چراغ ویلایی تیانا

همه راه‌ها را برداشته‌اید تا خانه و حیاط خود را درجه یک جلوه دهید. پس چرا اجازه دهید آن کار سخت در شب ناپدید شود. با استفاده از چراغ ویلایی از محصولات روشنایی تیانا و با  تکان دادن یک سوئیچ و چند چراغ خانه، در فضای باز به طور استراتژیک، می‌توانید تاریکی را به عقب برگردانید و همه آن را به نمایش بگذارید. اگر به درستی انجام شود، نورپردازی منظره با برجسته کردن ویژگی‌های معماری خانه و جلب توجه به گیاهان و درختان با ارزش، بهترین روشنی جذاب را به دست آورده‌اید.

چراغ های تیانا ایده روشن برای روشنایی حیاط خلوت

با نورپردازی مناسب (چراغ ویلایی)  برای فضای بیرونی خود از شب های طولانی تابستان نهایت استفاده را ببرید.

می‌توانید پیاده‌روی  ویلا، باغ، عرشه، یا پاسیو را با استفاده از گزینه‌های مختلف چراغ های ویلایی، فضای بیرون خانه تان را به جلوه‌ای چشمگیر تبدیل کنید. این، چراغ ها درخششی ملایم بر مسیر، ویلا، باغ و یا خانه شما  می‌تاباند.

 

 

کیفیت چراغ تیانا

برق و آب به خوبی با هم ترکیب نمی شوند. جمع رطوبت در داخل چراغ برق می تواند منجر به آتش سوزی یا جرقه های خطرناک شود. نگرانی اولیه شما در مورد روشنایی در فضای باز رطوبت هوا است. این مورد با محصولات روشنایی تیانا و با خرید چراغ ویلایی نگرانی شما را برطرف میسازد.

اگر قرار است چراغی روی دیواری در معرض دید یا در امتداد مسیری برای محوطه سازی نصب کنید، جایی که در معرض باران و عناصر قرار می گیرد، مطمئن باشید که چراغ ویلایی برای مکان مرطوب عالی هستند. این چراغ ها برای جلوگیری از ورود آب به داخل، آب بندی و عایق بندی شده اند. و از اجزای داخلی و الکتریکی خود محافظت می کنند. همچنین محصولات روشنایی تیانا به اندازه‌ای محکم هستند. که در برابر رطوبت بیش از حد و قرار گرفتن در معرض سردی و گرما مقاومت نا محدود داشته باشند.

 

دوام چراغ های تیانا

هنگامی که به دنبال نورپردازی در فضای باز هستید. دانستن اینکه چراغ ها از چه چیزی ساخته شده اند از مواردی ضروری بشمار میروند.

یکی از متداول ترین موادی که برای نورپردازی در فضای باز استفاده می شود، آلومینیوم است. از اینرو ما با در نظرداشت برابری با معیار های جهانی و جلب رضایت خاطر شما،ساخت محصولات روشنایی تیانا را از آلومینیوم دایکاست در نظر گرفته ایم. ویژگی که این مواد در ساخت چراغ های ویلایی هدیه میدهد:

* سبک وزن میباشد و به راحتی سفارشی‌سازی می‌شود. ضمنا این مواد به وسایل روشنایی اجازه میدهد. تا در برابر عناصر طبیعی بایستد و درخشندگی روشن تر و انعکاسی به آن اضافه کند.

* آلومینیوم در سخت ترین ازشرایط آب و هوایی، به خوبی کار می‌کند. زیرا آلومینیوم یک مواد ضد زنگ میباشد. برای این، چراغ های ویلایی، که ساخته شده. از این مواد است. به مراتب محکم و مقرون به صرفه میباشد. و همیشه تمیز و صیقلی میدرخشند.

 

اطلاعات تکمیلی

طراحی مجلل چراغ های ویلایی که در برند های ( چراغ ویلایی آرمیتا، آناهایتا، تیتان، آکام ، لیدا و چراغ آپتین) در شبکه محصولات روشنایی تیانا قابل دریافت است. ویلا، باغ و یا خانه شما را در منطقه تان تک ساخته .و نوری جذاب، عاشقانه و جادوی به ارمغان می آورد. این چراغ زیبا دارای شیشه چکشی شفاف همراه با جزئیات غنی و روکش مشکی بافت است. از آن برای روشن کردن ویلا ها، باغ ها، مناطق تفریحی، راهروها و پاسیوها استفاده کنید. یا آن را به عنوان چراغ ایوان برای جذابیت فوری نصب کنید.