چراغ آویز, اخبار و مقالات

چراغ آویز حیاطی مدل اروند

تابستان به معنای یک چیز است. زمان زیادی که در پاسیو صرف شده است. از باربیکیوهای حیاط خلوت گرفته تا قهوه صبحگاهی، حیاط خلوت جایی است. که بیشتر روزهای تابستانی خود را در آن می گذرانیم. و هیچ راهی برای ایجاد فضای کمی به ایوان پشتی به جز چراغ های آویز در فضای باز وجود ندارد.

چگونه چراغ های آویز حیاط خلوت را آویزان می کنید؟

شاید از خود بپرسید: چگونه چراغ های آویز حیاط خلوت را آویزان می کنید؟ به نظر می رسد، هزاران راه وجود دارد. ما فقط چند مورد را در اینجا پوشش داده ایم. اما در صورت تمایل خلاق باشید. ما پیشنهاد می‌کنیم با چراغ‌ آویز حیاطی مدل اروند خود به ارتفاع نسبتاً بالا بروید. به ارتفاع 8+ فوت فکر کنید. از این گذشته، شما نمی خواهید گرمای نورها بر شما یا مهمانانتان کوبیده شود. 

 

کدام چراغ آویز در فضای باز برای شما بهترین است؟ 

آیا لامپ‌های بزرگی می‌خواهید که کل پاسیو شما را روشن کند. یا به دنبال فضای نورهای ظریف پری هستید؟ چراغ‌های آویز حیاطی مدل اروند نور کافی را فراهم می‌کند. که هنگام استفاده از آن‌ها نیازی به منبع نور اضافی نداشته باشید. و در حالی که بسیار زیبا هستند. نور فوق‌العاده ظریف یا ملایم را از بین نمی‌برند. و می توانند لحنی صمیمی برای فضای بیرونی شما ایجاد کنند. 

چراغ آویز حیاطی مدل اروند

کیفیت محصولات روشنایی تیانا چگونه است؟ 

ضد آب و هوا

از آنجایی که قصد دارید از چراغ های آویز خود در خارج از منزل استفاده کنید و به خصوص اگر در معرض عناصر قرار می گیرند، باید مطمئن باشید که آنها نوعی ضد آب و هوا دارند. هر چراغی که ما در این لیست قرار داده ایم، برای ماندگاری در اکثر فصول سال مقاوم در برابر آب و هوا است، اما بالاترین درجه دوام، لیست یا گواهینامه UL است. UL مخفف Underwriters’ Laboratories است، یعنی یک سازمان صد ساله که دارای استانداردهای سختگیرانه محصول و آزمایش برای اطمینان از بالاترین کیفیت، کارایی و دوام است. از اینرو با خیال راحت خرید کنید، چون ما تضمین را برای محصول پیشکش شما میکنیم.

 

نکات پایانی 

نورپردازی در فضای باز نقش مهمی در ظاهر و احساس کلی جلو و حیاط خلوت شما دارد. با تکنیک های مناسب و ایده های نورپردازی منظره، می توانید نمای بیرونی خانه خود را به توسعه طراحی داخلی خود تبدیل کنید. از ایده های نورپردازی فضای باز بالا به عنوان نقطه شروعی برای برنامه ریزی حیاط خود با نورپردازی استادانه استفاده کنید.