اخبار و مقالات

چراغ آویز

7 نوع مختلف از چراغ های رشته ای در فضای باز

حیاط خلوت خود را با چراغ های آویز خیره کننده تزئین کنید که شب سرد را به یک شب گرم و پر جنب و جوش تبدیل می کند. آنها به اندازه کافی جادویی هستند که آن محیط درخشان و رویایی را داشته باشند. از بین انواع مختلف چراغ‌های آویز از محصولات نورپردازی تیانا انتخاب کنید که فوراً حال و هوا را ایجاد می‌کنند و فضای بیرونی شما را روشن می‌کنند.
اگر در شمال ایران زندگی می کنید، دوست دارید اوقات فراغت خود را در فضای باز بگذرانید. احتمالاً دوستان خود را در خانه خود در حیاط خلوت خود خواهید داشت تا از شب های خنک تابستانی با شما لذت ببرند، یا با ورق بازی یا گفتگوی صمیمانه. یا اگر این ایده شما از یک شب عالی در منطقه ای مورد نظر شما است چراغ های آویز تیانا شما را در فضای جذاب و با روشنی عالی در شب ها همراهی میکند.

روشن ساختن فضای بیرونی با محصولات نورپردازی تیانا مشکل نیست:

برای استفاده حداکثری از فعالیت‌های سرگرم‌کننده، مهم است که روشنی و محیط فضای بیرونی شما در حد و اندازه باشد. اما نگران نباشید، ارتقاء باغ یا حیاط خلوت شما به کار سخت زیادی نیاز ندارد. یک راه فوری برای دستیابی به فضای بیرونی مطلوب، نصب چند چراغ آویز خیره کننده است. بله شما آن را درست خواندید!
وجود منبع نور در فضای باز زیبا، حال و هوای کلی محیط شما را بهبود می بخشد و از آزار پشه ها جلوگیری می کند. فضای نورانی بدون زحمت محیط اطراف را زیباتر می کند و آن را زیباتر از همیشه جلوه می دهد. اگر در استفاده از چراغ‌هاي آویز دقیق خود خلاق باشيد، فضاي بيرون شما ممكن است اين پتانسيل را داشته باشد كه بيشتر از هر كس در محله شما بدرخشد.

 

 

انواع چراغ های آویز

چراغ های آویز انواع مختلفی دارند، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم از بین مواردی که در زیر لیست کرده ایم انتخاب کنید. چرا می پرسی؟ خوب، به این دلیل است که اینها برخی از پرطرفدارترین چراغ‌های آویز در فضای باز هستند که می‌توانند محیط بیرونی شما را به قابل توجه‌ترین شکل تغییر دهند.

 چراغ آویز حیاطی
چراغ  باغی
 چراغ آویز پارکی
چراغ باغچه ای
 چراغ آویز چمنی

1- چراغ آویز حیاطی

چراغ های آویز حیاطی به‌ ویژه به دلیل جذابیت رمانتیک و رویایی‌شان، افزودنی عالی برای هر باغ یا حیاط خلوت هستند. هنگامی که از سقف آویزان می شوند یا در اطراف یک ناهار خوری یا محل نشستن طناب می زنند، به زیبایی فضایی دلپذیر ایجاد می کنند. اگر در این صورت، چیزی برای وصل کردن این چراغ‌ها در اطراف محل نشستن یا ناهارخوری خود ندارید، می‌توانید از شاخه ای درختان استفاده کنید و روشنایی را برای آویزان کردن آن‌ها دریافت کنید و فوراً جلوه‌ای درخشان ببخشید.
در تیانا می‌توانید چراغ‌های آویز حیاطی را در چندین برند پیدا کنید، اما بهترین انتخاب ما برای شما:
چراغ دینا
چراغ هرمس
چراغ آناهیتا
چراغ آبتین
چراغ آرمیتا
چراغ ارس و …

این چراغ های آویز از محصولات نورپردازی تیانا معمولاً به اشکال طراحی شده اند که ما را به یاد کیهان – زمین، ماه و سایر اجرام آسمانی می‌اندازد. آنها به طرز شگفت آوری از نظر سبک و طراحی دیدنی هستند، در عین حال، مقدار مناسبی از ظرافت را به هر فضای باز اضافه می کنند. این چراغ های شفاف تمایل دارند درخششی گرم و سفید از خود ببخشند و فضای وسیعی را در یک چشمک روشن کنند.

چراغ آویز باغی

با چراغ های آویز باغی ، این فرصت را دارید که یک تجربه نورپردازی سورئال خلق کنید که به تمام معنا اثیری است. این چراغ‌ها مانند چراغ های سنتی به نظر می‌رسند، اما از آلمینیوم ریخته گری ساخته شده‌اند – یک ماده پارچه‌مانند بادوام که می‌تواند در تمام فصول دوام بیاورد – حتی در زمستان‌ها نیز از سرسختی عالی برخوردار هستند.
یکی از بهترین بخش در مورد این چراغ‌های آویز این است که از مصرف کمی انرژی برخوردار هستند و به شما کمک می‌کنند در قبض انرژی خود صرفه‌جویی کنید.
برای داشتن حال و هوای سرگرم کننده و جشن در باغ خود، چراغ های آویز باغی را نصب کنید. این چراغ ها حسی با کلاس و شیک به فضای بیرونی شما می دهند.

ما برای شما از چراغ های آویز باغی اینها را پیشنهاد میکنیم:

 چراغ مایا
چراغ آرمیتا
 چراغ تیتان
چراغ آویز برسام
 چراغ النا
چراغ کیوان
 چراغ ساینا
چراغ اروند
 چراغ آراد
چراغ روژیار

کلام پایانی :

کدام یک از این چراغ های آویز درخشان را برای تزئین فضای بیرونی خود انتخاب می کنید؟ انتخاب یکی سخت است، درست است؟ قبل از انتخاب چراغ‌هایی که می‌خواهید با آن‌ها بروید، چند نکته را در نظر بگیرید. اندازه فضای بیرونی شما، رویدادی که جشن می گیرید و نوع فضایی که می خواهید ایجاد کنید. هنگامی که ذهن خود را بر روی این سه عامل متمرکز کردید، یکی (یا بیشتر) یا چراغ های آویز زیبا که در بالا ذکر شد را انتخاب کنید. از این کار خوشحال خواهید شد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *