چراغ آویز

چراغ آویز مدل آراد را بهتر بشناسیم!

چراغ آویز مدل آراد

از انواع چراغ هایی که امروزه به صورت گسترده در طراحی دکوراسیون فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد, چراغ آویز مدل سقفی می باشد. از چراغ آویز مدل یا همان لوستر سقفی در محیط های مختلفی می توان بهره برد. این مدل چراغ علاوه بر تامین روشنایی, جلوه و شکل ظاهری زیبا و جذابی را به محیط شما می بخشد. جالب است بدانید به نوع چراغ ، آویز نورافشان و یا لوستر سقفی هم می گویند. در صورتی که در محیط منزل و یا محل کار خود نیاز به نورپردازی سقفی دارید، می توانید از انواع چراغ های مدرن، کلاسیک، فانتزی یا غیره استفاده نمایید. خرید چراغ آویز مدل آراد

چراغ مدل آراد از دایکاست آلومینیوم به همراه حباب های کاملاً بلور، در رنگ های سفید ، برنزی ، مسی ، نقره ای و مشکی ساخته شده است. پیشنهاد صنایع روشنایی تیانا استفاده از لامپ ۱۰ الی ۱۲ وات در سایز کوچک با شعاع نوردهی ۲/۵ متر و لامپ ۱۲ الی ۱۵ وات ال ای دی کم مصرف با شعاع ۳ متر می باشد. چراغ مدل آراد دارای درجه آی پی ۶۴ و ۶۵ به همراه شماره ثبت اختراع است.

این مدل چراغ علاوه بر تامین روشنایی, جلوه زیبا و جذابی را به محیط شما نیز خواهد بخشید.

چراغ آویز مدل آراد

چرا باید چراغ آویز مدل آراد را انتخاب کنید؟

چراغ آویز مدل آراد یکی از منحصر به فرد ترین انواع چراغ های آویز است.

اولین نوع از چراغ های آویز است. به طور مشابه، به وسایل آویز مورد بحث در بالا، این وسایل به سادگی از یک زنجیر یا میله نصب شده. به سقف آویزان می شوند.

نوع دوم چراغ های دیواری است. اینها به جای آویزان شدن به سقف، با پایه های کوتاه روی دیوار نصب شده. به نگهدارنده ای که از دیوار می چسبد آویزان می شوند.

از آنجایی که چراغ های آویز بسیار متنوع تر هستند، به سرعت برای استفاده در فضای باز محبوبیت پیدا کردند. می توانید از آنها در پاسیو ها، الاچیق ها در فضای بیرونی، نزدیک عرشه ها و … و استفاده کنید.

چراغ های دیواری نیز اغلب از نظر طراحی بسیار زیبا هستند. این آنها را به یک جزء بصری عالی از چیدمان کلی محوطه سازی شما تبدیل می کند.

یکی دیگر از کاربردهای چراغ ‌های آویز، علامت‌گذاری دروازه‌ها و سایر راه‌های ورودی و همچنین مسیرها و سایر راهروها است.

این وسایل متمایز حتی می توانند در محصولات روشنایی تیانا به گونه ای طراحی شوند که از تیرها یا ستون ها آویزان شوند. نصب اینها در نزدیکی درهای خانه شما فوق العاده به نظر می رسد.