اخبار و مقالات, چراغ آویز

چراغ آویز حیاطی مدل اطلس

اطلس

چراغ آویز حیاطی مدل اطلس یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای نورپردازی طراحی در فضای باز است. در این دسته از وسایل روشنایی، تنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد. نیازهای کاربردی و نوع فضا، همیشه یک سبک روشنایی آویز عالی در انتظار یافتن است.

از نظر زیبایی شناختی، نور آویز را می توان از مواد متعددی ساخت. به گونه مثال، می‌توانید فلزات خالصی مانند چراغ‌های آویز مس، برنج و فولاد را پیدا کنید، اما بهترین آن موادی است که در برابر عناصر طبیعی مانند گرمای بیش از حد و یا سرمای تند مقاوم بوده باشد از این بابت چراغ آویز حیاطی از آلومینیوم ریخته گری ساخته شده در برابر طوفان، برف وباران یا گرما و سردی هوا از سرسختی عالی برخوردار بوده باشد. ما به انواع اصلی چراغ های آویز و نحوه استفاده از آنها در فضای باغ، خانه، ویلا و یا محیط مورد نظر شما برای تقویت سبک دکوراسیون و افزایش فضای شما خواهیم پرداخت.

اطلس

برجستگی های چراغ آویز حیاطی مدل اطلس

چراغ آویز حیاطی مدل اطلس که در بین طراحی فضای باز مورد علاقه برجسته هستند. واقعا همه کاره هستند. گزینه های طراحی و سفارشی سازی با چراغ آویز حیاطی نامحدود است. آنها می توانند نور را به طور یکنواخت و به طور طبیعی در فضای شما پخش کنند. چه طرح های آویز شفاف و اوپال را انتخاب کنید. چه طرح های سایه روشن به شکل موج دار و متقاطع، چراغ های آویز تیانا را می توان در هر جایی از فضای بیرون یا کسب و کار استفاده کرد. مثلا؛ سایه های آویز مدل اطلس و یا مایا حسی مجلل به باغ شما تزریق می کند. و نور را به آرامی در فضا پخش می کند. به همین ترتیب، برخی دیگر از چراغ‌های آویز تیانا با سبک های مختلف طراحی و تولید میشوند. تا هر ذوق و سلیقه ای را تحت پوشش قرار دهند.

 

چگونه چراغ های آویز حیاط خلوت را آویزان می کنید؟

شاید از خود بپرسید: چگونه چراغ های آویز حیاط خلوت را آویزان می کنید؟ به نظر می رسد، هزاران راه وجود دارد. ما فقط چند مورد را در اینجا پوشش داده ایم، اما در صورت تمایل خلاق باشید. ما پیشنهاد می‌کنیم با چراغ‌ آویز حیاطی خود به ارتفاع نسبتاً بالا بروید. به ارتفاع 8+ فوت فکر کنید. از این گذشته، شما نمی خواهید گرمای نورها بر شما یا مهمانانتان کوبیده شود.

اطلس

سخن پایانی

نورپردازی در فضای باز نقش مهمی در ظاهر و احساس کلی جلو و حیاط خلوت شما دارد. با تکنیک های مناسب و ایده های نورپردازی منظره، می توانید نمای بیرونی خانه خود را به توسعه طراحی داخلی خود تبدیل کنید. از ایده های نورپردازی فضای باز بالا به عنوان نقطه شروعی برای برنامه ریزی حیاط خود با نورپردازی استادانه استفاده کنید.