اخبار و مقالات, چراغ آویز

چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا

چراغ آویز آناهیتا

چگونه چراغ های آویز در فضای باز را انتخاب کنم؟

نور بخشی اساسی از طرح شما در فضای باز است. بنابراین مهم است که آن را به درستی انجام دهید. به طور معمول،چراغ های فضای باز چهار عملکرد اصلی دارند که باید در هنگام انتخاب چراغ ها در نظر گرفته شوند. سبک طراحی، دسترسی و حرکت در اطراف ملک، امنیت و قابلیت استفاده در شب. چراغ های آویز نصب شده گزینه ای عالی هستند زیرا هر چهار عملکرد را برآورده می کنند.

ضمنا توجه به رتبه IP مهم است. این نشان می دهد که اتصالات چقدر در برابر رطوبت، خاک و سایر عناصر فضای باز محافظت می شود. به طور معمول IP44 ضد پاشش در نظر گرفته می شود و برای اکثر چراغ های در فضای باز استاندارد است.

چراغ آویز مدل آناهیتا

چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا

چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا  برای افرادی که فکر می کنند فضای بیرونی آنها یکی از گسترش های مهم خانه آنها است، یک محصول روشنایی ارزشمند بشمار میرود.

فرقی نمی‌کند که صاحب یک خانه تک‌خانواده‌ای، خانه شهری یا دارای یک ویلا هستید، چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا در فضای باز تضمین می کند، که فضای بیرونی شما را روشن و دلربا میسازد.

 

ارتفاع چراغ های دیواری در فضای باز چقدر باید باشد؟

برای چراغ های آویز حیاطی  فضای باز به چند لومن نیاز دارم؟ 

IP مخفف «حفاظت از ورود» است و به درجه حفاظتی که در برابر آب برای اتصالات الکتریکی آن ارائه می‌شود اشاره دارد.هرچه این عدد بیشتر باشد، نور ضد آب تر است. اگر نور در یک منطقه سرپوشیده باشد حداقل IP43 یا اگر در معرض بارندگی مستقیم یا جت واشینگ قرار گیرد IP54 را جستجو کنید.به عنوان یک قاعده کلی، چراغ های آویز در فضای باز باید بین 5.5 تا 6 فوت پایین تر قرار بگیرند و شما شروع به کاهش مقدار فضای روشن می کنید. هدف کنید، چراغ درست زیر سطح چشم بنشیند تا تابش نور را کاهش دهید.» اما به خاطر داشته باشید که اگر چراغ‌ها همسطح نیستند و در قسمتی از گذرگاه قرار نمی‌گیرند، باید به اندازه‌ای بلند باشند که هنگام عبور از کنار آن، سر خود را نکوبید.» همه چیز به وسیله ای که انتخاب می کنید بستگی دارد.

چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا برجسته با درجه IP بالاتر روشن تر است و بنابراین به خروجی بین 700-800 لومن نیاز دارد.

چراغ آویز آناهیتا

سایر برجستگی های چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا  

  • افزایش ایمنی، پس از تاریکی را فراهم می کند. چراغ آویز، علاوه بر این که فضای بیرون از خانه شما را روشن ساخته، به خنثی کردن جرم کمک می کند، همچنین با ارایه روشنایی جذاب می‌تواند خانه شما را متحول کند.

 

  • محیط شما را برجسته ساخته، به ویژگی های چشم انداز یا معماری جالب آن می افزاید، هنگامی که خانواده و مهمانان وارد درب ورودی می شوند، استقبال گرمی ایجاد میکند.

 

  • این چراغ ها کمک می کند، تا محیطی راحت و مشترک ایجاد کنید، مانند یک مکان مشخص برای نشستن یا مکان سرگرمی، کباب کردن در فضای باز، به ویژه در فصولی که هوا زودتر تاریک میشود.

 

  • با برجسته گی های خاص که چراغ آویز حیاطی مدل آناهیتا دارد. جذابیت محدود را افزایش می دهد – نه تنها زمانی که در خانه خود زندگی می کنید، بلکه زمانی که تصمیم به فروش دارید.

بناء، هنگامی که برای اجرای استراتژی، نورپردازی در فضای باز آماده شدید، طیف وسیعی از وسایل روشنایی موجود، در صنایع روشنایی تیانا  را بررسی کنید.

  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *