اخبار و مقالات, چراغ دیواری چمنی

چراغ دیواری حیاطی مدل هرمس

هرمس تیانا

چراغ دیواری حیاطی مدل هرمس از محصولات روشنایی تبانا توانست نقش یکی از اولویت های ما را  هنگام خرید خانه فعلی داشته باشد.

در واقع یکی از اولویت های ما هنگام خرید خانه داشتن یک راهرو بزرگ و مسطح بود چرا که ما دوست داریم ساعت های بی شماری را صرف تماشای پرنده ها و گل و گیاهان بیرون از اتاق کنیم. اگر به اندازه ما عاشق فضاهای بیرونی خود هستید، یک سری به شبکه نورپردازی تیانا بزنید.

این شبکه رویا های ما را با نکات و ترفندهای نورپردازی و با استفاده از چراغ دیواری مدل هرمس و محوطه در فضای باز میسازد.

اگر شما هم دنبال روشنایی با جذابیت و هنر هستید از صنایع روشنایی تیانا استفاده کنید، این شبکه ایده ای برای هر خانه و هر بودجه ای دارد!

 

 

اهمیت چراغ دیواری 

من می خواستم به داخل راهرو بروم و احساس آرامش کنم، بنابراین از محصولات چراغ دیواری تیانا در فضای باز و صندلی برای افزودن جذابیت و عملکرد به مسیر ورودی خود استفاده کردم.

همه گاراژهای محله ما در دو طرف خانه هستند.

گاراژ ما اولین چیزی است که هنگام پیچیدن پیچ خیابانی که به خانه ما نزدیک می شود، می بینید.

چرا که ما چراغ دیواری حیاطی مدل هرمس را انتخاب کردیم تا گاراژ خود را بیشتر از یک چشم‌ سوختگی به یک ویژگی تبدیل کنیم.

هرمس تیانا

کیفیت چراغ دیواری حیاطی مدل هرمس 

از ویژگی های بارز صنایع روشنایی تیانا بر خلاف سایر مواد فلزی ارزان قیمت، این چراغ از آلیاژ آلومینیوم ناهموار تشکیل شده است.

که بسیار ضد آب، ضد زنگ و ضد خوردگی است، می تواند در برابر آب و هوای شدید بدون هیچ مشکلی مانند طوفان باران، طوفان برف، هوای گرم و غیره مقاومت کند. حتی پس از سال‌ها استفاده، چراغ‌ دیواری حیاطی مدل هرمس همچنان می‌توانند ظاهر شیک و جدید خود را حفظ کنند.

 

ویژگی چراغ دیواری

وجود چراغ دیواری حیاطی مدل هرمس در  فضای باز، عملکرد منحصر به فرد و مهم را انجام می دهد:

ایمنی و امنیت را در اطراف خانه، حیاط و سایر فضاهای بیرونی شما فراهم میکند و همچنین دارای ساختار ضد آب، ضد گرد و غباراست و می تواند از نفوذ آب پاشیده جلوگیری کند.

نصب آسان. شامل دستورالعمل نصب و تمام سخت افزار نصب میباشد.

مقاوم، ایمن، مقاومت در برابر لرزش خوب، اثر تشعشع گرمایی خوب.  

هرمس تیانا

در باره ما

ما اینجا هستیم تا احساس روشنی با جذابیت را برای همه و در هر کجا ایجاد کنیم. هر آنچه را که نیاز دارید را میتوانید با خاطر آسوده از صنایع نور پردازی تیانا انتخاب کنید. شما تجربه خرید خوبی خواهید داشت و محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با خط مشی جهانی دریافت خواهید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *