اخبار و مقالات, قیمت چراغ پارکی

چراغ سردری حیاطی مدل اطلس

چراغ سردری حیاطی مدل اطلس جذابیت چشمک زن زیبایی شناختی اضافی برای زیباتر شدن باغ شما پس از تاریکی ایجاد می کند. بنابراین، هنگامی که ست مبلمان (یا صندلی های آفتابگیر) خود را مرتب کردید، وقت آن است که برنامه ریزی خود را برای روشنایی شروع کنید.

ایده روشن برای استفاده از چراغ سردری حیاطی مدل اطلس:

چراغ سردری حیاطی مدل اطلس قوی تر و روشن تر هستند. چند مورد از اینها را در اطراف مجموعه مبلمان خود نقطه بزنید، تا بتوانید وقتی خورشید محو شد، ببینید در حال انجام چه کاری هستید. می‌توانید یک یا چند از این چراغ را روی دیوار بیرونی خود نصب کنید، یا اگر سایبان‌هایی روی پاسیو خود دارید، گزینه‌های از چراغ حیاطی آویز مدل اطلس نیز وجود دارد. همچنین سبک های از چراغ  ایستاده حیاطی مدل اطلس از تک شعله تا پنچ شعله وجود دارد (که در فضای سبز بیرونی از راهرو تا روشن ساختن از هر گوشه ای باغ و ویلا شما مناسب به نظر می رسند) که درخشندگی بیشتری ایجاد می کنند.

اطلس

انواع بهترین چراغ های حیاطی مدل اطلس:

یک طرح روشنایی باغ، فضای سبز، خانه و یا ویلا کاملاً تحقق یافته شامل ترکیبی از انواع چراغ های حیاطی که قرار پایین هستند بیرون نخواهد بود. بنابراین ما چند موردی از بهترین این چراغ ها را برایتان در زیر به معرفی میگیریم. تا به شما در ایجاد یک فضای بیرونی با شکوه و مناسب کمک کنیم. در اینجا مجموعه ای از بهترین چراغ های حیاطی مدل اطلس در فضای باز برایی سال ۱۴۰۲ارائه شده است.

  • چراغ حیاطی دیواری مدل اطلس
  • ویلایی مدل اطلس
  • چراغ  محوطه ای مدل اطلس
  • حیاطی آویز مدل اطلس
  • چراغ حیاطی ایستاده (تک شعله، دو شعه، سه شعله…) 
  • حیاطی سر لوله ای مدل اطلس
  • چراغ حیاطی سردری مدل اطلس

 همیشه وقتی چیزی متفاوت می‌خواهیم خریدار ماست، و این مجموعه چراغ‌های حیاطی از این قاعده مستثنی نیست. آنها را از درختان آویزان کنید یا هنرمندانه آنها را در لبه چمن خود قرار دهید – در هر صورت آنها مطمئناً با مهمانان باربیکیو صحبت می کنند. (نگران کیفیت و دوام آنها نباشید، آنها با استفاده از تجربه ده سال متخصصان نورپردازی طراحی و تولید شده اند.)

اطلس

هم اکنون خرید کنید…

اگر روی روشن کردن خانه خود کار کرده اید، نام تیانا را شنیده اید. این برند اخیرا طیف جدیدی از نورپردازی فضای بیرون را برای تکمیل انتخاب روشنایی منتشر کرده است.

ما به ویژه پیشنهادات چراغ حیاطی را با لامپ های رنگارنگ دوست داریم. با استفاده از طیف وسیعی که چراغ حیاطی دارد ، اینها به شما توانایی ایجاد طرح‌هایی بسیار ماجراجویانه‌تر از انتظار تان را  می‌دهند – زمان خلاقیت است!

 

چراغ سردری حیاطی مدل اطلس را بیشتر بشناسید!

این چراغ‌ها بعد از غروب آفتاب جلو درب ورودی خانه شما  را روشن می‌ کند، بنابراین گزینه خوبی برای نصب در ایوان یا کنار درب ورودی هستند تا به شما کمک کنند وقتی بعد از تاریکی به خانه می‌رسید کلیدهای خود را در کیف دستی خود پیدا کنید. 

نکته پایان 

 شما نیز می توانید خانه خود را زیباتر کنید. چراغ حیاطی در فضای باز می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. خانه خود را از حالت چمباتمه در تاریکی بگیرید و آن را به یک استقبال گرم و زیبا تبدیل کنید.

خوشحال می شویم به روشنایی خانه شما کمک کنیم.

اطلس