اخبار و مقالات, چراغ دیواری چمنی

چراغ دیواری حیاطی مدل ارس

ارس بزرگ دیواری

تاریکی نیازی به کاهش فعالیت‌های حیاط خلوت مانند شنا و کباب کردن ندارد. با نصب روشنایی حیاط خلوت، می توانید مهمانی را تا مدت ها پس از غروب ادامه دهید. فضای بیرون را تقویت کنید و از اموال خود در برابر تهدیدات نامرئی محافظت کنید. چراغ دیواری حیاطی مدل ارس

سه نوع اصلی نورپردازی حیاط خلوت عبارتند از: روشنایی ایمنی برای جلوگیری از گردشگران و بهبود مسیریابی، نورپردازی منظره برای برجسته کردن ویژگی های باغ و نورپردازی برجسته برای تمرکز بر منظره سخت.

در نهایت، شما می‌خواهید که هر سه نوع در حیاط خلوت خود به سطوح مختلف نور برای نیازهای مختلف دست پیدا کنند. و در هر یک از این دسته‌ها، انتخاب‌های روشنایی متنوعی وجود دارد. بنابراین به ما اجازه دهید بهترین گزینه های روشنایی حیاط خلوت را روشن کنیم. تا بدانید چه چیزی را در فضای باز خود قرار دهید.

ارس بزرگ دیواری

چراغ دیواری حیاطی مدل ارس را بیشتر بشناسید:

چراغ دیواری حیاطی مدل ارس از محصولات نورپردازی تیانا را برای فضای کوچکی از یک دیوار بیرونی برای نمایش جزئیات معماری یا دکوراسیون نصب کنید. آنها اغلب در مجاورت درب پشتی نصب می شوند. تا یک پنجره گذرگاهی، طاق یا تاج گل تزئینی بالای آن را برجسته کنند. بیشتر چراغ ها به صورت نیمه فلاش نصب می‌شوند. که شامل یک نمای بیرونی شیشه‌ای و فلزی است که به بازویی متصل به صفحه روی دیوار متصل است. که این نوع  آن به نام چراغ سرستونی ، سرلوله شناخته میشوند، با این حال، چراغ دیواری حیاطی مدل ارس، همان جذابیت بصری را به سطح چشم می‌آورند. و در عین حال به آرامی عناصری را که ممکن است هنگام سرگرمی در بیرون به آنها دسترسی داشته باشید، روشن می‌کنند: کاسه‌های تنقلات، نوشیدنی‌ها، بازی‌های رومیزی و موارد دیگر. این چراغ را با پوششی شفاف به جای یک انتخاب غیر معیاری بخرید تا از نوری پراکنده و بدون تابش نور شفاف در شب نداشته باشید که از سایر وسایل روشنایی حیاط خلوت منحرف نشوید.

 

ویژگی چراغ دیواری حیاطی مدل ارس چیس؟

مزایای چراغ های دیواری بسیار زیاد است.

مهمترین آنها تطبیق پذیری آنهاست. بسته به دستگاه خاص، آنها به همان اندازه برای روشنایی عمومی، تاکیدی یا وظیفه ای کار می کنند.

علاوه بر تطبیق پذیری آنها، وسایل دیواری به سادگی ظاهر خوبی دارند. آنها در یک پاسیو در فضای باز به همان اندازه که در داخل خانه خوب به نظر می رسند وسایل دیواری به همان اندازه در محوطه سازی فضای باز نیز گنجانده می شوند.

هنگامی که به درستی در فضای باز نصب می شوند، می توانند برای برجسته کردن محوطه سازی و ویژگی های معماری خاص، از جمله درختان، درختچه ها، فواره ها یا مجسمه ها مفید باشند.

یکی از بهترین کاربردهای بدون پاسیو در فضای باز برای وسایل دیواری، در آلاچیق یا ساختار مشابه است.

استفاده اضافی در فضای باز از وسایل دیواری به عنوان روشنایی کار برای گلخانه ها، گاراژها، کارگاه ها و موارد مشابه است.

ارس دیواری

 چراغ دیواری حیاطی مدل ارس در رنگ های متنوع انتخاب ما برای چراغ دیواری حیاطی ارس:

در حالی که تغییرات زیادی در چراغ دیواری سنتی وجود دارد، با گوشه‌های سخت و شکل جعبه‌ای آن، خیالتان از این بابت راحت باشد. اگر حس سبک شما به سمت خانه های مزرعه، ساحلی یا شهری متمایل است، ممکن است به سمت رنگ مشکی مات مدرن ، و یا طلایی آن جذب شوید. در عین حال شما گزینه ای دیگری برای انتخاب همچنان دارید… برای انتخاب هرچه خوبتر در وب سایت تیانا بگردید و چراغ مورد سلیقه خودتان را در فضای باز پیدا کنید.