اخبار و مقالات

چراغ ویلایی تیانا

چراغ ویلایی

چراغ ویلایی

اگر اخیراً خانه ای به سبک ویلایی برای خود خریداری کرده اید، پس شما یک فرد خوش شانس هستید، زیرا مناظر زیبا و باشکوه در فضای باز چیزی است که با ویلای جدید خود به دست خواهید آورد.چراغ ویلایی تیانا

با این حال، اگر می خواهید زیبایی ویلای خود را بیش از پیش افزایش دهید، باید از ایده های نورپردازی مجلل برای ویلا استفاده کنید.

نورپردازی خوب به راحتی می تواند ظاهر ویلای شما را بهبود بخشد و حس لوکس را به آن اضافه کند. برای اینکه ویلای بزرگ شما بزرگتر به نظر برسد، می توانید بلافاصله ایده های نورپردازی را دنبال کنید.

چراغ ویلایی

 

انواع چراغ ویلایی

چراغ ویلایی یک گزینه کاملا کاربردی برای روشنایی فضای باز هستند. آنها را می توان در پاسیوها برای افزودن روشنایی به گلدانی باغ،یا درخشندگی صمیمی به کنار میز غذا خوری قرار داد. اگر به دنبال چراغ های مناسب برای استفاده در فضای باز هستید که می ‌توان آن را در تمام فصل های سال در هنگام باران یا درخشش در بیرون رها کرد پس از محصولات روشنایی تیانا نگذرید. خانواه چراغ های ویلایی همچنان در نوع خود انواع ای دارد که مطابق به سلیقه شما همچنان یافت میشود. ضمناچراغ ویلایی در برابر عناصر طبیعی سرسخت و مقاوم هستند، با تضمین کیفیت میتیوانید از ما خرید کنید.برای مشاهده محصولات مجموعه تیانا کلیک کنید.

چراغ های ویلایی تیانا

برای نورپردازی که مورد حسادت همسایگان تان قرار بگیرید از چراغ های ویلایی انتخاب کنید.آنهارادریک خط یاخوشه‌هارشته درراه روقرار دهیدیاراه پله هاراباآن روشن کنید،یاآنهاراروی قطب‌هاقراردهیدتاستون‌های سبکی ایجاد کنید.این چراغهادراشکال واندازه های.مختلف موجود هستندوبه.شمااین.امکان رامیدهندکه ازاستعدادخلاقانه خودبرای.شخصی.سازی.فضای.بیرونی.خودبااستفاده ازسبکهای.متنوع این.چراغ ها کاربگیرید.ضمنااین چراغ هاسازگاربامحیط زیست هستندودررنگ‌های متنوعی.تولیدمیشوند،بنابراین.میتوانیدآن‌هاراباسایردکورهای.فضای.بازخود هماهنگ.کنید.

چراغ آویز ویلایی 

از صفحه نمایش خود دور شوید و به جای آن یک برنامه روشن سازی باغ، خانه و یا ویلای تان را در فضای باز راه اندازی کنید. تنها چیزی که نیاز دارید راهنمای ما برای راه اندازی یک برنامه روشن سازی در فضای باز و چند چراغ آویز تزئینی  برای تقویت محیط است. ما پیشنهاد می کنیم با چراغ های آویز سبز شوید. این چراغ‌های زیبا و با رنگ گرم طوری طراحی شده‌اند که در شرایط آب ‌وهوایی مقاومت کنند و فضای شما را روشن و جذاب تقریبا دایمی بسازند. البته که نتنها چراغ های آویز بلکه تمامی از چراغ های ویلایی داری انواع و سبک های از چراغ ها هستند که میتواند مطابق سلیقه شما در این خانواده چراغ تولید شود،

سبک های چراغ ویلایی

چراغ آویز ویلایی مدل مایا،آبتین،آناهیتا،آرمیتا،هرمس،کیوان،ارس،برسام،ساینا،تیتان،اطلس،اروند،شهاب،روشا،آراد،النا،ماهک،مهرسا،دینا،نارون،رکسانا

چراغ سردری ویلایی

قرار دادن چراغ دروازه خانه با برجسته کردن در نقاط مناسب تفاوت زیادی ایجاد می کند. چراغ های ورودی یا سردری ویلایی که بر روی عناصر مورد علاقه شما متمرکز شده اند، آنها را همیشه در معرض دید قرار می دهند. آنها بیشتر یک عنصر سرگرم کننده به چشم انداز کلی اضافه می کنند.شکی نیست که طراحی نور دروازه با استفاده از چراغ سردری ویلایی با افزایش جذابیت در تاریکی باعث می شودخانه شما برجسته شود.

مزایای این چراغ

این است که ظاهر کلی خانه شما را بهبود می بخشد. روشنایی مطمئناً در ویژگی های هر اقامتگاه شگفت انگیزی ایجاد می کند و باعث می شود که ویژگی های معماری ظاهر شود.

  • چراغ دیواری ویلایی

چراغ دیواری که در اندازه های مختلف عرضه می شود تا کاملاً متناسب با ارتفاع دیوار شما باشد و معابر را روشن کند.

این چراغ ها، طراحی شده در رنگ های درجه یک و روکش ضد زنگ بوده تا در برابر عناصر طبیعی از مقاومت عالی برخوردار بوده باشد.

ضمنا به یاد داشته باشید چراغ دیواری از محصولات روشنایی تیانا، طراحی منحصر به فردی دارد و می تواند به عنوان یک مرکز مستقل در مجموعه چراغ های فضای باز شما استفاده شود.

از میان مجموعه ای بی پایان از رنگ ها، الگوها و تم ها، از مدرن گرفته تا کلاسیک، انتخاب کنید تا با زیبایی طراحی خود مطابقت داشته باشید. مجموعه نورهای دست‌چین شده شبکه نورپردازی تیانا به تمام نورهای دیواری در فضای باز خدمت می‌کنند.

  • چراغ ویلایی حلزونی

 این چراغ های برای روشن کردن مسیرها، پله ها یا فقط چسبیدن در گلدان های گیاهی ایده آل هستند. ساخته شده از آلومینیوم سبک وزن و نصب آسان هستند – به سادگی پایه های قابل تنظیم ارتفاع را روی زمین فشار دهید، و به همین سادگی نصب شده است. سپس لامپ را در بالا قرار دهید. این چراغ ها به صورت استاندارد دارای قاب مشکی و یا رنگ دلخواه شما هستند.

نتیجه گیری

ما به تضمین میگیوییم تقریبا هر اقلامی در بازار در برابر موقعیت هایی مانند باران یا نوسانات نسبت به محصولات روشنایی تیانا آسیب پذیرتر هستند. قیمت چراغ های ویلایی با کیفیت خوب در شبکه نورپردازی تیانا چندان بالا نیست و می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد. منتظر چی هستی؟ به طراحی نور فضای باز تان توجه کنید و بهترین را انتخاب کنید.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *