اخبار و مقالات

چراغ دیواری تیانا

چراغ دیواری حیاطی

چراغ دیواری حیاطی

نورپردازی مناسب چراغ دیواری تیانا باید به همان اندازه که زیباست مفید باشد. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه وسایلی بخرید که نیازهای شما را برآورده می کند و جذابیت کافی برای خانه شما ایجاد می کند. در اینجا می توانید یکی از بهترین روش های نورپردازی فضای باز را با استفاده از چراغ دیواری حیاطی مرور و خرید کنید.

طراحی طرح روشنایی عالی در فضای باز
سه دلیل برای خرید نورپردازی دیواری در فضای باز
نحوه انتخاب چراغ های دیواری فضای باز مناسب
انتخاب چراغ های دیواری فضای باز با اندازه مناسب
روشنایی امنیتی و نورپردازی از غروب تا سپیده دم

 سه دلیل برای خرید نورپردازی در فضای باز

 

چراغ دیواری حیاطی

چراغ دیواری تیانا

دانستن مزایای نورپردازی در فضای باز به شما کمک می کند تا یک طرح روشنایی ایجاد کنید که بهترین مزیت را برای شما دارد. در اینجا به سه دلیل که ممکن است به چراغ‌های دیواری اطراف خانه‌تان نیاز داشته باشید، می‌پردازیم.

1. نورپردازی در فضای باز جذابیت کافی را به فضا میبخشد.
نورپردازی عالی به هر خانه ای چهره زیبایی می افزاید.وسایل اضافی کوچک،مانند چراغ دیواری در انتهای مسیر،

حس خوبی دارد.چراغ‌ها را در مکان‌های مختلف نصب کنیدتاظاهری با حداکثرجذابیت مناسب داشته باشید.

2. نورپردازی در فضای بازظاهری یکپارچه ایجادمیکند
برای جذابیت بیشتر،از مجموعه مختلف روشنایی تیانا استفاده کنید تا ظاهری منسجم را ایجادکند.

3. نورپردازی درفضای باز ایمنی و امنیت را افزایش میدهد
مطمئن شوید که نور کافی در جایی که به آن نیازدارید وجود دارد،به خصوص در نزدیکی درها،پاسیوها و راهروها.در زیرما تعدادی از انواع چراغ های دیواری از محصولات روشنایی تیانا را معرفی میکنیم:برای مشاهده محصولات تیانا کلیک کنید.

چراغ دیواری مدل مایا
آرمیتا
تیتان
برسام
 النا
کیوان
ساینا
اروند
آراد
روژیار
آبتین
 دینا
 هرمس
آناهیتا
 ارس

 انتخاب چراغهای فضای باز

 

چراغ دیواری حیاطی

چراغ تیانا

بسته به مکانی که می خواهید نورپردازی را ایجادکنید،تعدادی انتخاب وجود دارد.

چراغ های دیواری جلو یا پشت ایوان،تقریباًروی هرسطح عمودی قابل نصب هستند. یکی ازمتداول ترین وسایلی که درفضای بازدیده میشود، این وسیله روشنایی راهی جذاب برای روشن کردن خانه و محیط اطراف آن است.

اندازه و کیفیت چراغ دیواری

چراغ دیواری حیاطی چنانچه که در بالا یادآوری کردیم در اندازه های مختلف عرضه می شود تا کاملاً متناسب با ارتفاع دیوارمحل مورد نظرتان باشد ومعابرراروشن کند.
این چراغ ها،طراحی شده در رنگ های درجه یک و روکش ضد زنگ بوده تا در برابر عناصر طبیعی از مقاومت عالی زیادی برخوردارباشد.
چراغ دیواری ازمحصولات نورپردازی تیانا با بافت های چندلایه برای هماهنگی با دیوارهای خالی محل شما و زیباتر جلوه دادن ظاهراست. گرافیت و رنگ‌ های سیاه ملایم با رنگ‌های عاج،گرم و دیگر رنگ‌های خنثی خانه شما به خوبی هماهنگ می‌شوند.
ضمنا به یاد داشته باشید چراغ دیواری از محصولات روشنایی تیانا، طراحی منحصر به فردی دارد و میتواند به عنوان یک مرکز مستقل در مجموعه چراغ های فضای باز شما استفاده شود.
از میان مجموعه ای بی پایان از رنگ ها، الگوها و تم ها، از مدرن گرفته تا کلاسیک، انتخاب کنید تا با زیبایی طراحی خود مطابقت داشته باشید. مجموعه نورهای دست‌چین شده شبکه نورپردازی تیانا به تمام نورهای دیواری در فضای باز خدمت می‌کنند.

درباره ما

در شبکه نورپردازی تیانا حدودا ده سال قبل درتهران متولد شد. با هدف ایجاد لحظات به یاد ماندنی برای خانواده ها. ما از آن زمان به این رویا ادامه دادیم و خاطرات ماندگاری را در سراسر شهر زیبای خود خلق کردیم. چه به دنبال یک طرح ساده روشنایی یا یک درپوش نمایش باشید، ما برای ایجاد آنچه تصور می کنید به شما کمک خواهیم کرد.
ما به ارائه خدمات دوستانه و برجسته افتخار می کنیم. چه به دنبال روشن کردن خانه یا محل کار خود باشید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. تیانا همچنین می تواند نیازهای شهرداری ها را برآورده کند و مسئول بسیاری از رویدادهای نورپردازی فصلی است که در اطراف منطقه تهران بزرگ می بینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *