راهنما برای خرید چراغ چمنی فروشگاه اینترنتی تیانا

زیبایی و امنیت را با نورپردازی در فضای باز اضافه کنید. راهنمای ما به شما کمک می کند تا انواع و عملکردهای وسایل روشنایی در فضای باز را درک کنید تا بتوانید بهترین و ایمن ترین نورپردازی برجسته با استفاده از خرید چراغ چمنی محصولات تیانا، نورپردازی پست و روشنایی عرشه را برای خانه خود انتخاب کنید.

نورپردازی در فضای باز چیست؟ 

نورپردازی فضای باز شامل انواع وسایل روشنایی مانند، خرید چراغ چمنی، چراغ پارکی، چراغ باغی، چراغ ویلایی و یا چراغ محوطه میباشد که امنیت و ایمنی بیرونی خانه را بهبود می بخشند. علاوه بر این، این چراغ‌های فضای باز، محوطه‌سازی و معماری را در شب برجسته می‌کنند و در سبک‌ها و پوشش‌های مختلفی ارائه می‌شوند.فضاهای بیرونی خود را همانند فضاهای داخلی خود با سلیقه با خانواده چراغ های چمنی، چراغ سردری چمنی در فضای باز، آویزهای شیک چمنی و غیره روشن کنید. با نورهای فضای باز که سبک شخصی شما را منعکس می کند، فضای مناسبی ایجاد کنید.

چراغ چمنی چیست؟ 

چراغ چمنی به صورت کلی یکی از انواع چراغهایی است که برای روشنایی و تزیین محوطه باغ و ویلا، پارک ها و… مورد استفاده قرار می گیرند و البته که  این چراغ ها نه تنها به منظور نورپردازی چمن، گل وگیاهان و درختان مورد استفاده قرار می گیرد. بلکه با استفاده از چراغ چمنی ایوان، باغ، ویلا و یا مکان های سرگرمی در فضای باز را روشن کنید. با چراغ چمنی اطمینان حاصل می کنید که شما و مهمانانتان می‌توانید با خیال راحت در مجموعه‌ای از پله‌های تاریک با چراغ‌های ایستاده چمنی درخشش ملایمی را نشان می‌دهند، حرکت کنید.  چراغ چمنی با عنوان های  چراغ محوطه ای و یا چراغ حیاطی نیز شناخته می شود. در زیر با انواع چراغ چمنی برای خرید چراغ چمنی آشنا میشویم.

 

انواع چراغ چمنی

چراغ چمنی در طرح و رنگ های متنوع تولید میشوند،  با در نظر داشت که این چراغ ها در گروه و خانواده های مختلف تولید میشوند، بنابر این میتواند هر ذوق و سلیقه ای را به خود جذب کند.  از طراحی مدرن برای استفاده در محیط‌هایی شیک مناسب هستند انواع دیگری از آنها نیز طراحی سنتی و کاربرد متفاوت با مدل مدرن این محصولات دارند. هر دو مدل، می‌توانند در محیطی که مورد استفاده قرار می‌گیرند جذابیت بصری ایجاد کنند. این محصولات انواع مختلفی دارد که تعداد از خانواده این محصولات را قرار شرح پایان معرفی میکنیم.:

خرید چراغ چمنی دیواری و سر دری  

خانه خود را با لامپ های چمنی دیواری و سردری  که می توانند مناطق بزرگ بیرون را روشن کنند، ایمن نگه دارید. چراغ های مزبور را  در نزدیکی ورودی های خانه خود نصب کنید تا از هر کسی که سعی در دسترسی به آن دارد آگاه باشید. چراغ‌ دیواری چمنی و سر دری در طول روز خاموش می‌مانند تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند، اما زیبایی که در ساخت این چراغ ها بکار رفته محیط شما را همچنان جذاب و دیدنی نگه میدارد. ضمنا در شب با روشنی جادویی محشر میکنند. اگر ترجیح می‌دهید که خانه، باغ، ویلا تان در منطقه تک بدرخشد چراغ دیواری و یا سر دری چمنی از محصولات روشنایی تیانا را بخرید. چراغ‌های دیواری درست روی دیوارها نصب می‌شوند تا مناطقی را که وسایل نقلیه یا عابران پیاده تردد می‌کنند، روشن کنند.

