اخبار و مقالات

چراغ سردری حیاطی مدل تیتان

چراغ سردری تیتان

نورپردازی فضای باز شامل انواع وسایل روشنایی مانند، چراغ چمنی، چراغ پارکی، چراغ باغی، چراغ ویلایی و یا چراغ محوطه میباشد. که امنیت و ایمنی بیرونی خانه را بهبود می بخشند. علاوه بر این، چراغ‌ سردری باغی مدل تیتان در فضای باز، محوطه‌سازی و معماری را در شب برجسته می‌کند. و در سبک‌ها و پوشش‌های مختلفی ارائه می‌شود. فضاهای بیرونی خود را همانند فضاهای داخلی خود با سلیقه با چراغ سردی و یا سرلوله مدل تیتان، روشن کنید. با نورهای فضای باز که سبک شخصی شما را منعکس می کند، فضای مناسبی ایجاد کنید.

چراغ سردری و یا سرلوله چیست؟

چراغ سردری و یا سرلوله به صورت کلی یکی از انواع چراغهایی است که برای روشنایی و تزیین درب وردی منازل، محوطه باغ و ویلا، پارک ها و… مورد استفاده قرار می گیرند و البته که  این چراغ ها نه تنها به منظور نورپردازی چمن، گل وگیاهان و درختان مورد استفاده قرار می گیرد. بلکه با استفاده از این چراغ، باغ، ویلا و یا مکان های سرگرمی در فضای باز را روشن کنید. با چراغ سردری باغی مدل تیتان اطمینان حاصل می کنید که شما و مهمانانتان می‌توانید با خیال راحت در مجموعه‌ای از پله‌های تاریک درخشش ملایمی را نشان می‌دهند، حرکت کنید.  چراغ سردری با عنوان های  چراغ سرلوله و سرستونی نیز شناخته می شود.

چراغ سردری تیتان

خرید چراغ سردری باغی مدل تیتان

خانه خود را با چراغ سردری باغی مدل تیتان  که می تواند مناطق بزرگ بیرون را روشن کنند، ایمن نگه دارید. چراغ  مزبور را  در نزدیکی ورودی های خانه خود نصب کنید تا از هر کسی که سعی در دسترسی به آن دارد آگاه باشید. چراغ‌  سردری در طول روز خاموش می‌مانند تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند، اما زیبایی که در ساخت این چراغ ها بکار رفته محیط شما را همچنان جذاب و دیدنی نگه میدارد. ضمنا در شب با روشنی جادویی محشر میکنند. اگر ترجیح می‌دهید که خانه، باغ، ویلا تان در منطقه تک بدرخشد چراغ سردری مدل تیتان از محصولات روشنایی تیانا را بخرید. چراغ‌های سردری درست روی دیوارها نصب می‌شوند تا مناطقی را که وسایل نقلیه یا عابران پیاده تردد می‌کنند، روشن کنند.

 

آیا الزامات قانونی برای روشنایی بیرونی خانه های شخصی وجود دارد؟

صاحبان خانه در اکثر کشورها تعهدات ایمنی عمومی دارند. این بدان معناست که شما به عنوان مالک باید اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان، مامور پست یا خدمات اضطراری در مسیر ورود به خانه شما آسیبی نخواهند دید. این تعهد همچنین شامل مسیرها، راهروها، باغ ها و سایر مناطق در دسترس عموم است که به درب ورودی شما منتهی می شود. درست مانند الزام به سنگ ریزه کردن پیاده روها در شرایط یخبندان، برای جلوگیری از حوادث باید نور کافی در بیرون از خانه شما فراهم شود. پس با خرید چراغ سردری مدل مای ضمن اینکه به خانه تان جذابیت هدیه داده اید تعهد روشن ساختن مسیرها، راهروها باغ ها و سایر مناطق را نیز به خوبی انجام شده است.

 

نکات پایانی

ایوان نوساز دارید؟ شاید، شما فقط می خواهید جلوی خانه خود را بازسازی کنید تا حال و هوای دلپذیرتری به آن ببخشید. آیا فکر کرده اید، که با استفاده از چراغ سردری مدل تیتان با یک کلیک روشنایی با جذابیت جادویی در محیط خود به ارمغان می آورید. بدون توجه به دلیل، همیشه در تیانا  ایده خوبی است که روی نحوه روشن شدن فضای بیرون تمرکز کنید. ما در اینجا ایده های فوق العاده ای با استفاده از چراغ سرلوله، باغی، ویلایی، پارکی، محوطه و یاچمنی برای نورپردازی ایوان، باغ، ویلا، خانه و یا فضایی بیرون شما را داریم.