اخبار و مقالات

چراغ باغی تیانا

شما برای روشنایی باغ تان پس از غروب آفتاب چی مفکوره ای دارید؟

شما چیزی را ایجاد کرده‌اید که فقط می‌توان آن را واحه فضای باز توصیف کرد. با گیاهان، درختچه ‌ها، درختان و گل ‌ها که به‌ خوبی قرار گرفته ‌اند، تلاشی که برای محوطه‌ سازی شما انجام داده‌اید ارزش هر لحظه‌ای را که صرف طراحی کرده‌اید، داشته است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که تعیین کنید چگونه کار خود را پس از تاریکی به همان زیبایی که در طول روز می درخشد، نورپردازی کنید. وقت آن است که روی نورپردازی در فضای باز تمرکز کنید.

تعیین اینکه کدام یک از محصولات نورپردازی در فضای باز زیبایی باغ، ایوان، پاسیو، عرشه، حوض، منظره آب، پیاده‌روها و مناظر شما را به بهترین شکل به نمایش می‌گذارد، در ابتدا می‌تواند دلهره‌آور به نظر برسد. از این گذشته، گزینه‌های زیادی وجود دارد، از چراغ های باغی تیانا و چراغ‌های حیاطی، تا چراغ‌های ویلایی، چراغ‌های چمنی و چراغ‌های پارکی. به همان اندازه که قرار دادن چراغ ها در نقطه حساس مهم است، انتخاب بهترین نوع چراغ های فضای باز نیز اهمیت دارد.

چراغ باغی تیانا

چراغ های فضای باز اکنون بخشی از هر طرح اصلی هستند. علاوه بر روشنایی داخلی، نورپردازی در فضای باز به طور قابل توجهی بر تصور کلی فضا تأثیر می گذارد. چراغ های باغی تیانا در فضای باز عملکردی دارند و در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی بسیار مقاوم هستند. از آنها به عنوان دکوراسیون و زمینه روشن نیز استفاده می شود و فضای منحصر به فرد یک باغ زیبا در شب را کامل می کند.

برجستگی های چراغ باغی تیانا

نورپردازی در باغ امکانات نامحدودی از تغییرات نور، نورپردازی و ترکیب رنگ را ارائه می دهد. طیف گسترده ای از وسایل روشنایی تیانا خاصتا چراغ باغی تیانا با تولید منحصر به شما را برای پیاده روها، تراس ها، حیط پشتی خانه، پارک ها، ویلا ها یا استخرهای روباز ارائه می دهد. چراغ های فضای باغی تیانا ضمن روشنایی در شب در روز با ظاهر جذاب که دارند همچنان در محیط شما بسیار کاربردی هستند. این چراغ ها در شب پس زمینه ای شیک از خانه یا قسمت های آن ایجاد می کنند.

انواع چراغ باغی تیانا

چراغ های باغی تیانا شامل تنوع قابل توجهی از انواع مختلف روشنایی است. آنها می توانند به شکل چراغ های دیواری یک یا دو شعله باشند، یا میتوانند چراغ سرلوله، سردری، چمنی، پارکی یا حیاطی ایستاده از یک شعه تا پنج شعله باشند. یکی از ویژگی‌های معماری محبوب بسیاری از مسیرهای پیاده‌روی باغ، لامپ‌های سطح پایین یا بالا در فضای باز است. ظاهر تصفیه شده از مواد استثنایی، تکمیل کننده طیف پوشش است.

دسته ای از چراغ های باغی تیانا

1. چراغ باغی مدل آبتین
2. چراغ باغی مدل مایا
3. چراغ باغی مدل هرمس
4. چراغ باغی مدل آرمیتا
5. چراغ باغی مدل آناهیتا
6. چراغ باغی مدل تیتان
7. چراغ باغی مدل ارس
8. چراغ باغی مدل برسام
9. چراغ باغی مدل مهرسا
10. چراغ باغی مدل النا
11. چراغ باغی مدل دینا
12. چراغ باغی مدل کیوان
13. چراغ باغی مدل ساینا و …

کاربرد انواع چراغ های باغی (چراغ دیواری)

این راهنما اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که برای انتخاب بهترین محصولات نورپردازی فضای باز برای دستیابی به ظاهری ظرافت و زیبایی پس از غروب خورشید نیاز دارید.

چراغ دیواری

انواع چراغ های دیواری که در انواع و سبک های متعددی چنانچه قبلا در بالا یاد آور شدیم تولید میشوند و بهترین استفاده را برای نورپردازی، پایین را دارند، چنانچه که این چراغ ها در ده ها نوع پرداخت، سبک و وزن موجود هستند، این چراغ ها در فضای باز قابلیت های طراحی بی حد و حصری را ارائه می دهند.

چراغ آویز

چراغ‌های آویز کاملاً ضد آب هستند و می‌توانند حس یکپارچه‌سازی را به نمای نورپردازی در فضای باز شما اضافه کنند. هنگامی که چراغ‌های آویز تیانا را از لبه‌ها، در آلاچیق‌ها، یا بالای پاسیو یا ایوان آویزان می‌کنید، طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، پوشش‌ها و طرح‌ها به تلاش‌های شما برای نورپردازی در فضای باز «وای» می‌افزایند.

چراغ ایستاده (پارکی)

همانطور که از نام این چراغ پیداست، از نورپردازی برای اطمینان از اینکه مسیرها، پاسیوها و ایوان ها برای اهداف زیبایی و ایمنی روشن می شوند استفاده می شود. انواع چراغ‌های فضای باز که برای رسیدن به بهترین روشنایی مسیر محیطی استفاده می‌شوند عبارتند از چراغ‌های حلزونی، چمنی، مینیاتوری، ایستاده دو شعله تا پنج شعله میباشد. علاوه بر این، چراغ‌های سرلوله، چراغ‌های اسردری و چراغ‌های دیواری برای نورپردازی مسیرها و گذرگاه‌ها نیز استفاده می‌شوند.

در پایان

هدف از چراغ باغی تیانا این است که قسمت بیرونی خانه شما را درخشان کنند تا زیبایی آن نمایان شود. می توانید چراغ باغیی تیانا را بخرید، مطمئناً گزینه‌ خود را برای روشن نگه‌داشتن مهمانی بعد از غروب آفتاب به پایان می‌رسانید. مهمترین چیز این است که با نورپردازی در فضای باز خود سرگرم شوید. پیشنهاد می‌کنم ترکیب و مطابقت داشته باشید، گزینه‌های خود را باز نگه دارید و همیشه مطمئن شوید که می‌توانید چهره دوستان و خانواده را ببینید که آن خاطرات فوق‌العاده تابستانی را ایجاد می‌کنند، فضای باز را با چراغ های دیواری، محوطه، چمنی، پارکی و یا ویلایی تیانا ترکیب کنید. ضمنا روشن کردن فضای بیرونی خانه برای محافظت از شما در شب در برابر سارقان نیز مفید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *