اخبار و مقالات

چراغ محوطه

همه چیز را در باره چراغ محوطه باغی،چمنی، ویلایی بدانید.

 

هوا خوب است، شما تصمیم دارید که باغ را برای لذت بردن از فضای بیرونی خود آماده کنید، تا مدت طولانی پس از غروب خورشید در بیرون بمانید.  بنابراین اکنون زمان آن است که در نظر بگیرید. چراغ محوطه باغی، چراغ ویلایی، چراغ محوطه چمنی از محصولات روشنایی تیانا این کار را برای شما انجام میدهد و فضا را مطابق به سلیقه شما روشن میسازد. باغ  تان را برای لذت بردن از فضای بیرون تا مدت طولانی پس از غروب خورشید آماده میکند. باید یقین داشته باشید! که یکی از عناصر کلیدی طراحی باغ، نورپردازی در فضای باز است. خوشبختانه، طیف وسیعی از نورپردازی در فضای باز برای هر قسمت از باغ شما در محصولات روشنایی تیانا وجود دارد.

 

انواع چراغ محوطه باغی تیانا

 

چراغ محوطه باغی و  باغچه در فضای باز به شما کمک می کند تا از فضا حداکثر استفاده را ببرید. اما کجا و چه چیزی را باید روشن کنید؟ به انواع چراغ های محوطه ای از  نورپردازی ما در فضای باز نگاهی بیندازید. تا باغ خود را درخشان کنید و شاید حتی برای سلامت روان خود معجزه کنید زیرا زمانی را که می توانید در فضای باز سپری کنید افزایش دهید.

 

چراغ محوطه باغی ایستاده

چراغ محوطه باغی ایستاده یک گزینه کاملا کاربردی برای روشنایی فضای باز هستند. آنها را می توان در پاسیوها برای افزودن روشنایی به صندلی باغ، مسیرهای خطی برای هدایت مهمانان به سمت میز شام، یا درخشندگی صمیمی به کنار میز غذا خوری قرار داد. اگر به دنبال چراغ های مناسب برای استفاده در فضای باز هستید که می‌توان آن را در تمام فصل های سال در هنگام باران یا درخشش در بیرون رها کرد پس از محصولات روشنایی تیانا نگذرید. یا اگر فقط از چراغ های معمولی استفاده می‌کنید، که پس از اتمام کار، مطمئن شوید که آن‌ها را به داخل برگردانید. پس شما کسی هستید که خرید غیر معیاری میکنید.

انواع چراغ محوطه تیانا

نگران نوع نباشید خانواه چراغ محوطه ای ایستاده همچنان در نوع خود انواع ای دارد که مطابق به نیاز شما از تک شعله تا پنج شعله را متیوانید سفارش دهید. ضمنا برای تاکید چراغ محوطه باغی ایستاده در برابر عناصر طبیعی سرسخت و مقاوم هستند، با تضمین کیفیت میتیوانید از ما خرید کنید. چراغ محوطه باغی آویز از شاخه های درخت استفاده کنید!یک کاربرد عالی برای چراغ های آویز محوطه در فضای باز، کشیدن آنها از شاخه های درخت برای ایجاد درخشش اثیری است. اگر درختی در نزدیکی مبلمان ناهارخوری فضای باز خود دارید، از شاخه ها می توان برای آویزان کردن چراغ های آویز محوطه ای در فضای باز نیز استفاده کرد که نور روشن تری را برای غذاخوری در فضای باز ارائه می دهد.

چراغ دیواری محوطه باغی و باغچه  از چراغ دیواری محوطه باغی و باغچه برای نیازهای روشنایی بزرگتر استفاده کنید.گزینه‌های نورپردازی ظریف مانند چراغ دیواری محوطه برای ایجاد فضایی روشن ضروری هستند، اما معمولاً باید با نورپردازی روشن‌تر، به ویژه در مناطق پرکاربرد تکمیل شوند. شما دوست دارید که مهمانان شما بتوانند واقعاً غذای آنها را ببینند. چراغ‌های دیواری محوطه ای فضای باز به سبک و انواع متنوع و کاملاً ضد آب از محصولات نورپردازی تیانا هستند و آنها را گزینه‌ای عالی برای نورپردازی فضای باز در تمام طول سال پیشنهاد میکنیم.

زیبایی کاربردی چراغ های صنایع روشنایی تیانا

چراغ دیواری محوطه ای را به طور چشم نواز روی دیوارهای بیرونی خانه خود به عنوان پایه روشنایی باغ خود قرار دهید. و تا مدت های طولانی که خواستین پس از غروب خورشید از محیط بیرونی تان لذت ببرید. چراغ مینیاتوری، حلزونی و چمنی ایستاده نه تنها مسیرهای با نور کافی در هر باغ، ویلا و یا کلا فضای باز ضروری هستند، بلکه با ایجاد درخشش در این مناطق، به باغ، ویلا و محیط بیرونی شما یک کیفیت جادویی ظریف می بخشند که شما را دعوت می کند. تا جایی که مسیر منتهی می شود را کشف کنید.

با وجود تعداد زیادی چراغ برای انتخاب در فضای باز، چراغ محوطه مینیاتوری، حلزونی و چمنی یکی از بی دردسرترین گزینه های نورپردازی بیرونی هستند و اغلب به پایه هایی متصل می شوند که به راحتی در زمین می چسبند و حتا در صورت نیاز می توان آنها را جابجا کرد.

 

چراغ سردری  با بکار گیری از چراغ سردری ایوان خود را کامل کنید! چراغ های سردری شما، نه تنها گرم و دعوت کننده هستند بلکه مفید نیز هستند. وقتی شب به خانه می‌رسید. دیگر به دنبال کلید و قفل نیستید، و وقتی به خودتان اجازه ورود می‌دهید، شما را ایمن‌تر نگه می‌دارند. چراغ‌های سردری محوطه ای در همه سبک‌ها، انواع و طرح های مختلف در محصولات نورپرداز تیانا موجود هستند.  هر بار که به خانه می‌آیید به استقبال شما می‌آیند.

اهمیت چراغ محوطه باغی و باغچه ای

 

مطمئناً باغ شما دارای ویژگی هایی است که می خواهید به نمایش بگذارید. از تخت‌خواب‌ها و گل‌هایی که با دقت طراحی شده‌اند و درختان نمایشی گرفته تا آب‌نماها و مجسمه‌ها، مطمئن شوید که به بهترین قسمت‌های باغتان نور می‌تابانید. چراغ های باغی و باغچه که به صورت استراتژیک و جذاب قرار گرفته اند، جنبه های خاصی از باغ شما را با نزدیک شدن به شب زنده می کنند و به شما امکان می دهند از این ویژگی ها لذت بیشتری ببرید.

 

نکته پایان

باغ خود را ایمن و ایمن نگه دارید.نورپردازی فضای بیرونی شما نه تنها آن را به مکانی شگفت‌انگیز برای معاشرت تبدیل می‌کند، بلکه یک هدف عملی. نیز دارد: یک باغ با نور خوب، باغ امن‌تری است. روشنایی امنیتی سارقان را وادار می کند دو بار فکر کنند، بنابراین یک خانه و باغ روشن به شما آرامش می دهد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *