اخبار و مقالات

چراغ حیاطی ایستاده مدل ساینا

چراغ حیاطی ایستاده

چراغ ایستاده حیاطی مدل ساینا می تواند خانه شما را متحول کند. می‌توانید ببینید که چگونه روشن کردن مسیرها، حیاط‌ها، باغ‌ها و سایر مناطق شما می‌تواند یک واحه گرم و زیبا از نور ایجاد کند. بیایید شبکه نورپردازی تیانا را همراهی کنیم. تا در مورد نورپردازی مناظر بیرونی همه چیز را بدانیم.

چراغ ایستاده حیاطی چیست؟

چراغ ایستاده حیاطی یکی از محصولات روشنایی مخصوص فضای باز است. این چراغ ها در طول شب مناطق بزرگ چون باغ، ویلا پارک ها، خیابان، حیاط جلو و پشت با روشنایی کافی برجسته میسازد. در نهایت در مناطق مورد نظر شما ضمن جذاب ساختن امنیت و آرامش و راحتی برای مجالس شب نشینی تان را هدیه میدهد. پس مهم است شما چراغ ایستاده حیاطی و مزایای که این چراغ برای فضای بیرونی شما دارد را خوبتر بشناسید. از این رو در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ما هم می‌توانیم آن را داشته باشیم. می‌دانی:

بانو به شوهرش، بهنام، می‌گوید: «نورپردازی جدید همسایه‌ مان حیاط آن‌ها را در تاریکی شب شگفت‌انگیز می‌کند.
بهنام می‌گوید: «به‌ نظر خوب می‌رسد، شاید باید به فکر نصب چند چراغ خودمان باشیم». بانو موافق است. اما فقط یک مشکل وجود دارد:

آنها چیز زیادی در مورد نورپردازی منظره نمی دانند.

بانو این مشکل را زمانی در نظر می گیرد که بهنام وارد مسیر تاریک حیاط خانه می شود. و به طور تصادفی از روی همان تکه چمنی که بطور معمول در حیاط هر خانه ای است. می دود. ;اوه، من هرگز نمی توانم آن را ببینم وقتی شب به خانه می آییم. من باید دوباره آن را دوباره بکارم. او با ناراحتی غر می‌زند.

این زوج که از داشتن چنین نمای بیرونی تاریک خسته شده‌اند. تصمیم می‌گیرند شروع به بررسی نورپردازی منظره بیرونی کنند. بانو فریاد می‌زند: «خوب، بیایید با کشف انواع مختلف چراغ‌های حیاطی تیانا شروع کنیم. وقت آن است. که در مورد چراغ های فضای باز تحقیق کنید.

ساینا

انواع چراغ حیاطی تیانا در فضای باز:

حیاطی دیواری تیانا ( چراغ حیاطی دیواری، سرلوله، سردری)
چراغ حیاطی آویز تیانا
ایستاده حلزونی
چراغ ایستاده چمنی
ایستاده مینایتوری
حیاطی ایستاده (تک شعله، دو شعله، سه شعله بالا و پایین)

چراغ حیاطی دیواری تیانا

چراغ حیاطی دیواری تیانا مفید ترین انواع چراغ های منظره بیرونی برای روشن کردن مناطق بزرگ هستند. آنها با روشنایی و محدوده پوشش گسترده هستند. چراغ های حیاطی دیواری اغلب مسیرها و پاسیوها را از بالا روشن می کنند. وجود چراغ دیواری حیاطی تیانا در فضای باز، عملکرد منحصر به فرد و مهم را انجام می دهد: ایمنی و امنیت را در اطراف خانه، حیاط و سایر فضاهای بیرونی شما فراهم میکند. و همچنین دارای ساختار ضد آب، ضد گرد و غباراست و می تواند از نفوذ آب پاشیده جلوگیری کند.
نصب آسان. شامل دستورالعمل نصب و تمام سخت افزار نصب میباشد.
مقاوم، ایمن، مقاومت در برابر لرزش خوب، اثر تشعشع گرمایی خوب.

بانو و بهنام: این برای راهرو عالی خواهد بود. دیگر برای من روی همان تکه علف دویدن نیست!» بهنام با نفسی آسوده می گوید. بانو لبخند می زند و به سمت نوع بعدی چراغ حیاطی تیانا ادامه می دهد.

چراغ حیاطی آویز

چراغ حیاطی آویز تیانا ایده آل در میان درختان و مناظر سخت، بنابراین می توانید واقعاً از آنها لذت ببرید. آنها نور ظریف تری را برای یک صحنه زیبا فراهم می کنند. به نظر می رسد که عرشه ما کمی روشن تر شده است. بهنام با هیجان می گوید.
بانو می‌گوید: «درست می‌گویید، و اکنون ما به اندازه کافی انواع چراغ‌های فضای باز داریم. تا خانه‌ مان را در شب شگفت‌انگیز کنیم.»

ساینا

ایده بکار گیری از چراغ حیاطی ایستاده مدل ساینا

قرار دادن چراغ حیاطی ایستاده مدل ساینا در مناطق طبیعی می تواند. گیاهان مورد علاقه و زیباترین شما را به دنیا نشان دهد. آنها تقریباً مانند قارچ های نورانی زیبا هستند. نور به سمت پایین می رود. به این ترتیب همه به جای لکه هایی از نگاه کردن به یک لامپ، گیاهان را می بینند.

بانو، در حالی که از هیجان منفجر می‌شود، فریاد می‌زند: «مامان‌ها و نوزادانم با چراغ‌های حیاطی تیانا باغچه‌ای ما، شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

چراغ های حیاطی ایستاده را میتوانید. ( تک شعله، دوشعله و سه شعله بالا و پایین) سفارش دهید. چراغ های حیاطی ایستاده، چراغ‌هایی در بالا و پایین دارند. چراغ ایستاده حیاطی مدل ساینا یکی از تنها انواع چراغ های منظره در فضای باز هستند. که می توانند در هر جهت بدرخشند.

بهنام می‌گوید: «شرط می‌بندم که این چراغ (چراغ ایستاده حیاطی مدل ساینا) می‌تواند. مسیر را خط بکشد. تا مردم بتوانند راه خود را به سمت درب ورودی ما ببینند. بانو موافق است. و آن را به لیست در حال رشد خود اضافه می کند.

از دیگر انواع چراغ حیاطی میتوان از موارد زیر نام برد:

  •  باغی
  • چمنی
  • ویلایی
  • پارکی
  • باغچه ای
  • باغی

چراغ حیاطی تیانا یک تحول هیجان انگیز

مانند بانو و بهنام، شما نیز می توانید خانه خود را زیباتر کنید. چراغ حیاطی در فضای باز می تواند. به شما در انجام این کار کمک کند. خانه خود را از حالت چمباتمه در تاریکی بگیرید. و آن را به یک استقبال گرم و زیبا تبدیل کنید. خوشحال می شویم به روشنایی خانه شما کمک کنیم.

ساینا