اخبار و مقالات

چراغ دیواری تیانا

چراغ دیواری تیانا

اضافه شدن چراغ‌های فضای باز نه تنها حسی روشن و خوشایند به خانه شما می‌آورد، بلکه می‌تواند فضای سبز، ویلا و باغ شما را در شب متحول کند و مطمئن شوید که در طول سال از آن نهایت استفاده را خواهید برد. طیف وسیعی از چراغ دیواری تیانا ایوان و پاسیو، ویلا و باغ شما را در شب متحول میسازد و امکان حد اکثری استفاده را برای شما و مهمانانتان فراهم میکند، چراغ دیواری تیانا در فضای باز همه دارای استاندرد های ملی و بین المللی هستند و در کارگاه تیانا طراحی و ساخته شده اند تا اطمینان حاصل شود که شما ظاهر و طول عمر مورد نظر خود را خواهید داشت.

چراغ دیواری تیانا در فضای باز

نورپردازی در فضای باز می تواند جذابیت را افزایش دهد و مسیرهای پیاده روی ایمن تری را برای شما، خانواده و مهمانانتان در جلوی خانه ایجاد کند. در حیاط خلوت، چراغ‌ های دیواری در فضای باز و دیوارکوب ‌های فضای باز همان ویژگی‌های ایمنی را فراهم می‌ کنند و عرشه یا پاسیو لذت ‌بخش ‌تری را ایجاد می‌کنند.
فهمیدن نحوه انتخاب وسایل روشنایی در فضای باز برای خانه شما با درک گزینه های شما شروع می شود. از این راهنما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب مناسب چراغ های دیواری تیانا، استفاده کنید.

سبک نورپردازی خود را بیابید

پاسیو با چراغ های دیواری در فضای باز در پس زمینه
نورپردازی که در اطراف خانه خود استفاده می کنید نقش اساسی در شکل دادن به زیبایی ظاهر خانه شما دارد. محدود کردن سبک شما می تواند جستجوی نور را ساده کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند سبک نورپردازی دیواری ایده آل برای خانه خود را پیدا کنید.

 

ایده ای روشن برای انتخاب دقیق چراغ دیواری تیانا

نمای خانه خود را در نظر بگیرید و ویژگی های منحصر به فرد خود را یادداشت کنید. آیا خانه شما دارای لهجه های منحنی زیادی است؟ شاید خانه شما مدرن تر باشد و با خطوط هندسی تمیز ساخته شده باشد. هنگامی که به دنبال نورپردازی در فضای باز هستید، ویژگی های معماری خانه خود را در نظر بگیرید.
وسایل روشنایی فضای باز جدید خود را با وسایل موجود در اطراف خانه خود مطابقت دهید. به عنوان مثال، اگر دستگیره و کوبنده در برنجی دارید، اضافه کردن چراغ‌هایی که با روکش برنجی مشابه ساخته شده‌اند می‌تواند ظاهری منسجم و خوش‌طراحی به خانه شما بدهد.
به دنبال وسایل روشنایی در فضای باز باشید که با تزئینات خانه شما مطابقت دارند. اگر تزئینات تیره در یک خانه سفید دارید، یک چراغ روشنایی تیره می تواند با هم ترکیب شود، حتی اگر با تمام وسایل دیگر مطابقت نداشته باشد. هماهنگی نور با تزئینات شما به طور کلی تعادل بصری را به خانه شما می دهد.

محدود کردن گزینه های سبک خود یک شروع عالی برای خرید چراغ های بیرونی جدید است. راهنمای الهام بخش نورپردازی منظره ما را برای ایده های بیشتر در مورد نور درب ورودی و نکات نورپردازی بیرونی خانه ببینید. برای کسانی که نمی‌دانند چراغ‌های فضای باز باید چقدر بزرگ باشند، برای تفکیک فضا به فضا به خواندن ادامه دهید و در زیر ما تعداد از انواع چراغ دیواری تیانا را برای معرفی آورده ایم.

انواع چراغ دیواری تیانا

چراغ دیواری محوطه ای تیانا
چراغ دیواری باغچه ای تیانا
انواع چراغ دیواری ویلایی تیانا
چراغ دیواری باغی تیانا
چراغ دیواری پارکی تیانا
انواع چراغ دیواری حیاطی تیانا

چراغ های دیواری باغی و باغچه ای

همه کاره ترین چراغ های فضای باز، چراغ های دیواری باغی و باغچه ای تیانا، برای هر محیطی مناسب هستند. چه از یک لامپ برای روشن کردن یک پاسیو در فضای باز، باربیکیو یا محوطه استخر استفاده کنید، یا از لامپ های زیادی برای ادغام در محوطه سازی عمومی باغ خود استفاده کنید، این چراغ ها حس طراحی را به طرح شما می بخشند. همانطور که زیبا هستند، همه آنها دارای IP هستند تا اطمینان حاصل شود که سال به سال به شما خدمات می دهند.

چراغ دیواری محوطه ای تیانا

با استفاده از یکی از چراغ های حیاطی تیانا برای درخشندگی درب ورودی، ایوان یا حیاط خود، عظمت را به نمای بیرونی خود بیاورید. فانوس‌های زیبای فضای باز ما بر اساس طرح‌های سنتی و مدرن منحصر به شما هستند که برای صاحبان ثروتمند خانه‌های شهری و املاک روستایی ایجاد شده‌اند، بنابراین برای خانه‌های به سبک دورهمی در همه جا ایده‌آل هستند.

 

کیفیت محصولات روشنایی تیانا

شبکه نورپردازی تیانا در 10 سال گذشته برای ایجاد شهرت ملی و بین‌المللی برای تولید نورپردازی زیبا و باکیفیت سخت کار کرده است و ما احساس می‌کنیم که محدوده نورپردازی در فضای باز ما واقعاً اشتیاق ما را برای نورپردازی باغچه‌ای، باغی، ولایی خیره‌کننده و دورهمی در بر می‌گیرد.

همه چراغ‌های ما با استفاده از تکنیک‌های سنتی کار المینیومی ساخته می‌شوند و با بالاترین استانداردها در اینجا در کارگاه تیانا ساخته می‌شوند. جزئیات طراحی، مهارت کارگران ما و توانایی آنها را در ساخت محصولاتی که مناسب خواص معاصر و دوره هستند، برجسته می کند.

 

 

نکته پایان

برای ایده‌های شگفت‌انگیز نورپردازی باغ، مجموعه از چراغ‌های سقف، ایوان و دیوار در فضای باز را که در طیف وسیعی از طرح‌های سنتی و معاصر متناسب با هر سبک خانه موجود است، کاوش کنید.
چراغ‌های بیرونی ما که همه در کارگاه تیانا طراحی و ساخته شده‌اند، ظاهر باغ، ورودی یا ساختمان‌های بیرونی شما را تغییر می‌دهند و از ویژگی‌های معماری و زیبایی طبیعی مصالح ساختمانی شما نهایت استفاده را می‌برند. از میان شکوه دوره یا سبک های کلبه روستایی ساده انتخاب کنید تا نور کامل خود را پیدا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *