چراغ دیواری تیانا برای  روشنایی و جذابیت فضاهای بیرونی عالی هستند. چه بخواهید مسیرهای حیاط جلویی را روشن کنید. یا یک مهمانی باغچه را در حیاط خلوت میزبانی کنید، نورپردازی تیانا راه حل های زیادی ارائه می دهد. برخی از وسایل روشنایی به راحتی با طبیعت ترکیب می شوند. مانند لامپ های دیواری تیانا و همچنین دیگر محصولات این مجموعه. سایر محصولات روشنایی تیانا برای لایه بندی نور در باغ شما همچنان وجود دارد. مانند لامپ های باغی در فضای باز، چراغ محوطه، چراغ ویلایی و یا چراغ پارکی. چه یک باغ بزرگ یا باغ بالکن داشته باشید، در اینجا، الهامات در قالب ایده های مدرن و یا سنتی برای نورپردازی باغ، حیاط خلوت، ویلا و یا محیط مورد نظر شما وجود دارد.

سایت تیانا گزینه ای مناسب برای خرید چراغ دیواری مورد نظر شما

چراغ دیواری سایت تیانا در انواع مدل چراغ حیاطی، چراغ دیواری مدرن، چراغ دکوراتیو، چراغ کلاسیک، دیواری چوبی و … تولید می شود.در یک دستبه بندی کلی تر به دو دسته داخلی و بیرونی تولید می شود.که چراغ حیاطی و چراغ پارکی در بیرون از ساختمان و فضاهای باز قابل استفاده است. چراغ داخلی یکی از عناصر تامین نور محیط های بسته داخل ساختمان محسوب می شود.که از لامپ هایی با نور مهتابی و نور افتابی و یا حتی نور های رنگی استفاده می شود.از دیگر چراغ موجود در سایت تیانا برای استفاده در سویس های بهداشتی و یا حمام که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند استفاده می شوند.

از استفاده ی دیگر چراغ دیواری در راه پله و راه روها که از نوع چراغ  سنسور دار نیز میتوان استفاده کرد.

با توجه به محیط مد نظر خود یک چراغ متناسب را انتخاب کنید.مثلا اگر دکوراسوین محیط شما لوکس باشد یک چراغ لوکس مانند چراغ های دیواری لوکس موجود در سایت تیانا و مجلل به دیوار نصب کنید و اگر برای محیط باز چراغ می خواهید از این محصول با نازل ترین قیمت که میتوان در سایت فروشگاهی تیانا میتوانید با بهترین کیفیت خریداری کنید.

 

ویژگی محصولات تیانا(چراغ دیواری) :

 

از ویژگی های بارز صنایع روشنایی تیانا بر خلاف سایر مواد فلزی ارزان قیمت این است که چراغ دیواری از آلیاژ آلومینیوم ناهموار تشکیل شده است. که بسیار ضد آب، ضد زنگ ،ضد خوردگی است. می تواند در برابر شرایط جوی دشوار مانند طوفان باران،طوفان برف، هوای گرم  و… بدون هیچ مشکلی مقاومت کند.

حتی پس از سالها استفاده چراغ دیواری و چراغ حیاطی همچنان میتوانند ظاهر شیک و جدید خود را حفظ کنند. از منظر صنایع روشنایی تیانا نورپردازی فضای باز مانند جواهراتی برای نمای بیرونی خانه شما باشد. چراغ دیواری تزئینی در امتداد راهروها، نورپردازی برای فضاهای بیرونی و چراغ های دیوارکوب در قسمت های ورودی و گوشه های خانه، همه راه های جذابی برای گنجاندن نور در محوطه سازی شما هستند. و با گزینه های ارزان قیمت موجود در سایت تیانا ، چراغ ها راهی مقرون به صرفه برای افزودن سبک به خانه شما و ایجاد ایمنی و امنیت در شب هستند.

مزایای استفاده از چراغ دیواری :

وجود چراغ دیواری ، حیاطی در فضای باز دو عملکرد منحصر به فرد و مهم را انجام می دهد: ایمنی و امنیت را در اطراف خانه، حیاط و سایر فضاهای بیرونی شما فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مراجعه به سایت صنایع روشنایی
تیانا و مشاهده انواع چراغ دیواری ، حیاطی و دیوارکوب و همچنین قیمت مناسب آنها در مقایسه با چراغهای دیگر خرید ارزنده ای داشته باشید. ابتدا تمامی جوانب را بسنجید سپس متناسب با آن چراغ دلخواه خود را خریداری نمایید.

 

سخن آخر

راه های زیادی وجود دارد که می توانید از محصولات نورپردازی تیانا در فضای باز برای تجربه روشنایی همراه جذابیت و هنر در محیط باغ خود استفاده کنید. به دنبال چراغ دیواری و دیگر محصولات روشنایی سایت تیانا باشید چرا که روشنایی طولانی مدت و کم مصرف را ارائه می دهد. و با نور مناسب به شما این امکان را می دهد که در هر زمانی از شبانه روز از باغ خود استفاده کرده و از آن قدردانی کنید. به یاد داشته باشید! اگر نمی دونید چه کاری انجام می دهید و چگونه راه حل را پیدا کنید، کافیست با تیانا تماس بگیرید. فراموش نکنید،  ما با تجربه ده ساله  در مورد طراحی نورپردازی در فضای باز به شما کمک می کنیم تا یاد بگیرید که چگونه نورپردازی باغ و دیگر محیط های محل زندگی و کار خود را برنامه ریزی کنید و با نکات ساده و تغییر دهنده بازی، به فضای خود یک مزیت حرفه ای  ببخشید.