چراغ پارکی چیست؟

چراغ پارکی به چراغ هایی می گویند که در پارک ها جهت روشنایی محوطه اطراف به کار گرفته می شوند. این چراغ ها با تنوع بسیار بالا و رنگ های مختلفی که دارند،یکی از المان های تاثیرگذار در فضاهای شهری و پارکی محسوب می شوند. چراغ های پارکی ایستاده علاوه بر روشن کردن پارک ها و فضاهای سبز، تاثیر چشم گیری در زیباسازی شهری دارند. امروزه با توجه به بهینه سازی پارک ها و فضاهای شهری، نورپردازی مناسب این اماکن اهمیت ویژه ای دارد. چراکه کمک می کند در ساعت های مختلف از شبانه روز، استفاده از پارک ها و تفریح گاه ها  برای مردم فراهم باشد.

 

جنس چراغ پارکی ایستاده

ویژگی برتر چراغ های پارکی ایستاده، طرح های متنوع و زیبای آنهاست  که باعث شده از این چراغ ها برای زیباسازی معابر و پارک ها استفاده شود. تنوع بالای این چراغ ها ، همه سلیقه ها را پوشش می دهد. به همین دلیل این چراغ ها علاوه بر استفاده در پارک ها ، از آنها در سازمان های دولتی و باغ و ویلاهای شخصی نیز بهره می گیرند. جنس این چراغ ها  از ورقه های آلومینیوم، آهن و مواد پلاستیکی تشکیل شده است. به همین خاطر  در برابر نفوذ حشرات، ورود گرد و غبار و بارش برف و باران از مقاومت بالایی برخوردارند. بنابراین باید علاوه بر داشتن ظاهر زیبا،کیفیت بالایی هم داشته باشند. نکته مهم دیگر بهینه بودن این چراغ ها در مصرف برق است چراکه در پارک ها از این چراغ ها در تعداد بالا استفاده می شود.

اهمیت روشنایی چراغ پارکی

همانطور که قبلا گفتیم نورپردازی در اماکن عمومی اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که در صورت عدم وجود روشنایی در محیط، سطح امنیت در آن فضا پایین می آید. به همین خاطر که وجود چراغ های پارکی مهم است و تامین برق آنها از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

خرید چراغ های پارکی ایستاده

از انواع چراغ‌های بیرونی و پرکابرد، می توان به چراغ پارکی ایستاده اشاره کرد. از این چراغ‌‌ها برای تامین نور و دیزاین باغ، تراس، حیاط، باغچه، پارک، خیابان و … استفاده می‌شوند. با توجه به تنوع کاربرد این محصول، شرکت‌های سازنده این چراغ ها، اقدام به تولید و عرضه مدل‌های مخلف شده اند.

چراغ‌های پارکی ایستاده موجود در سایت تیانا از تنوع بالایی برخوردارند که مطابق با فضا و کارایی مکان مورد نظر، به شما کمک می کند تا انتخاب درست و دقیقی داشته باشید.

اگر می‌خواهید برای فضاهای روباز وسیله روشنایی تهیه کنید، پیشنهاد ما چراغ‌های پارکی ایستاده هستند که با توجه به  ارتفاع نسبتاً بلند آنها، قابلیت روشن کردن مساحت بیشتری دارند.

قیمت چراغ پارکی ایستاده

قیمت چراغ‌های پارکی در رنج گسترده‌ای قرار می گیرد. عوامل تاثیرگذار در قیمت شامل،شرکت تولبدکننده، توان لامپ، ارتفاع، جنس، نوع طراحی و شکل ظاهری این چراغ ها می باشد. بهترین مدل‌های چراغ‌ پارکی و حیاطی را در سایت تیانا خریداری کنید.