اخبار و مقالات

چراغهای حیاطی و باغی و ویلایی

صنایع روشنایی تیانا

یک روز بدون نور را تصور کنید که تاریکی همه جا شما را احاطه کرده است. به اندازه کافی ترسناک نیست؟ این یک واقعیت ثابت شده است. که چراغهای حیاطی و باغی و ویلایی اطراف ما انرژی و روحیه ای را برای زندگی هیجان انگیز هر لحظه فراهم می کنند. صنایع روشنایی تیانا یکی از این گروه‌هاست که بیش از یک دهه راه‌حل‌های روشنایی را ارائه می‌کند. چراغهای سلطنتی طرح دار چیزی است که معنای واقعی تجمل را به تفصیل بیان می کند. مردم با خرید چراغهای سلطنتی زیبایی منحصر به فردی را به منازل خود برده و لذت می برند.

چراغ های سلطنتی لاکچری

صنایع روشنایی تیانا به عنوان اولین تولید کننده چراغ های سلطنتی لاکچری استاندارد در فضای باز و پارکی، با ایجاد محصولات منحصر به فرد و متنوع سعی در تغییر محیط زندگی و کار شما داشته است. و ما از تمامی توانایی های هنرمندان و صنعتگران خارجی و داخلی استفاده کرده ایم تا بتوانیم بهترین طرح را از بعد تنوع، زیبایی و کیفیت خلق کنیم. صنایع روشنایی تیانا سال هاست که نورپردازی های معاصر و سنتی را به چراغ های فضای باز مدرن تبدیل کرده .از طرفی تعهد به تولید باکیفیت برای تیانا بسیار مهمتر از رقابت است .دو نتیجه از آن که اولویت ماست ارتباط موثر با مشتریان و در نظر گرفتن سلیقه های مختلف برای طراحی زیباترین چراغ هاست.

چراغ های باغی

چراغهای باغی در فضای باز از شیشه با بافت جامد و آلومینیوم دایکاست ضد زنگ ساخته شده است که می تواند در هر شرایط آب و هوایی مانند ابری، باران شدید، برف، یخبندان، هوای گرم و غیره مقاومت کند.

اگر به دنبال اثری به یاد ماندنی هستید. مجموعه چراغهای حیاطی و باغی و ویلایی ما با الهام از طبیعت، سایه‌های مسحورکننده و پرتوهای نور رقصنده را. به همان اندازه به مجموعه‌ای از فضاهای داخلی می‌آورد.

انواع چراغ های موجود در سایت تیانا

چراغهای سلطنتی لوکس ما که متناسب با طیف وسیعی از فضاها و سبک‌های ملکی طراحی شده‌اند، . در اندازه‌ها و انواع مختلف برای ایجاد منظره در هر فضایی عرضه می‌شوند. و همچنین چراغ های دیواری سنتی به سبک فانوس را در رنگ های برنزی یا قهوه ای و مشکی در نظر بگیرید. تا زیبایی آجر و دیگر خانه های مشابه را به نمایش بگذارید.

 

ایده هایی برای نورپردازی دیوار در فضای باز وجود دارد. که تقریباً با هر دکوراسیون خانه مطابقت دارد شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر. و همچنین خرید ارزان چراغهای سلطنتی به سایت صنایع روشنایی تیانا مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *