اخبار و مقالات, چراغ آویز

چراغ آویز حیاطی مدل ساینا

چراغ آویز حیاطی مدل ساینا

نورپردازی در فضای باز یکی از سرمایه‌گذاری‌هایی است. که در ازای آن مزایای ارزشمند زیادی ارائه می‌کند. از ایمنی و امنیت بهبود یافته تا جذابیت زیبایی‌شناختی افزایش یافته. چراغ آویز حیاطی مدل ساینا

بر اساس اهدافی که امیدوارید با نورپردازی خود به آنها برسید، انواع مختلفی از چراغ حیاطی در  فضای باز وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

این راهنمای نورپردازی در فضای باز را مرور کنید تا در مورد چراغ آویز حیاطی مدل ساینا از محصولات روشنایی پارک تیانا در فضای باز، جایی که از آنها استفاده می شود و برخی دستورالعمل های کلی برای نصب اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

چراغ آویز حیاطی چیست؟ 

چراغ های آویز حیاطی رایج ترین نوع وسایل آویز برای روشنایی در داخل و خارج از منزل هستند.

آنها از خود وسیله (اغلب یک سایه کاسه ای شکل) تشکیل شده اند که از یک میله یا زنجیره ای که به سقف متصل است، آویزان میشوند.

به دلیل تعریف گسترده، وسایل آویز در اشکال و اندازه‌های تقریباً بی‌پایانی وجود دارند. با این حال، برخی از آنها بسیار رایج تر از دیگران هستند. مانند چراغ آویز حیاطی مدل ساینا

 

درباره چراغ آویز مدل ساینا بیشتر بدانید!

چراغ آویز مدل ساینا دارای ظاهر جذاب و زیبایی است که می تواند برای جذابیت محیط فضای باز بیافزاید و آن را در شب تابان بسازد. از آنجایی که این چراغ خانواده از چراغ های فضای باز است از چراغ ایستاده تک شعله  تا چراغ دیواری به این سبک قابل سفارش میباشد . این چراغ  نسبت به هر چراغ بازاری عمر طولانی تری دارد و انرژی کمتری مصرف می کند. چراغ آویز مدل ساینا معمولاً برای هدف قرار دادن نور بر روی یک آیتم ثابت کار برد عالی دارد

این چراغ می‌توانند با نور افکندن به مناطق تاریک، به بهبود ایمنی کمک کنند و افراد را برای دیدن خطرات احتمالی که می‌تواند باعث لغزش، زمین خوردن و سقوط شود، آسان‌تر کند. 

 

جاییکه از چراغ حیاطی آویز مدل ساینا میتوان برای روشنایی استفاده کرد:

  • ویلا ها 
  • باغ ها
  • مناطق تفریحی
  • پارکینگ ها
  • فضای باز بزرگ ( پاسیو، آلاچیق و غیره)
  • استادیوم ها، میدان ها و زمین های ورزشی
  • مکان های اجرای سرپوشیده در فضای باز

 

ویژگی چراغ آویز حیاطی چیست؟ 

مزایای چراغ های آویز بسیار زیاد است. مهمترین آنها تطبیق پذیری آنهاست. بسته به دستگاه خاص، آنها به همان اندازه برای روشنایی عمومی، تاکیدی یا وظیفه ای کار می کنند.

علاوه بر تطبیق پذیری آنها، وسایل آویز به سادگی ظاهر خوبی دارند. آنها در یک پاسیو در فضای باز به همان اندازه که در داخل خانه روی میز ناهار خوری قرار می گیرند، خوب به نظر می رسند وسایل آویز به همان اندازه در محوطه سازی فضای باز نیز گنجانده می شوند.

هنگامی که به درستی در فضای باز نصب می شوند، می توانند برای برجسته کردن محوطه سازی و ویژگی های معماری خاص، از جمله درختان، درختچه ها، فواره ها یا مجسمه ها مفید باشند.

یکی از بهترین کاربردهای بدون پاسیو در فضای باز برای وسایل آویز، در آلاچیق یا ساختار مشابه است.

استفاده اضافی در فضای باز از وسایل آویز به عنوان روشنایی کار برای گلخانه ها، گاراژها، کارگاه ها و موارد مشابه است.

 

نکته پایان 

وقتی صحبت از نورپردازی در فضای باز یا هر نوع نورپردازی برای تأسیسات شما می شود، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید.

نکات بیشتر در مورد خدمات مدیریت روشنایی را میتوانید در وب سایت تیانا بخوانید.

نوشته های مشابه