اخبار و مقالات, قیمت چراغ پارکی

چراغ حیاطی سرلوله | قیمت و سفارش

اگر دارای سلیقه ای شیک پسند هستید. و به دنبال چراغ با کیفیت و مدرن برای محوطه ویلا ،باغ ، بالکن و…هستید. می توانید برای روشن سازی فضای انتخابی خود از چراغ حیاطی سرلوله صنایع روشنایی تیانا بهره ببرید.

صنایع روشنایی تیانا داری تنوع بالای چراغ است. و شما با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید به خرید چراغ بپردازید. بحث روشنایی در هر جای که ساکن هستید یا کار میکنید از موضوع های قابل توجه است.

حالا اگر شما به دنبال چراغ برای حیاط  ، باغ ، ویلا و …. خود هستید. و می خواهید که برای فضای انتخابی خود از چراغ حیاطی سرلوله که متناسب با فضای شما است و برای شما کاربرد دارد بهره ببرید.

این چراغ مزیت های دارد که به آن را در میان مدل های موجود برتری بخشیده است. چراغ حیاطی سرلوله روی یک لوله نصب می شود و شما به توجه به نیاز نوری خود می توانید ارتفاع آن را کاهش یا افزایش دهید.

با توجه به اینکه شما از طریق چراغ حیاطی سر لوله می توانید نور فضای سالن های ورزشی، راهروها، راه پله، تونل ها، معابر زیرزمینی، جاده ها و پل ها، گاراژها، پارکینگ ها، نمای ساختمان ها، راهروهای عمومی و یا محیط مورد نظر خود را تامین کنید.

 

مزیت چراغ حیاطی سرلوله

همچنین مزایای دیگر چراغ حیاطی سرلوله این است که با توجه به اینکه در فضاهای راهروها، راه پله، تونل ها، معابر زیرزمینی، جاده ها و پل ها، گاراژها، پارکینگ ها، نمای ساختمان ها، راهروهای عمومی قرار می گیرد. شرایط آب وهوای باران ، برف ، تگرگ و… روی کیفیت و ماندگاری چراغ حیاطی سرلوله تاثیری نداشته باشد.

چراغ حیاطی سرلوله همان طور که از نام آن پیداست روی یک لوله نصب می شود و ساختار آن از آلومینیوم دایکاست است و در برابر زنگ زدگی مقاوم است. و ظاهر خوش ساخت و شیک آن باعث شده که شما بتوانید برای هر سبک دیکوراسیونی از آن استفاده کنید. همچنین ساختار آن به گونه ای است که شما هم برای فضای داخلی و هم فضای خارجی می توانید از آن نیز بهره ببرید.

شما در مدل های چراغ حیاطی سرلوله می توایند تنوع بسیار بالای مدل و رنگ را نیز مشاهده کنید. و صنایع روشنایی تیانا با توجه به اینکه شما دوست دارید به فضای خود سبکی مدرن ، سلطنتی، سنتی ،شیک بدهید به تولید چراغ حیاطی سر لوله پرداخته است.

از مزیت های خرید چراغ حیاطی سرلوله این است که علاوه بر اینکه نور فضای سالن های ورزشی، راهروها، راه پله، تونل ها، معابر زیرزمینی، جاده ها و پل ها، گاراژها، پارکینگ ها، نمای ساختمان ها، راهروهای عمومی و یا محیط مورد نظر شما را تامین می کند به فضای شما امنیت و آرامش را برای عبور مرور می دهد. همچنین علاوه برهمه ی این مزیت ها با ظاهر زیبا و خاصی که دارد دکوراسیون فضای انتخابی شما را پوشش می دهد.

چراغ حیاطی سرلوله

خرید از تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی. خیابانی. دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. فروشگاه صنایع روشنایی تیانا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند.

محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.