چراغ آویز, اخبار و مقالات

چراغ آویز حیاطی مدل آراد (1,250,000)

چراغ آویز حیاطی مدل آراد

خانه شما می تواند با چراغ آویز حیاطی مدل آراد با قیمت کاملا مناسب (1,250,000) تومان در فضای باز ورودی بزرگی ایجاد کند. نه، ما در مورد آن ترکیب‌های ساده قدیمی و ساده لامپ و سایه صحبت نمی‌کنیم. شما به راحتی می توانید. با یک چراغ آویز حیاطی انتخابی در فضای باز یا نورپردازی آویز رنگارنگ فضای باز، یک ورودی بصری خیره کننده ایجاد کنید.

نور گرم، فضایی جذاب ایجاد می‌کند که تقریباً از مهمانان التماس می‌کند. تا از پله‌های جلویی بالا بروند و زنگ در را به صدا درآورند. در حالی که وسایل منحصربه‌ فرد با صدای بلند به دنیا اعلام می‌کنند که سبک طراحی شما چقدر پیچیده است. اگر در یا جلو پنجره‌های شما قرار است روی صحنه بروند، چراغ آویز حیاطی مدل آراد از محصولات روشنایی تیانا، ورودی شما را بدون دزدیدن نمایش روشن می‌کنند.

 

چراغ حیاطی چیست؟

چراغ آویز حیاطی مدل آراد دارای ظاهر جذاب و زیبایی هستند. که می تواند برای جذابیت محیط فضای باز بیافزاید و آن را در شب تابان بسازد. از آنجایی که چراغ حیاطی خانواده از چراغ های فضای باز هستند دارای طیف وسیعی از چراغ های فضای باز را شامل میشوند…از چراغ ایستاده تک شعله  تا چراغ دیواری که هر کدام در خود شامل کودی هستند که باز هم برای شما دریچه ای انتخاب را باز میکند.

چراغ ایستاده حیاطی را  می توان در زمین نصب کرد یا چراغ دیواری حیاطی را میتوان روی سازه ها، دیوارها یا تیرها نصب کرد. این چراغ حیاطی که شامل چراغ حیاطی پارکی، چراغ حیاطی باغی، چراغ حیاطی باغچه، چراغ حیاطی چمنی میباشند  نسبت به هر چراغ بازاری عمر طولانی تری دارند و انرژی کمتری مصرف می کنند.

چراغ حیاطی معمولاً برای هدف قرار دادن نور بر روی یک آیتم ثابت مانند یک بنای یادبود یا میله پرچم یا برای روشن کردن مناطق بزرگ مانند زمین های ورزشی، پارک ها، زمین های بازی و پارکینگ ها استفاده می شوند.

این چراغ ها می‌توانند با نور افکندن به مناطق تاریک، به بهبود ایمنی کمک کنند و افراد را برای دیدن خطرات احتمالی که می‌تواند باعث لغزش، زمین خوردن و سقوط شود، آسان‌تر کند. چراغ حیاطی چمنی یا چراغ حیاطی پارکی همچنین می توانند از آسیب اموال، جنایت و خرابکاری جلوگیری کنند.

 

یادآوری

چه چراغ های آویز در فضای باز یا یک چراغ دیواری و یا سردری منحصر به فرد برای نمایش در ایوان شما، ما سبک های زیادی را برای شما در اینجا در تیانا  داریم.

چراغ حیاطی مدل:

آبتین

مایا

آرمیتا

هرمس

آناهیتا

تیتان

ارس

برسام

مهرسا

النا

کیوان

ساینا

اروند

اطلس

آراد

روژیار

شهاب و …

 

شما اینجا که هستید پس مکان خرید چراغ های آویز در فضای باز را پیدا کرده اید و از ایده های انتخاب شده ما برای چراغ های آویز در فضای باز الهام بگیرید تا آیتم مناسب برای فضای بیرونی  در خانه خود را پیدا کنید. با چنین مجموعه گسترده ای از چراغ های آویز در فضای باز برای فروش، مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که دوستش داشته باشید.

از چراغ‌های آویز بیرونی، مانند چراغ آویز حیاطی مدل آراد به مراتب قیمت مناسب (1250000) تومانی خرید کنید، در حالی که محصولات و طرح‌های به این خوبی را نمیتوانید با این قیمت در بازار دریابید!  شما به دنبال خرید چراغ های آویز فضای باز به صورت آنلاین باشید و چه به دنبال الهام گرفتن برای فضای بیرونی خود باشید، دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید در تیانا خواهید یافت.