اخبار و مقالات

ویژگی های چراغ دیواری

چراغ دیواری حیاطی مدل ساینا

صنایع روشنایی تیانا سال های طولانی است. که به تولید محصول های باکیفیت و خاص برای نورپردازی فضای شما پرداخته است. و در تمام این سال ها سعی خود را بر این داشته است. که به درستی پاسخگوی نیاز نوری شما باشد. و نور فضای انتخابی شما را نیز تامین کند. شما می توانید برای روشنایی بخشیدن به ،فضای بالکن ، حیاط ، اداره ، باغ ، ویلا ،رستوران ، هتل و… نیز بهره ببرید. این محصول ها با بهترین کیفیت و متریال های به روز نیز تولید می شوند که می تواند به طور استاندارد نور پردازی فضای شما را نیز انجام دهند. همچنین شما با تنوع بالای طرح و مدل برای فضای های گوناگون روبه رو خواهید شد که می توانید با توجه به اینکه برای چه فضای به چراغ نیاز دارید اقدام به خرید کنید. چراغ دیواری

یکی از این محصولات چراغ دیواری است که می توانید با توجه کاربرد آن برای فضا ها بیرونی و سرویس بهداشتی و اتاق خواب آن را انتخاب و نصب کنید و به فضای خود نور و روشنایی ببخشید. چراغ دیواری یکی از بهترین محصول ها است که بسیار اندازه ای مناسب دارد و می توانید آن را روی دیوار نصب کنید و به فضای خود نور و روشنایی ببخشید. چراغ دیواری را می توانید برای نورپردازی اتاق خواب و سرویس بهداشتی استفاده کنید و نوری بسیار متناسب را برای فضای خود فراهم کنید.

کاربردهای چراغ دیواری

چراغ دیواری را هم می توانید برای فضای بیرونی نیز استفاده کنید. چراغ دیواری با توجه به اینکه در فضاهای بیرونی نصب می شود باید ساختاری مقاوم داشته باشد تا در برابر جوهای آب و هوای مختلف مقاوم باشد. این چراغ دیواری اسم آن نشان دهنده کاربرد آن است و روی دیوار نصب می شود و نوری مناسب را به فضای شما می بخشد.

روشنایی یکی از موضوع های است که باید به آن توجه داشته باشید شب با وجود اینکه زیبایی های بسیار چشم نوازی دارد اما عدم وجود نور زندگی را برای شما سخت خواهد کرد. شما به کمک چراغ دیواری می توانید به فضای بیرونی باغ ، ویلا ، حیاط ، محوطه رستوران ، هتل درخششی چشم گیر ببخشید و جذابیت فضای خود را افزایش دهید.

 

ویژگی های ظاهری این محصول

چراغ دیواری طراحی ظاهر آن بسیار ظریف و زیباست که دکوراسیون شکیلی را به فضای شما می بخشد و نوری لایت را به فضای شما می دهد. نور دارای مزیت های زیادی است یکی از مزیت های نور این است که به فضای شما آرامش و امنیت می بخشد. همچنین بیشتر افراد در فضای که در آن نور و روشنایی وجود دارد آرامش و حس خوب را دریافت می کنند. در نتیجه نور بسیاربا اهمیت است و باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

چراغ دیواری دارای رنگ بندی های سفید ، مشکی ، نقره ای ، طلایی ، برنزی ، مسی است. این رنگ ها به شما این امکان را می دهد با توجه به رنگ بندی های که در فضای شما به کار رفته است دست به انتخاب بزنید. همچنین شما اگر در دکوراسیون خود از چراغی که با رنگ دکوراسیون شما هماهنگ باشد بهره ببرید جذابیت فضای  خود را چند برابر می کنید.

چراغ دیواری جنس آن از دایکاست آلومینیوم است که بسیار باکیفیت است. جنس آن به گونه ای است که در برابر جوهای آب و هوای مختلف می تواند کیفیت خود را نیز حفظ کند. چراغ دیواری در برابر برف ، باران ، تگرگ ، طوفان و درجه ی بالای خورشید نیز می تواند کیفیت و شدت نور دهی خود را حفظ کند. این مزیت ها باعث شده که در بین محصولات بسیار پرفروش باشد و بتواند به درستی پاسخگوی نیاز نوری شما باشد.

یکی دیگری از مسئله های که باید به آن توجه داشته باشید لامپی است که برای فضای خود استفاده می کنید. زیرا لامپ روی روشنایی بخشیدن به چراغ شما تاثیر دارد. پیشنهاد ما لامپ های ال ای دی کم مصرف است.

چراغ دیواری حیاطی مدل آراد

خرید چراغ دیواری از سایت تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی. خیابانی. دیواری. سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند.

محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست. که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.