اخبار و مقالات, قیمت چراغ پارکی

چراغ دیواری حیاطی مدل برسام

نور دیواری یکی از مناسب ترین نورپردازی های فضای باز برای مکان هایی مانند راه پله ها و مسیرهای راه پله که احتمال افتادن یا سر خوردن آن زیاد است می باشد. و هم در دکوراسیون داخلی و نورپردازی و هم در نورپردازی بیرونی ساختمان ها کاربرد دارد. با چراغ دیواری حیاطی مدل برسام در فضای باز در این مقاله آشنا می شوید تا بتوانید بهترین نوع چراغ دیواری را متناسب با طراحی منزل خود انتخاب کنید.

برسام دیواری

نکته: پیشنهاد می شود ابتدا هدف اصلی خود از خرید چراغ دیواری را مشخص کنید.

برخی از افراد چراغ های دیواری را تنها برای زیباسازی نمای بیرونی ساختمان و تزئین آن و برخی برای نورپردازی محیط و تامین امنیت انتخاب می کنند. اگر شما کسی هستید که با یک تیر دو نشان میزنید پس جایی درست آمده اید. امروزه مدل های متنوع و زیبایی از چراغ های دیواری در سبک ها و طرح های مختلف تولید می شود. که علاوه بر جذابیت، نور مورد نیاز را نیز تامین خواهد کرد.

در ادامه به بررسی بیشتر چراغ دیواری حیاطی مدل برسام از محصولات روشنایی تیانا از نظر کاربردهای اصلی می پردازیم.

چراغ دیواری حیاطی برسام برای افزایش جذابیت و ایمنی برای افزایش ایمنی در فضای ورودی خانه و باغ بسیاری از سرقت ها زمانی اتفاق می افتد. که شرایط مساعدی برای ورود سارقان به داخل منزل وجود داشته باشد. مثلاً اگر حیاط یا ورودی منزل تاریک باشد امکان مخفی شدن در مکان های تاریک وجود دارد. و رفت و آمد افراد به راحتی قابل مشاهده و ضبط نبود.

به همین دلیل استفاده از چراغ های بیرونی برای نورپردازی فضاهای باز باغ، ویلا و حیاط خلوت بسیار ضروری است و احتمال سرقت را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برسام

در باره چراغ دیواری حیاطی مدل برسام بیشتر بدانید!

حتماً چراغ های دیواری زیبای دو طرف درهای ورودی را دیده اید. بسیاری از مردم چراغ های دیواری را انتخاب می کنند تا فضای ورودی خانه خود را ایمن تر کنند. علاوه بر این چراغ دیواری مدل برسام  که فضای مقابل را به طور کامل روشن می کنند. و در شب هر گونه حرکتی را نشان می دهد. این چراغ‌های دیواری را می‌توان به یک سنسور نوری و یک تایمر برای روشن یا خاموش کردن آنها همچنان وصل کرد.

چراغی دیواری مدل برسام برای روشن کردن محیط در شب. بسیاری از افراد از نورپردازی در فضای باز و چراغ های حیاط برای نورپردازی حیاط، تراس و باغ استفاده می کنند. این مکان ها برای فعالیت در فضای باز مانند ورزش، مهمانی و باربیکیو طراحی شده اند. اگر می خواهید در شب از فضای بیرونی خود لذت ببرید. بهتر است از چراغ دیواری حیاطی مدل برسام استفاده کنید که علاوه بر امنیت، نور کافی نیز داشته باشد.

برسام

چراغ دیواری حیاطی مدل برسام برای زیباسازی نمای خانه، حیاط و محوطه باز. گاهی از چراغ های دیواری برای زیباسازی و جذابیت بیشتر نمای بیرونی خانه استفاده می شود. تقریباً تمام چراغ های فضای باز با طراحی خاص و مطابق با اصول زیبایی شناسی و معماری ساخته شده اند. و چراغ های دیواری حیاطی مدل برسام با طرح و رنگ خاص خود ورودی خانه و حیاط را زیباتر کرده و بر جذابیت خانه می افزاید.

 

باغ و ویلا چراغ های دیواری را می توان هماهنگ با سایر چراغ های حیاط و یا متناسب با رنگ دیوار و متریال به کار رفته در ورودی انتخاب کرد. در نظر داشته باشید که این سه کارکرد امنیت، نور برای فعالیت های شبانه و زیبایی لزوما از هم جدا نیستند. و می توان ازاین چراغ دیواری دو یا همه این کاربردها را انتظار داشت.