اخبار و مقالات

چراغ ایستاده حیاطی مدل مهرسا

روشنایی و بعد نور آمد! اجازه دهید، شبکه نورپردازی تیانا  پاسیو یا باغ شما را با مجموعه نورپردازی ایستاده حیاطی خاصتا چراغ ایستاده حیاطی مدل مهرسا روشن کند. ما در این مجموعه نورپردازی از لامپ های ایستاده و سردری گرفته تا چراغ های آویز، تمامی نورپردازی های فرموب در فضای باز 100% تضمین شده است. شبکه نورپردازی تیانا به سادگی، بیرون خانه و مهمانی های شما را  روشن می کند. ما برای هر سبک و فضایی، نور کم یا روشن، چراغ داریم. مطمئناً بهترین مورد را برای خود پیدا خواهید کرد!

شام های تابستانی خود را با چراغ های ایستاده  فضای باز ما روشن کنید. آنها را با آنها از درخشش ملایم که دارد از بیرون خانه تان لذت ببرید یا با پاشیدن لامپ های ایستاده اینجا و آنجا کل باغ را روشن کنید.

چراغ ایستاده حیاطیچراغ ایستاده حیاطی

چراغ باید روی نورپردازی بیرونی سرمایه گذاری کنید؟

نورپردازی در فضای باز یکی از سرمایه‌گذاری‌هایی است. که در ازای آن مزایای ارزشمند زیادی ارائه می‌کند. از ایمنی و امنیت بهبود یافته تا جذابیت زیبایی‌شناختی افزایش یافته. بر اساس اهدافی که امیدوارید با نورپردازی خود به آنها برسید. از چراغ ایستاده حیاطی مدل مهرسا در  فضای استفاده کنید.

 

چراغ حیاطی چیست؟

چراغ حیاطی دارای ظاهر جذاب و زیبایی هستند که می تواند برای جذابیت محیط فضای باز بیافزاید و آن را در شب تابان بسازد. از آنجایی که چراغ حیاطی خانواده از چراغ های فضای باز هستند. دارای طیف وسیعی از چراغ های فضای باز را شامل میشوند. از چراغ ایستاده تک شعله تا چراغ دیواری که هر کدام در خود شامل کودی هستند که باز هم برای شما دریچه ای انتخاب را باز میکند.

چراغ ایستاده حیاطی را می توان در زمین نصب کرد یا چراغ دیواری حیاطی را میتوان روی سازه ها، دیوارها یا تیرها نصب کرد.

همچنین چراغ حیاطی که شامل چراغ حیاطی پارکی، چراغ حیاطی باغی، چراغ حیاطی باغچه، چراغ حیاطی چمنی میباشند نسبت به هر چراغ بازاری عمر طولانی تری دارند و انرژی کمتری مصرف می کنند. چراغ ایستاده حیاطی معمولاً برای هدف قرار دادن. نور بر روی یک آیتم ثابت مانند یک بنای یادبود یا میله پرچم یا برای روشن کردن. مناطق بزرگ مانند زمین های ورزشی، پارک ها، زمین های بازی و پارکینگ ها استفاده می شوند.

این چراغ ها می‌توانند با نور افکندن به مناطق تاریک، به بهبود ایمنی کمک کنند. و افراد را برای دیدن خطرات احتمالی که می‌تواند. باعث لغزش، زمین خوردن و سقوط شود، آسان‌تر کند. چراغ حیاطی چمنی یا چراغ حیاطی پارکی همچنین می توانند از آسیب اموال، جنایت و خرابکاری جلوگیری کنند.

چراغ ایستاده حیاطی

جایی که از چراغ حیاطی میتوان برای روشنایی استفاده کرد:

  • ویلا ها
  • باغ ها
  • مناطق تفریحی
  • پارکینگ ها
  • راهروها، پیاده روها
  • فضای باز بزرگ ( پاسیو، آلاچیق و غیره)
  • استادیوم ها، میدان ها و زمین های ورزشی
  • مکان های اجرای در فضای باز

 

سخن آخر

وقتی صحبت از نورپردازی در فضای باز یا هر نوع نورپردازی برای تأسیسات شما می شود، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. نکات بیشتر در مورد خدمات مدیریت روشنایی را میتوانید در وب سایت تیانا بخوانید.

 

نوشته های مشابه