چراغ چمنی آویز 

یک چراغ چمنی آویز در فضای باز زیر یک ایوان سرپوشیده، ورودی ها و آلاچیق ها بهترین هستند. این چراغ ها روشنایی تزئینی بالای سر را به شکل درخشش ملایم به ارمغان می آورد.

چراغ چمنی تک شعله حلزونی

چراغ تک شعله ایستاده حلزونی همانطور که از نام آن پیداست به شکل حلزونی هستند. آنها معمولاً در مناطق بزرگتر باغ، ویلا، حیاط برای روشن کردن مسیرها استفاده می شوند.هنگام انتخاب چراغ چمنی حلزونی همیشه بررسی کنید که چراغ نور خود را به کجا می تاباند. این مهم است، زیرا با انتخاب دقیق محیط نصب نور 360 درجه ارائه می دهند، در حالی که اگر محیط نصب درست در نظر نگرفته باشید فقط یک منطقه خاص را روشن می کنند.همانطور که گفته شد، اینها معمولاً در مناطق بزرگتر باغ، ویلا و حیاط و گاهی اوقات در راهروها نیز استفاده می شوند. کوشش کنید از چراغ ایستاده چمنی حلزونی  در فضاهای  وسیع تر استفاده کنید زیرا ظاهر درشت آنها با وصف که چیزی جز ظریف است اما ممکن ناحیه را تنگ به نظر برساند.

چراغ ایستاده دو شعله و سه شعله چمنی حلزونی

چراغ ایستاده چمنی همانطور که از نامش پیداست، به وسیله پایه روی زمین نصب میشود، این پایه ها میتواند بلند و یا کوتاه باشد، در طراحی و ساخت، این نوع چراغ ها از تک شعله تا پنج شعله تولید میشوند، روشنایی که این چراغ ها نظر به تعداد شعله البته که متفاوت میباشد از 3 تا 6 متری میباشد. شما نظر به محیط مورد نظر تان میتوانید از پایه بلند آن در فضا های وسیع مانند ویلا، باغ، فضای سبز، خیابان و یا پارک ها کار بگیرید و یا از مدل پایه کوتاه آن در فضای چون باغچه، راهرو، بالکن و… میتوانید استفاده کنید. البته که این چراغ ها را شما میتوانید در انواع و اقسام متنوع و رنگ های چون مشکی، سفید، مسی و یا نقره ای مطابق به سلیقه و ذوق تان از شبکه نورپردازی تیانا خرید کنید.

کیفیت چراغ چمنی 

چراغ چمنی از محصولات روشنایی تیانا به سبک چراغ با پانل های شیشه ای شفاف است، که به نور زیادی اجازه می دهد تا بر روی یک ستون تزئینی بلند بتابد، قاب آلومینیومی در روکش لاکی مدرن، به جذابیت چراغ ها چمنی می افزاید و نور روشنی را به فضای زندگی شما در فضای باز ارایه می کند. این چراغ ها داری استاندارد ملی و جهانی بوده  و مناسب برای استفاده در فضای باز است، و با گارانتی ارایه می شود.

 

سخن پایانی 

هیچ طراحی باغی، خانه، ویلا و کلا فضای بیرونی بدون در نظر گرفتن روشنایی کامل نمی شود.نورپردازی فضای باز می تواند در هنگام غروب خورشید به باغ، ویلا و فضای بیرونی شما ابعاد جدیدی ببخشد.نه تنها به شما امکان می دهد تا با خیال راحت در اطراف باغ و محیط بیرونی خود حرکت کنید، بلکه انتخاب نوع نور مناسب به محیط اضافه می کند و ویژگی های باغ و محیط اطراف شما را تکمیل می کند. امیدواریم که این مقاله برای تصمیم گیری در مورد نورپردازی باغ ، محیط بیرونی  شما مفید بوده باشد. به یاد داشته باشید، در صورت خرید چراغ های فضای بیرونی حتما سری به محصولات روشنایی تیانا بزنید.