سایت فروشگاه تیانا گزینه ای مناسب برای خرید چراغ محوطه مورد نظر شما

با نزدیک شدن به ماه های گرمتر، احتمالاً مشتاق هستید که دوباره از محوطه بیرونی خود استفاده کنید. و اینکه باغتان با تمام گل‌ها، گیاهان، سبزیجات و سبزی‌های مورد علاقه‌تان ظاهر مناسبی پیدا کند. و هنگامی که بعد از غروب، دوباره خورشید بیرون می‌مانید، باید مطمئن شوید که محوطه باغتان روشن است تا بتوانید نتایج کار سخت خود را ببینید. پس با خیال راحت قدم بزنید. البته که حفظ جذابیت در شب به نورپردازی صحیح و اصولی نیاز است. برای نورپردازی در فضای بیرونی از چراغ محوطه از محصولات روشنایی تیانا کار بگیرید.

 

انواع چراغ های محوطه کدام ها اند؟

ما  برای رضایت خاطر و نظر به سلیقه و انتخاب شما چراغ های محوطه را در انواع و شکل های متقاوتی چون (چراغ محوطه ای لیدا، آرمیتا، آناهیتا، آپتین، آکام و  تیتان) تولید میکنیم. زیرا ما میدانیم نوپردازی باید به نحوی انجام گیرد که علاوه بر روشنایی و ایجاد جذابیت در محیط، عناصری که در طول روز مورد توجه نیستند. باید به صورت برجسته به نمایش گذاشته شوند. با خرید این محصول می توان این امکان را ایجاد کرد. طوریکه فضای مورد نظر تبدیل به مکانی لذت بخش و دوست داشتنی در تمام طول شب تبدیل شود.

 

کیفیت چراغ محوطه چگونه است؟

این محصول به لطف مواد بادوامی که از آن ساخته شده اند، در برابر آب و هوا بسیار مقاوم هستند، بنابراین حتی در مرطوب ترین و بارانی ترین روزها، خراب نمی شوند. زیرا این چراغ ها از جنس آلومینیوم با روش تزریق دایکاست ساخته شده و با رنگ الکترواستاتیک کوره ای پوشیده می شود. از اینرو مقاومت و دوام آنرا در برابر نفوذ آب، غبار و گرد و … ضمانت میکنیم.

 

چراغ محوطه را چگونه باید نصب کرد؟

نصب این چراغ ها آسان است. فقط دستورالعمل های ساده چیدن را دنبال کنید. تا آنها را در جایی که می خواهید در اطراف باغ خود خانه، راهرو و یا محیط مورد نظر تان قرار دهید. و محیط تان را نورانی و جذاب کنید.

 

قیمت چراغ محوطه سایت تیانا

قیمت این محصول با توجه به مدل‌های متنوع این چراغ، تعیین می‌شود. البته نگران  قیمت این محصول نباشید بازه تولید آن  گسترده است.  شما می‌توانید متناسب با هزینه مدنظرتان اقدام به خرید این کالا کنید.

 

نکته پایان

 

ایوان ها و یا  مکان های تفریحی در فضای باز عالی هستند. از چراغ های تیانا از جمله محوطه، پارکی، باغی، چمنی و ویلایی تیانا، برای برجسته کردن دکوراسیون استفاده کنید و مورد حسادت همه همسایگان خود قرار بگیرید..