اخبار و مقالات

چراغ سردری حیاطی مدل النا

اضافه شدن چراغ‌های فضای باز نه تنها حسی روشن و خوشایند به خانه شما می‌آورد. بلکه می‌تواند پاسیو، محوطه‌سازی و باغ شما را در شب متحول کند. و مطمئن شوید که در طول سال از آن نهایت استفاده را خواهید برد. طیف گستره ای چراغ های فضای باز محصولات روشنایی تیانا از چراغ‌های دیواری در فضای باز، چراغ‌های سردری، سرتونی، چراغ های ایستاده حیاطی و چراغ‌های پاسیو همگی دارای رتبه IP هستند. و در کارگاه ما طراحی و ساخته شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که ظاهر و طول عمر مورد نظر شما را به دست می‌آورید. چراغ سردری حیاطی مدل النا 

ایده روشن برای بکار گیری از چراغ های فضای باز

نحوه استفاده از باغ خود را در نظر بگیرید. چه یک باغ بزرگ، یک بالکن ساده یا یک پاسیو دنج داشته باشید. چراغ های فضای باز می توانند فضا را تغییر دهند تا بتوانید در تمام طول سال از آن استفاده کنید.

نورپردازی در فضای باز همچنین می تواند برای برجسته کردن ویژگی های خاص باغ یا خانه شما برای ایجاد انواع جلوه های تزئینی استفاده شود که زیبایی آن را افزایش می دهد.

مناطق خاصی را برای نوشیدن و ناهار خوری با چراغ های حیاطی ایستاده سقفی روشن کنید تا نور عمومی عالی ایجاد کنید.

یک آب نما یا یک درخت خاص خوش تیپ را با آویزان کردن یک چراغ آویز از محصولات روشنایی تیانا به خوبی برجسته کنید.

اگر می‌خواهید پله‌ها، مسیرها و حوض‌ها را روشن کنید تا از تصادف جلوگیری کنید. یا امنیت بیشتری ایجاد کنید، چراغ‌های دیواری حیاطی در فضای باز نصب شده بسیار خوب عمل می‌کنند.

النا

از چراغ های سرستونی یا سرلوله استفاده کنید تا باغچه، پاسیو یا بالکن کوچکتر را روشن کنید.

برای ایده‌های شگفت‌انگیز نورپردازی بیرونی، مجموعه نورپردازی تیانا از چراغ‌های باغچه در فضای باز و چراغ‌های خانه را که ظاهر باغ، پاسیو و ساختمان‌های بیرونی شما را متحول می‌کند، کاوش کنید. طیف ما شامل چراغ‌های ایستاده در فضای باز، چراغ‌های آویز باغ، چراغ‌های سردری، سرستونی، چراغ‌های دیواری باغ و چراغ‌های سرلوله است که در طرح‌های کلاسیک و مدرن متناسب با هر سبک خانه در دسترس هستند.

چراغ‌های بیرونی برقی ما که در کارگاه تیانا طراحی و ساخته شده‌اند. همگی دارای رتبه IP برای استفاده بیرونی هستند و زیبایی طبیعی ملک شما را روشن می‌کنند. همه با لامپ های LED در دسترس هستند و شرایط سخت آب و هوا همچنین عناصر طبیعی سازگار هستند.

چراغ سردری حیاطی مدل النا را بیشتر بشناسید! 

اگر به دنبال افزودن منظره ای زیبا به باغ یا پاسیو خود هستید. چراغ سردری حیاطی مدل النا از محصولات روشنایی تیانا گزینه مناسبی برای شماست.

با نورپردازی زیبای اطرافش ظاهر بسیار خوبی دارد. طراحی منحصر به فرد آباژورهای آن طرحی بسیار تزیینی می دهد که چشم ها را به خود خیره می کند.

کیفیت نیز نقطه قوت این محصول است. زیرا از آلمینیوم ضد خوردگی ساخته شده است که به این معنی است که تغییر شکل نمی دهد.

چراغ ها دارای رتبه IP65 ضد آب هستند. بنابراین در هوای بارانی نیازی به نگرانی در مورد آن ندارید.

شما نیازی به نگرانی در مورد نصب ندارید. زیرا نصب آن بسیار آسان است زیرا می توانید آن را روی دیوار، بالای درب ورودی، نرده ها یا هر مکان بیرونی که میخواهید نصب کنید.

بهترین بخش در مورد آن این است که با همه این ویژگی ها، چراغ سردری حیاطی مدل النا قیمت بسیار خوبی دارد و آن را بسیار مقرون به صرفه می کند. 

نکته پایان

ما اینجا هستیم تا احساس روشنی با جذابیت را برای همه و در هر کجا ایجاد کنیم. هر آنچه را که برای روشنایی نیاز دارید را میتوانید با خاطر آسوده از صنایع نور پردازی تیانا انتخاب کنید. شما تجربه خرید خوبی خواهید داشت و محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با خط مشی جهانی دریافت خواهید کرد.