اخبار و مقالات

چراغ سردری حیاطی مدل مهرسا

مهرسا

درحالی که همه ما از اهمیت درست کردن روشنایی در خانه هایمان، متعادل کردن نور محیطی و برجسته کاری قدردانی می کنیم، اما چقدر به نحوه روشنایی پارک ها، تفریگاه ها، چمن و یا فضای بیرون خانه هایمان توجه می شود؟ نورپردازی خوب در فضای باز می تواند هر فضای خارجی را تغییر دهد و باعث ایجاد روشنایی عملی برای ایمنی و امنیت و همچنین ایجاد یک محیط زیبا و برجسته کردن ویژگی های موجود شود. خرید چراغ سردری حیاطی مدل مهرسا

 

ایده ای روشن بکار گیری از چراغ سردری حیاطی مهرسا

اگر یک تاج گل به درب ورودی، باغ، ویلا و یا خانه خود برای فصل آویزان کرده اید یک  چراغ سردری حیاطی مدل مهرسا را به سمت آن هدایت کنید تا مطمًن شوید که همیشه در معرض نمایش است.

سبزی خود را برجسته کنید، اگرایوان شما با فضای سبز احاطه شده است، آن را در کانون توجه قرار دهید،  چراغ سردری حیاطی مدل مهرسا  را به سمت یک گیاه در بالای دیوار قرار دهید تا سایه های جالبی ایجاد کنید و به ایجاد عمق کمک کنید. به معنای واقعی کلمه! با چراغ های سردری فضای باز می توانید جلوه ای چشمگیر به بوته ها، درختان یا دیگر فضای سبز اطرف تان اضافه کنید.

مهرسا

نکاتی را که شما از چراغ سردری انتظار دارید، چراغ سردری حیاطی مدل مهرسا آن را دارد:

هر آنچه را که می خواهید در چراغ سردری حیاطی مدل مهرسا آنرا دارد. روشنایی خوبی را با LED های سفید گرم ۲۵ لومن ارائه می دهد که برای باغ های حصاری یا پاسیو، ویلا عالی هستند.کیفیت بسیار خوبی دارد زیرا از آلمینیوم ریختگری شده تولید میشوند و با روکش  ضد آب IP44 ساخته شده است که آن را برای آب و هوای بارانی مناسب می کند.یکی از نکات بسیار مهم در مورد چراغ های سردری حیاطی  این است که با پایه سر لوله ای و پایه ایستاده  آن با هر ستون چوبی مربع یا گرد 4 تا 6 اینچی مطابقت دارد که نصب آن را بسیار آسان می کند.

سایر نکات ارزنده در مورد این چراغ قرار ذیل است:  

روشنایی عالی با LED های سفید گرم 25 لومن

مصرف کننده کم انرژی

کیفیت خوب

محافظت در برابر محو شدن اشعه ماوراء بنفش و ضد آب IP 44v بی سیم، بنابراین نیازی به سیم یا کابل ندارید

نصب بسیار آسان بسیار مقرون به صرفه

مهرسا سردری

نکته پایان

ما اینجا هستیم تا احساس  روشنی با جذابیت را برای همه و در هر کجا ایجاد کنیم. هر آنچه را که برای روشنایی نیاز دارید را میتوانید با خاطر آسوده از صنایع نور پردازی تیانا انتخاب کنید. شما تجربه خرید خوبی خواهید داشت و محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با خط مشی جهانی دریافت خواهید کرد.