چراغ حیاطی تیانا

روشنایی مساله ای است که برای هر محیط تاریکی حائز اهمیت است. در نتیجه روشن سازی فضای باغ، باغچه و حیاط نیز در طول شب مساله ای بسیار با اهمیت می باشد که باید به آن توجه شود از این رو چراغ حیاطی  دیواری برای حیاط محصولی است که می توان برای ایجاد روشنایی در فضاهای مختلفی نظیر: باغ، باغچه، حیاط، ویلا، پارکینگ و … استفاده کرد.

 

محبوب ترین نوع چراغ تیانا

شاید محبوب ترین نوع نورپردازی در فضای باز، چراغ حیاطی دیواری باشد. این چراغ حیاطی دیواری مدرن در فضای باز کنار درها قرار دارند و می توانند در هر جایی که دیوار و سیم کشی وجود دارد نصب شوند. برخی از آنها نور محیط را فراهم می کنند. برخی دیگر نور هدایت شده بیشتری را ارائه می دهند. در صنایع روشنایی تیانا مجموعه وسیعی از گزینه‌ها وجود دارد که می‌توانند با نمای بیرونی خانه شما ترکیب شوند یا به تنهایی نقاط سبکی را ارائه دهند. اکثر چراغ‌ حیاطی دیواری در فضای باز برای قرار گرفتن در معرض آب و هوای سنگین درجه بندی می‌شوند.

چراغ باغی

در مورد چراغ حیاطی

قیمت این چراغ ها با در نظر گرفتن تمامی موارد .فوق به انضمام نام و برند تولید کننده آن تعیین می شود. با این حال توجه داشته باشید . که جنس محصول و بدنه آن و همچنین مدل آن از جمله ویژگی هایی است که بر روی قیمت آن بسیار تاثیرگذار است. همچنین در هنگام خرید این چراغ نیز بایستی به کیفیت بدنه و همچنین اتصال محکم محصول به دیوار توجه خاصی صورت پذیرد

همچنین در رابطه با این مدل چراغها باید بگوییم که این چراغ ها از قدرت نورپردازی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. بدنه این چراغ ها نیز مانند سایر چراغ ها است و از زیبایی کافی  و تنوع طراحی برخوردار است میتوانید برای دیدن این تنوع محصولات و همچنین خرید ارزنده چراغ حیاطی دیواری میتوانید به سایت ما به نشانی صنایع روشنایی تیانا مراجعه نمایید.

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به صورت حضوری و هم به صورت انلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.