اخبار و مقالات

چراغ حیاطی

چراغ حیاطی

انواع چراغ حیاطی

وقتی صحبت ازلذت کامل ازیک حیاط خلوت یافضای بیرونی می شود،نوریک موضوع ضروری است که بایددرنظرگرفته شود.به هرحال،زمانی که بیرون تاریک است،گرفتن بهترین نتیجه ازفضای بیرون بسیاردشواراست.چراغ حیاطی اینجاست که بهترین محصولات نورپردازی واردمی شوند.راه های مختلفی برای دستیابی به یک فضای بیرونی بانورزیباوجوددارد،اماازکجابایدشروع کرد؟باوجودگزینه های بسیارمتنوع،منطقی است که آنهارایک به یک نگاه کنید.بنابراین،بدون.بحث بیشتر، دراینجاانواع اصلی محصولات.روشنایی.بیرونی موجوداست.

 

چراغ آویز

 

چراغ حیاطی

نورپردازی آویز یک انتخاب محبوب برای همه انواع فضای بیرونی است و ممکن است منطقی باشد که این سبک را به فضای بسته نیز منتقل کنید. طرح‌های نورپردازی سقفی اغلب دارای ویژگی‌های مفیدی برای بیرون هستند، مانند ضد آب بودن کامل. همه چیز از ظاهر سنتی گرفته تا سبک های مدرنیستی را می توان در چراغ های آویز در فضای باز پیدا کرد، بنابراین هر سلیقه ای که داشته باشید چیزی مناسب خواهد بود. پاسیوها و نیمکت های فضای باز را می توان با خیال راحت و به زیبایی به سبکی روشن کرد.

قابل یاد آوری میدانیم اینکه هر نوع از این چراغ ها داری سبک ها و انواع متنوع میباشند که در زیر معرفی میکنیم پس در ادامه باشید…

چراغ دیواری حیاطی

 

چراغ حیاطی

چراغ های دیواری فقط نباید برای داخل خانه باشند. آنها همچنین می توانند در خارج از خانه، از طریق اتصال به دیوار یا در استفاده شوند. در واقع، آنها را می توان در هر جایی که سطح و وسیله ای برای ترتیب سیم کشی وجود دارد استفاده کرد. گزینه های زیادی برای دیوارکوب وجود دارد و آنها توانایی عالی مقاومت در برابر آب و هوای سنگین و قرار گرفتن در معرض عناصر را دارند.

 چراغ ایستاده حلزونی محصولات نورپردازی امروزی انعطاف پذیری بسیار بیشتری را در ظاهر و طراحی چراغ های فضای باز نسبت به آنچه که قبلا در دسترس بودند، می دهند. عناصر تزئینی و شیک با عملکرد و زیبایی ترکیب می شوند تا بهترین باغ ها و مناطق بیرونی را به نمایش بگذارند. یکی از جدید ترین انواع طرح های نورپردازی در فضای باز مانند چراغ ایستاده حلزونی، چراغ حیاطی باغچه ای، یک نمایشگر خوب از نور هستند. دیگر خبری از لامپ های کسل کننده یا وسایل روشنایی صرفاً فنی نیست، اکنون می توانید نور درخشانی از یک منبع درخشان داشته باشید.

وسایل روشنایی

چراغ

برای روشن کردن فضاهایی که واقعاً باید ببینید دقیقاً کجا می‌روید توصیه می‌شوند. گزینه‌های مختلف شامل چراغ‌ هایی است که مستقیماً در مسیر نصب می‌شوند یا چراغ‌ هایی که در کنار آن قرار می‌گیرند. همچنین چراغ هایی وجود دارد که می توان آنها را در پله های منتهی به یک محل سکونت قرار داد. این امر مستلزم برنامه ریزی است زیرا ممکن است لازم باشد که یک فرورفتگی از پله برای چراغ ها خارج شود، اما به عنوان راهی برای بهبود دید، ایمنی و ظاهر آنها ضروری است. 

کیفیت چراغ حیاطی 

 

روشنایی تیانا

چراغ  های از محصولات روشنایی تیانا را با خیال راحت و اطمینان خاطر در فضای باز را خرید کنید، زیرا با در نظر داشت اینکه چراغ حیاطی ساخته شده از آلمینیوم بوده، مقاوم در برابر آب و هوا و مقاوم در برابر زنگ زدگی میباشد، ضمنا این چراغ ها با ظاهر خوش ساختی که دارند، مناسب برای استفاده در فضای باز و یا داخلی می باشد.

شما می توانید چراغ حیاطی سردری مدل روشا را به عنوان چراغ ایوان در فضای باز بر روی دیوار، یا می توانید در راهروی، راه پله در داخل ساختمان نصب کنید، چراغ حیاطی، چند منظوره برای انتخاب شما.برای دیدن محصولات تیانا کلیک کنید.

درباره ما

صنایع روشنایی تیانا با تجربه ده ساله، انتخاب برتر برای نورپردازی های تزئینی و معماری ممتاز است،  صنایع روشنایی تیانا، با ارایه ایده های زیبایی شناسی مدرن پیچیده، نوآوری مستمر، جزئیات قابل توجه و اعتماد بی نظیر را ارائه می دهد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *