چراغ آویز, اخبار و مقالات

چراغ آویز حیاطی مدل برسام

چراغ آویز حیاطی مدل برسام

بهار رسما از راه رسیدنی است و این بدان معناست که زمان آن میرسد که به روشنایی فضایی بیرونی خانه، ویلا، باغ و یا حیاط پشتی برسید. حالا شروع به گردگیری آن مطالب قدیمی نکنید، امروز در مورد چراغ آویز حیاطی مدل برسام محصول از شبکه نورپردازی تیانا صحبت می کنیم.

این چراغ تقریبا همه موارد که برای انتخاب یک چراغ بیرون شما فکر میکنید را دارد. از روشنایی دل پذیر تا ظاهر زیبا و چشم نواز آن که شب را روشن و در روز های زیبایی می آفریند. و تقریباً هر کدام از این ها در ناحیه‌ای که به دنبال روشنایی آن هستید، کار می‌کنند. اما، قبل از شروع به آویزان کردن چراغ‌های پاسیو، تعیین بهترین راه برای استفاده از فضایی که در اختیار دارید تا بیشترین بهره را از پروژه نورپردازی فضای باز خود ببرید، مفید است.

 

 

چراغ آویز حیاطی مدل برسام انتخابی برای خوش سلیقه ها:

برخی از مردم عاشق تفکر مستقیم هستند، برخی دیگر دوست دارند با ایجاد یک مسیر جدید چیزها را جالب نگه دارند.

چراغ حیاطی مدل برسام  زمانی که می خواهید نور پوشش دهی کامل را در فضای خود اضافه کنید اما می خواهید طراحی نور جالب تری داشته باشید، یک انتخاب دقیق است.

نکته: چراغ های آویز را به هم نزدیک‌تر کنید تا سایه‌بانی از ستاره‌ها ایجاد کنید که کل فضا را از نور می‌پوشاند. اگر یک یا دو چراغ آویز بسیار بلند و ناحیه ای طولانی و باریک دارید،. فاصله هر بخش را از هم دورتر در نظر بگیرید تا فاصله بیشتری را با چراغ های آویز تان پوشش دهید. برای روشنایی حتی بیشتر، از درختان اطراف برای آویز کردن چراغ های استفاده کنید!

چراغ آویز حیاطی مدل برسام

چراغ آویز حیاطی مدل برسام روشنایی فریبنده ایجاد میکند:

شما می‌توانید چراغ آویز مدل برسام را در هر فضایی متقاطع آویزان کنید تا یک الگوی X بسازید. و این طرح به‌ویژه در فضاهای وسیع یا مناطقی که مربع شکل هستند، به خوبی کار می‌کند. اگر چندین چراغ آویز را فضا دارید، چندین چراغ آویز را پشت سر هم آویزان کنید تا یک الگوی الماس ایجاد کنید.

نتیجه یک صفحه نمایش نوری است که پیچیده به نظر می رسد اما در واقع دستیابی به آن با ما (شبکه نورپردازی تیانا) بسیار آسان است.

نکته: ازچراغ های آویز پاسیو با اندازه لامپ بزرگتر و فاصله سوکت های بیشتر برای مناطق بزرگتر استفاده کنید. اگر در فضای کوچکی کار می‌کنید، اندازه لامپ‌های کوچک‌تر را انتخاب کنید، مانند چراغ های آویز حیاطی مدل آراد و یا چراغ آویز حیاطی مدل اروند:

 

نکته پایانی

نورپردازی فضای بیرونی می تواند در غروب آفتاب به محیط فضای باز ابعاد جدیدی بدهد. نه تنها به شما امکان می دهد تا با خیال راحت در بیرون ازخانه خود حرکت کنید. بلکه انتخاب نوع نور مناسب به محیط اضافه می کند و ویژگی های باغ، خانه، ویلا و محیط اطراف شما را تکمیل می کند.

موثرترین طرح ها اغلب انواع مختلف نور را برای حداکثر تاثیر ترکیب می کنند، بنابراین از ترکیب و تطبیق سبک های مختلف نترسید. و به یاد داشته باشید، در صورت نصب چراغ های برقی، همیشه از یک برقکار کاملا ماهر کمک بگیرید. اگر نمی دانید چه کاری انجام می دهید، به احتمال زیاد به خودتان آسیب جدی وارد می کنید. امیدواریم که این مقاله برای تصمیم گیری در مورد نورپردازی باغ خود مفید بوده باشد و مایلیم نظرات شما را در مورد انواع نورپردازی حیاطی که در خانه خود دارید بشنویم.