اخبار و مقالات

چراغ ایستاده حیاطی تیانا

چراغ ایستاده حیاطی تیانا

چراغ ایستاده حیاطی 

زیبایی خانه خود را با چراغ های ایستاده حیاطی از محصولات روشنایی تیانا برجسته کنید

شما همیشه می توانید برای ایجاد یک محیط آرامش بخش، برای پذیرایی از مهمانان خود، روی لامپ های فضای باز حساب کنید. چه بخواهید مدتی با کیفیت را در خارج از منزل سپری کنید یا زیبایی منزل خود را ارتقا دهید، مجموعه محصولات روشنایی تیاناشما را بیشتر می خواهد در این زمینه همکاری کند.برای مشاهده محصولات تیانا کلیک کنید.

اهمیت چراغ ایستاده حیاطی  

چراغ ایستاده حیاطی تیانا

چراغ ایستاده حیاطی تیانا باکیفیت

مطمئناً باغ، ویلا و یا خانه شما دارای ویژگی هایی است که می خواهید به نمایش بگذارید.که به بهترین قسمت‌های فضای بازمحیط.موردنظرتان نور می‌تابانید. چراغ های ایستاده حیاطی که به صورت استراتژیک وجذاب قرارگرفته اند،جنبه های خاصی ازباغ و یا ویلا شمارابانزدیک شدن به شب زنده میکنندوبه شما امکان میدهندازاین ویژگی هالذت بیشتری ببری

این ابزار جانبی مختص روشنایی نه تنها مسیرهای با نور کافی در هر باغ، ویلا و یا کلا فضای باز ضروری هستند، بلکه با ایجاد درخشش در این مناطق، به باغ، ویلا و محیط بیرونی شما یک کیفیت جادویی ظریف می بخشند که شما را دعوت می کند تا جایی که مسیر منتهی می شود را کشف کنید.

چراغ حیاطی ایستاده، یکی از بی دردسرترین گزینه های نورپردازی بیرونی هستند و اغلب به پایه هایی متصل می شوند که به راحتی در زمین می چسبند و حتا در صورت نیاز می توان آنها را جابجا کرد. چراغ ایستاده حیاطی که خود یکی از خانواده چراغ بیرونی به حساب میرود دارای سبک ها و انواع متنوع میباشند که برای معرفی تعدادی از آنها را در زیر برای معرفی می آوریم پس در ادامه با ما همراه باشید.

انواع روشنایی حیاطی تیانا

چراغ ایستاده حیاطی تیانا

چراغ ایستاده حیاطی تیانا درتهران

اسامی دیگر این محصول روشنایی :

قابل یادآوری میدانیم اینکه چراغ های ایستاده حیاطی، همچنان در نام های چراغ پارکی، چراغ چمنی، چراغ باغی، چراغ باغچه ای و یا چراغ محوطه ای همچنان شناخته میشوند، در شبکه نورپردازی تیانا این چراغ ها از تک شعله تا پنچ شعله تولید میشوند که شما میتوانید نظر به مساحت که روشن میسازید نوع انتخاب خود را داشته باشید، در ادامه این مقاله برای خلق ایده های بکار گیری و شناخت بیشتر از انواع چراغ های حیاطی ایستاده می پردازیم، پس ما را همراهی کنید:

چراغ حیاطی ایستاده مدل آبتین

اگر به دنبال یک لامپ براق و ظریف برای تکمیل زیبایی مدرن خانه خود هستید، چراغ ایستاده حیاطی مدل آبتین عالی است. طراحی مینیمالیستی و بدنه منحصربه‌فرد آن معجزه می‌کند تا فضای بیرونی شما را روشن کند.

چراغ ایستاده حیاطی مدل مایا

این چراغ  برای کمک به شما در ایجاد یک محیط گرم و دنج برای رویدادهای بیرونی ایده آل است.این چراغ مقاوم دربرابراشعه ماوراء بنفش،که باالیاف پلی اتیلن مصنوعی.قابل بازیافت.وغیرسمی وکابل نئوپرن.ضدآب مشکی.با.فته.شد.ه.تمام دغدغه شما را از خریداین چراغ برآورده میکند.

چراغ ایستاده حیاطی مدل کیوان

اگر می خواهید کمی به فضای زندگی خود ببخشید، چراغ ایستاده حیاطی مدل کیوان یک گزینه عالی است.این.لامپ،باپوسته ای.منحصربه فردباالهام.از.خارپشت.دریایی برای پاسیویاداخل.خانه،کنارشومینه شماعالی است.

چراغ ایستاده حیاطی مدل ساینا

این چراغ الهام خود را از فانوس های سنتی می گیرد و آن را به یک چراغ روشنایی بی نظیر و منحصر به فرد برای باغ شما تبدیل می کند.

کیفیت چراغ ایستاده حیاطی

چراغ های ایستاده حیاطی درفضای بازباکیفیت بالا که ازآلومینیوم باپوشش پودری.پلی،ساخته میشود.این.چراغهابه.زیبایی،طراحی شدهاست.تابه لطف سایه روشن،باغ یاتراس شمارابسازد،همچنین نگران عناصرطبیعی نباشیداین چراغ هادربرابرشرایط آب و هواکاملامقاوم وبادوام میباشدچراکه ماسرسختی این چراغ راضمانت میکنیم.ارتفاع آن ها از 70سانتیمترشروع وتا2.5نظربه.سفارش شماطراحی.میشودوطول وعرض آن8.5سانتیمتراست.

نکته پایان:

پاسیو، تراس، راهرو، باغچه و یا حیاط خود را با لامپ های انحصاری فضای باز از محصولات روشنایی تیانا روشن کنید. با طیف گسترده ای از وسایل روشنایی شیک و درجه یک، از چراغ های ایستاده، چراغ های دیواری، چراغ های آویز ویا چراغ های سردری و سر ستونی.تیم تولیدی محصولات روشنایی تیانا برخی از باشکوه ترین گزینه ها را ارائه می دهد تا به شما کمک کند نور و شادی را به فضای خود بیاورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *