چراغ آویز, اخبار و مقالات

درباره چراغ آویز بیشتر بدانید…

اطلس

صنایع روشنایی تیانا به تولید بهترین و باکیفیت ترین چراغ آویز برای نور پردازی فضاهای داخلی و خارجی نیز پرداخته است. همچنین مدل های بسیار متنوع وجذاب با بهترین متریال برای شما موجود است. و شما با توجه به نیاز و سلیقه خود می توانید به خرد چراغ آویز بپردازید.

این چراغ همان طور که از نام آن معلوم است به صورت آویز است. و با زنجیر های مقاوم و با کیفیت در فضای انتخابی شما آویخته می شود. چراغ آویز یکی از محصول های بسیار پر فروش و جذاب است. که با توجه به اینکه آویخته می شود. می تواند فضای زیادی را با نوری ملایم برای شما عزیزان نیز روشن کند.

 

درباره چراغ آویز بیشتر بدانید…

شما از چراغ آویز می توانید برای روشنایی بخشیدن به فضای های که دارای سقف است بهره ببرید. البته باید سقف شما ارتفاع زیادی داشته باشد. و سقف نباید کوتاه باشد. البته اگر سقف شما هم کوتاه باشد. شما می توانید از طریق زنجیر آن ارتفاع آن را نیز کم کنید. و برای فضای که سقف آن کوتاه است بهره ببرید.

نکته قبل توجه این است که هنگام خریداری این چراغ، فضا و ارتفاع را در نظر بگیرید. و محصول مناسب و هماهنگ با فضای خود را نیز خریداری کنید. تا بتواند نوری استاندارد را به فضای شما ببخشد.

چراغ آویز مدل آراد

مشخصات چراغ آویز

چراغ آویز از آلومینیومم دایکاست است. و همچنین ساختار آن به گونه ای است که در برابر جوهای آب و هوای مختلف مثل باران ، برف ، تگرگ ، طوفان و همچنین درجه خورشید با شدت زیاد مقاوم بوده است. و ماندگاری خود را نیز حفظ می کند.

همچنین چراغ آویز دارای رنگ بندی های مشکی، سفید ،برنزی، مسی و نقره ای بوده. و حباب های تمام شیشه این مدل چراغ را تکمیل کرده است. همچنین در تولید محصول از رنگ استاتیک کوره ای استفاده شده است. وبرای شما مشتری های عزیز از بهترین رنگ و مواد برای ساخت چراغ آویز بهره برده ایم.

از موضوع های حائز اهمیت در خرید هر محصول قیمیت آن است و قیمت محصول در تصمیم خرید او نیز سهیم است. صنایع روشنایی تیانا به تولید چراغ آویز با کیفیت و همچنین قیمت مناسب پرداخته است. و شما می توانید با توجه به نیاز نوری خود به خرید چراغ آویز ارزان بپردازید.

شما از این چراغ می توانید برای روشنایی بخشی فضای های خارجی بالکن ، آلاچیق و.. بهره بردید. همچنین تنوع محصولات به حدی بالا است که از مدل چراغ آویز برای فضا های داخلی سرویس بهداشتی ،اتاق خواب ، پذیرایی و…. به تولید محصول پرداخته است. البته کاربرد هر کدام از این محصول باعث متغییر بودن قیمت و همچنین ظاهر آنها شود و شما متناسب با نیاز خود دست به انخاب بزنید.

بعد از انتخاب این محصول باید به لامپی که برای آن استفاده می کنیم توجه داشته باشم. لامپ پیشنهادی ما 12 تا 20 وات ال ای دی کم مصرف است. که شعاع بین 3 تا 5 مترروشنایی را نیز پوشش می دهد.

اطلس

خرید از فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. فروشگاه صنایع روشنایی تیانا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند.

محصولات پارک کالا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست. که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.