قیمت چراغ پارکی

چراغ دیواری کلاسیک مدل ماهرخ

چراغ دیواری کلاسیک مدل ماهرخ

امروزه چراغ دیواری کلاسیک مدل ماهرخ در طراحی، ایده پردازی و دکور کردن جایگاه خاصی دارد. و استفاده از آنها بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا علاوه بر تامین روشنایی زیبایی خاصی به فضای مورد نظر می دهد.

طراحی چراغ دیواری کلاسیک مدل ماهرخ با توجه به سبک و تم ساختمان شما فرق می کند. باید در هنگاه خرید به این موضوع توجه کنید. مثلا اگر ساختمان شما از طرح های کلاسیک و یا سبک قدیمی و رومی پیروی می کند. باید چراغ متناسب با این سبک را انتخاب کنید. با توجه به این که چراغ های دیواری صنایع روشنایی تیانا رنگ بندی هم دارند. پس دست شما را برای انتخاب چراغ کاملا باز می کنند.

چراغ دیواری ممکن است در اشکال مینیاتوری ، مدرن یا کلاسیک وجود داشته باشند. و در دو نوع داخلی و بیرونی تولید می شوند که چراغ دیواری محوطه ای در فضاهای باز قابل استفاده است. ولی چراغ دیواری داخلی یکی از عناصر تامین نور محیط های بسته محسوب می شوند که در آن از لامپ های با نور آفتابی یا مهتابی می توان استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق سایت و یا شماره تلفن های موجود با کارشناسان مجموعه تیانا ارتباط بگیرید.

چراغ دیواری حیاطی را چگونه نصب باید کرد؟

هنگام کار با چراغ دیواری کلاسیک مدل ماهرخ، توصیه می کنیم لامپ را طوری نصب کنید که در سطح چشم قرار گیرد. که معمولاً بین 66 تا 72 اینچ از کف تمام شده فاصله دارد. برای فاصله افقی، ما توصیه می کنیم. حداقل 6 اینچ بین چارچوب در و لبه چراغ روشنایی اندازه گیری شود. این امکان نورپردازی بهینه را برای کارهای حیاتی (مانند یافتن کلیدها، بالا رفتن از پله ها و استقبال از مهمانان) فراهم می کند. بر اساس تجربه، ما همچنین دریافته‌ایم که بهتر است در سمت روشن‌تر اشتباه کنیم. بنابراین از انتخاب وسایلی با قدرت نور بالاتر و یا جفت کردن دیوارکوب‌های خود با همدیگر نترسید.

انواع چراغ حیاطی مدل ماهرخ

اگر مطمئن نیستید که چه نوع چراغی برای تنظیم بیرونی خود نیاز دارید، توصیه می کنیم از وب سایت تیانا با حوصله مندی تمام دیدن کنید.

چراغ ویلایی خانواده ای از سیستم نروپردازی فضای باز بشمار میردو از این بابت این چراغ های در سبک های مختلف چون:

دیواری حیاطی مدل ماهرخ

آویز حیاطی مدل ماهرخ

سرلوله حیاطی مدل ماهرخ

حلزونی حیاطی مدل ماهرخ

مینیاتوری حیاطی مدل ماهرخ

ایستاده تک شعله حیاطی مدل ماهرخ

چراغ ایستاده دوشعله تا پنج شعله حیاطی مدل ماهرخ

دیواری چند شعله و …