اخبار و مقالات

چراغ دیواری حیاطی مدل اطلس

مدل اطلس

با اوج گرفتن تابستان، بسیاری از ما تا حد امکان زمان خود را صرف آفتاب گرفتن در حیاط خلوت، بالکن و پاسیو خود کرده ایم. به همین دلیل است که ما احساس می کنیم. هیچ زمانی بهتر از زمان حال برای اصلاح نورپردازی بیرونی وجود ندارد. ما به عنوان معتقدیم. که ویلا ها و خانه‌های ما بسیار مستحق مراقبت‌های مهربانانه هستند. فکر کردیم چند نکته مفید برای نورپردازی در فضای باز برای ایجاد محیطی اضافی و نورپردازی کارآمد در بیرون به اشتراک بگذاریم. چراغ دیواری حیاطی مدل اطلس

چراغ دیواری حیاطی را چگونه نصب باید کرد؟

هنگام کار با چراغ دیواری حیاطی مدل اطلس، توصیه می کنیم لامپ را طوری نصب کنید که در سطح چشم قرار گیرد. که معمولاً بین 66 تا 72 اینچ از کف تمام شده فاصله دارد. برای فاصله افقی، ما توصیه می کنیم. حداقل 6 اینچ بین چارچوب در و لبه چراغ روشنایی اندازه گیری شود. این امکان نورپردازی بهینه را برای کارهای حیاتی (مانند یافتن کلیدها، بالا رفتن از پله ها و استقبال از مهمانان) فراهم می کند. بر اساس تجربه، ما همچنین دریافته‌ایم که بهتر است در سمت روشن‌تر اشتباه کنیم. بنابراین از انتخاب وسایلی با قدرت نور بالاتر و یا جفت کردن دیوارکوب‌های خود با همدیگر نترسید.

پایه های سطحی چراغ دیواری حیاطی مدل اطلس به عنوان یک قاعده کلی، هنگام نصب پایه‌های چراغ دیواری حیاطی مدل اطلس روی سطح، توصیه می‌کنیم حداقل 6 اینچ فاصله از بالای قاب درب تا پایین چراغ روشنایی داشته باشید. وقتی صحبت از اندازه نصب روی سطح به میان می‌آید، متوجه شده‌ایم که وسایل بیرونی اغلب زمانی که حداقل 1/4 ارتفاع درب باشند، از نظر بصری متعادل‌ترین حالت را دارند.

مدل اطلس

کیفیت چراغ دیواری حیاطی مدل اطلس چگونه است؟ 

این چراغ از محصولات روشنایی تیانا از هر  چراغ‌ تجاری معمولی بازار شما دوام می‌آورند، اما همچنان از کار می‌افتند. از این رو، هنگامی که چراغ های شرکت های دیگر از کار می افتند، لامپ ها نمی توانند سرویس شوند و شما باید کل دستگاه را تعویض کنید. با صنایع تیانا، می توانید هر جزء را در هر فیکسچر جایگزین کنید. بنابراین، خدمات سریع و آسان انجام می شود زیرا تمام اجزا در همه وسایل استاندارد شده اند.

اطلاعات تکمیلی: ما یک خط خدمات داریم که می توانید در مورد هر گونه مشکل در مورد صنایع  روشنایی تیانا با ما تماس بگیرید. تیانا از شما می خواهد که بدانید ما همیشه در کنار شما خواهیم بود و ما همیشه ضمانت خود را رعایت می کنیم. برای تمامی نورپردازی های فضای باز و نورپردازی منظره با چراغ های حیاطی ایمنی و امنیت را به خانه، حیاط، باغ و یا ویلایی خود اضافه کنید. مطمیًن باشید تیانا هر بار پشت ضمانت های خود خواهید ایستاد.

 

مختصری از خصوصیات چراغ حیاطی مدل اطلس

برای شروع، می‌خواهیم یکی از متداول‌ترین سؤالات نورپردازی را که دریافت می‌کنیم، پوشش دهیم، این است که آیا می‌توانم بالای مقاومت و دوام چراغ‌های فضای باز اعتماد کنم؟پاسخ کوتاه؟ بستگی داره از کدام محصول خرید میکنید! چراغ حیاطی مدل اطلس از محصولات روشنایی تیانا وسایل دارای درجه سخت آزمایش شده برای مقاومت در برابر قرار گرفتن در معرض مستقیم عناصر بیرونی مانند باران و برف طراحی شده اند. برخی از وسایل ما به طور خاص دارای درجه مرطوب هستند و برای استفاده در فضای باز عالی میباشند. از سوی دیگر، وسایل دارای درجه رطوبت برای استفاده در مکان‌های بیرونی محافظت شده از آب و هوای سخت ساخته شده‌اند. بسیاری از وسایل ما دارای درجه رطوبت هستند و می توانند در ایوان سرپوشیده، بالکن یا پاسیو همچنان عالی استفاده شوند.

مدل اطلس

انواع چراغ حیاطی مدل اطلس

اگر مطمئن نیستید که چه نوع چراغی برای تنظیم بیرونی خود نیاز دارید، توصیه می کنیم از وب سایت تیانا با حوصله مندی تمام دیدن کنید.

چراغ ویلایی خانواده ای از سیستم نروپردازی فضای باز بشمار میردو از این بابت این چراغ های در سبک های مختلف چون:

دیواری حیاطی مدل اطلس

آویز حیاطی مدل اطلس

سرلوله حیاطی مدل اطلس

حلزونی حیاطی مدل اطلس

مینیاتوری حیاطی مدل اطلس

ایستاده تک شعله حیاطی مدل اطلس

چراغ ایستاده دوشعله تا پنج شعله حیاطی مدل اطلس

دیواری چند شعله و …

یافتن چراغ‌های فضای باز با کیفیت بالا، مقاوم در برابر آب و هوا و قابل اتصال، دشوار است، اما این چراغ‌ های حیاطی از محصولات روشنایی تیانا راه را برای شما ساده می‌کنند. آنها کمی با قیمت مناسب از سایر چراغ‌های بازار هستند، اما اگر به دنبال بهترین چراغ‌های فضای باز هستید که بتوانند در بهار و تابستان عناصر را تحمل کنند و کل ویلا و خانه شما را بپوشانند، پس اینها هستند. البته که تمام این چراغ ها در اندازه ها، رنگ و شکل و سبک های متنوع ای تولید میشوند مطمین باشید سلیقه شما را هم در نظر گرفته ایم.

 

در پایان

فضای شما اغلب فرصتی است تا سبک خود را داشته باشید و ماهیچه های خلاق خود را خم کنید. راه های مختلفی برای نورپردازی فضای بیرونی شما وجود دارد، و این واقعاً به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد، بنابراین با آن سرگرم شوید! در هر صورت، امیدواریم این راهنما به شما انگیزه دهد تا گزینه های نورپردازی در فضای باز را از محصولات روشنایی تیانا را بررسی کنید و زیبایی ظاهری خود را در این فرآیند کشف کنید.