سایت تیانا گزینه ای مناسب برای خرید چراغ پارکی مورد نظر شما:

چراغ های روشنایی مورد استفاده در فضاهای روباز مانند پارک، ویلا و باغ با ساختار ویژه ای که دارند، می توانند روشنایی مناسبی را برای محیط فراهم کنند.در ادامه مقاله خرید چراغ پارکی به اهمیت چراغ پارکی می پردازیم.

خرید چراغ پارکی علاوه بر روشنایی محیط و امنیت ایجاد شده. توسط آن، یک المان زیبایی نیز محسوب می شود. چراغ های پارکی روشنایی مناسبی برای محیط اطراف به ارمغان می آورند. این روشنایی در فضاهای روباز باعث می شود. امنیت محیط اطراف تامین شود، چرا که دید وسیع تری را ایجاد می کنند. مزیت دیگر خرید چراغ پارکی، این است که یک المان زیبایی برای پارک، یاغ یا ویلا محسوب می شود.

اهمیت چراغ پارکی

به وسایل روشنایی که در  پارک ها استفاده می شود چراغ های پارکی می گویند. تنوع در طرح و رنگ این چراغ ها باعث شده در فضاهای شهری، بسیار مورد استفاده قرار گیرند.همان طور که در قبل اشاره شد، وظیفه آنها علاوه بر نورپردازی، زیبا سازی اماکن نیز هست. چرا که در عصر حاضر  توجه زیادی به طراحی بهینه سازی فضاهای سبز می شود. این امر کمک می کند. در هر ساعت از شبانه روز، امکان استفاده از این فضاها  برای مردم فراهم شود.

 

انواع چراغ پارکی

نام دیگر چراغ پارکی چراغ حیاطی نیز هست.  این چراغ ها با توجه به نوع کاربری آنها، انواع مختلفی دارند:

جنس چراغ پارکی

پایه ی چراغ پارکی آلومینیومی  از ریخته گری آلومینیوم تولید گشته است.

زیبایی این پایه ها بر کسی پوشیده نیست اما وجود آلومینیوم در آن موجب بالا رفتن قیمت آن شده است.

وجود آلومینیوم در چراغ پارکی دوام و کیفیت پایه ها را بالا می برد. اما با این وجود باز هم با قیمت بالا هنوز ارزش خرید را دارد. چراغ پارکی با توجه به جنس و نوع رنگ آمیزی که دارد. طوری طراحی شده که در برابر باران و نور آفتاب مقاومت بالایی داشته باشد.

 

خرید چراغ پارکی

مجموعه تیانا با سالها تجربه در زمینه تولید و عرضه انواع چراغ پارکی، چراغ حیاطی، باغی. و ویلایی برترین محصولات خود را در سایت تیانا به فروش می رساند. جهت مشاوره و خرید چراغ پارکی با کارشناسان ما تماس بگیرید.