دسته‌بندی نشده

صنایع روشنایی تیانا

نمی توان انکار کرد که یکی از موثرترین راه ها برای تغییر کامل فضای داخلی شما ، سرمایه گذاری در یک قطعه نورپردازی است. نورپردازی زیبا یک عنصر ضروری در ایجاد فضایی آرام است. و محیطی که ایجاد می کنیم در واقع نماد شخصیت ماست. صنایع روشنایی تیانا تولید کننده چراغ های استاندارد در فضای باز و پارکی، با ایجاد محصولات منحصر به فرد و متنوع سعی در تغییر محیط زندگی و کار شما داشته است.

چراغ های دیواری تیانا  انتخاب بسیار خوبی هستند که هدف دوگانه روشن کردن خانه و تزئین دیوار شما را دارند. چراغ دیواری در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. زیرا می توان از آنها در هر جایی از خانه استفاده کرد.

مواد استفاده شده در محصولات تیانا آلومینیومی ضد زنگ است . که مناسب برای مکان های مرطوب که استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و ضد زنگ نور را تضمین می کند، می باشد.صنایع روشنایی تیانا در محصولات خود از آلومینیوم دایکاست به عنوان

ماده اصلی استفاده می کند .که می تواند در هر شرایط آب و هوایی مانند ابری، باران شدید، برف، یخبندان، هوای گرم و غیره مقاومت کند.

 

 

صنایع روشنایی تیانا

صنایع روشنایی تیانا در صنعت چراغ پارکی

در صنایع روشنایی تیانا یک نکته این است که چراغ پارکی  یک راه حل استراتژیک و سازگار برای فضاهای باز عمومی است. یکی دیگر از جنبه های این نوع نورپردازی ایمنی است. چراغ خیابانی پارکی تیانا کیفیت نور را بهبود می بخشد، حفاظت از محیط زیست را تضمین می کند و در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شود چراغهای ال ای دی استفاده شده در چراغ پارکی در مصرف انرژی کارآمدتر هستند، چهار برابر بیشتر دوام می آورند، و ایمنی و دید را بهبود می بخشند.

صنایع روشنایی تیانا خدمات کاملی را از طراحی تا تکمیل و تعمیر و نگهداری چراغ پارکی  ارائه می دهد . همچنین اغلب دوست داریم پارک ها را با چراغ های تزئینی و جذاب تزئین کنیم. بنابراین اینها باید کاملاً با مناظر مطابقت داشته باشند. به همین دلیل است برای خرید ارزان چراغ پارکی  ما سایت صنایع روشنایی تیانا رو پیشنهاد می کنیم.چراغ خیابانی پارکی

چراغ های باغی

چراغهای باغی در فضای باز از شیشه با بافت جامد و آلومینیوم دایکاست ضد زنگ ساخته شده است که می تواند در هر شرایط آب و هوایی مانند ابری، باران شدید، برف، یخبندان، هوای گرم و غیره مقاومت کند.

اگر به دنبال اثری به یاد ماندنی هستید. مجموعه چراغهای حیاطی و باغی و ویلایی ما با الهام از طبیعت، سایه‌های مسحورکننده و پرتوهای نور رقصنده را. به همان اندازه به مجموعه‌ای از فضاهای داخلی می‌آورد.

چراغ های سلطنتی لاکچری

صنایع روشنایی تیانا به عنوان اولین تولید کننده چراغ های سلطنتی لاکچری استاندارد در فضای باز و پارکی، با ایجاد محصولات منحصر به فرد و متنوع سعی در تغییر محیط زندگی و کار شما داشته است. و ما از تمامی توانایی های هنرمندان و صنعتگران خارجی و داخلی استفاده کرده ایم تا بتوانیم بهترین طرح را از بعد تنوع، زیبایی و کیفیت خلق کنیم. صنایع روشنایی تیانا سال هاست که نورپردازی های معاصر و سنتی را به چراغ های فضای باز مدرن تبدیل کرده .از طرفی تعهد به تولید باکیفیت برای تیانا بسیار مهمتر از رقابت است .دو نتیجه از آن که اولویت ماست ارتباط موثر با مشتریان و در نظر گرفتن سلیقه های مختلف برای طراحی زیباترین چراغ هاست.

 

 

کدام یک از محصولات تیانا مناسب ماست :

 

در زمان انتخاب باید به طرح و رنگ دیوار و همچنین اشیا پیرامون خود و حتی دکور محیطی که قرار است این چراغ بر روی ان نصب شود و همچنین قیمت چراغ دیواری توجه داشته باشید. برای رسیدن هر چه بهتر به این امر میتوانید با مراجعه به سایت

ارزنده ترین خرید چراغ حیاطی را داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *