراسیون خود را به واسطه نور جذاب آن چند برابر کنید. و آرامش و جذابیتی چشم نواز را به فضای خود ببخشید.

چراغ ایستاده حیاطی مدل کیوان

کاربرد این چراغ در فضای باز

پس از اینکه شما چراغ پارکی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کردید. برای نصب آن شما از دو روش می توانید بهره ببرید. یکی از این روش ها روش روکار است. در این روش لوله های تمام آلومینیوم به صورت مجزا بوده. و نیاز به مونتاژ دارد. که برای نصب این پایه ها نیاز به زیر ساخت با ملات بتن دارید. در روش توکار و یا دفنی مدل دیگر نصب است. که در این مدل از نصب، پایه ها کاملا آهن و به قطر ۶ بوده. که در دل خاک دفن می شود.

چراغ پارکی از بهترین متریال ها ساخته شده است که شما به کمک این چراغ می توانید به فضای که در تاریکی شب است نور و روشنایی ببخشید و میزان دید واضح را افزایش دهید. علاوه بر اینکه به شما کمک می کند که نور فضای خود را به درستی تامین کنید. دکوراسیونی زیبا و چشم نواز را به فضای شما می بخشد و عبور و مرور با امنیت را برای شما فراهم می کند.

 

خرید چراغ پارکی از سایت تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. تیانا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.