چراغ آویز, اخبار و مقالات

چراغ آویز حیاطی مدل ارس

چراغ آویز حیاطی مدل ارس

وسایل آویزان حسی خوشایند به فضای بیرونی شما می دهند. و در عین حال نور کافی را برای مهمانان فراهم می کنند. و هرگونه ویژگی برجسته محوطه سازی یا معماری را برجسته تر می کنند. آنها به روشنایی حیاط خلوت کمک می کنند. که باعث می شود حیاط خلوت شما فضای بسیار قابل استفاده تری داشته باشد.

 

چراغ آویز در فضای باز کنار تراس

راهنمای خرید چراغ های آویز در فضای باز

اگر به دنبال راهی برای نورپردازی حیاط خلوت یا محوطه پاسیو خود هستید، ده ها ده ها گزینه برای انتخاب از محصولات روشنایی تیانا دارید.

اگرچه از انواع، اشکال و سبک های متنوع از چراغ ها در تیانا موجود است اما چراغ آویز حیاطی مدل ارس از بهترین ها برای فضاهای بیرونی است.

 

چراغ آویز حیاطی مدل ارس

چراغ آویز حیاطی مدل ارس چیست ؟

چراغ آویز مدل ارس نورپردازی ملایم و کم ولتاژی است. که برای برانگیختن محیطی گرم و صمیمی استفاده می شود. که مخصوصاً برای سرگرمی فضای بیرونی مطلوب است. چراغ‌ آویز حیاطی مدل ارس را در هر جایی که فعالیت می‌کنید آویزان کنید.  چه روی لبه بام خانه برای روشن کردن آشپزخانه در فضای باز یا از ستون‌های آلاچیق یا آلاچیق در فضای باز برای روشن کردن مبلمان پاسیو.

 

چراغ آویز مدل ارس را انتخاب کنید:

چراغ‌ آویز حیاطی مدل ارس  ضدآب را روی میز پاسیو یا زیر آلاچیق خود آویزان کنید تا در تابش گرم و سفید داخلی و خارجی (موجود در نورپردازی تیانا) استراحت کنید. این چراغ سبک تیانا نه تنها به روشی قدیمی شیک هستند، بلکه در مصرف انرژی نیز بهینه هستند! این چراغ بیشتر از گزینه های معمولی رشته ای شما دوام می آورند. و در طول عمر طولانی استفاده از آنها هزینه زیادی نخواهد داشت. هنگامی که به درستی در فضای باز نصب می شوند. می توانند برای برجسته کردن محوطه سازی و ویژگی های معماری خاص، از جمله درختان، درختچه ها، فواره ها یا مجسمه ها مفید باشند.

یکی از بهترین کاربردهای بدون پاسیو در فضای باز برای وسایل آویز، در آلاچیق یا ساختار مشابه است. همین حالا در وب سایت ما سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن بدون هزینه اضافی دریافت خواهید نمود.

 

چراغ آویز حیاطی مدل ارس به کدام رنگ ها یافت میشوند؟

در مرحله بعد، مهم است که رنگ، متریال و پایانی را انتخاب کنید که هم در وسایل شما عالی به نظر برسد و هم تکمیل کننده بقیه محوطه سازی و دکوراسیون حیاط خلوت شما باشد. از اینرو تمامی انواع چراغ ها در تیانابه رنگ های متنوع تولید میشوند تا سلیقه شما نیز شامل در رنگ ها باشد.

چراغ آویز حیاطی مدل ارس 2

سخن پایانی:

در نهایت، شما باید اندازه و محل قرارگیری وسایل، طرح کلی روشنایی، و نوع منبع تغذیه و کنترل‌هایی را که برای تغذیه و کنترل آنها استفاده می‌کنید، در نظر بگیرید.

در اینجا، ما هر جزئیات را به طور کامل تجزیه می کنیم تا به شما کمک کنیم تا نوع مناسب نورپردازی آویزان را برای فضای بیرونی خود پیدا کنید.