قیمت چراغ پارکی

چراغ پارکی سه شعله

آرمیتا سه شعله پارکی با لوله تمام آلومینیوم دو متری

شب با اینکه زیبایی های خاصی دارد. اما برای زندگی شما نیز محدودیت ها و یک سری از نیاز ها را نیز به دنبال دارد. رونشایی یکی از نیازهای است. که باید به آن توجه داشته باشید. زیرا زندگی بدون نور برای شما سخت خواهد بود. این نیاز به این خاطر که بیشتر افراد در تایم شب وقت خالی برای یک سری از کارها و سرگرمی ها دارند. بیشتر ضرورت پیدا می کند. و باید به آن توجه داشته باشید تا زندگی راحت تری را نیز داشته باشید. چراغ پارکی سه شعله

و برای اینکه بتوانید در تایم شب به سرگرمی و بازی ها که دوست دارید بپردازید. باید به دنبال رفع نیاز نوری خود باشید. همچنین اگر یک باغ زیبا با کلی گل و گیاه های زیبا داشته باشید. اما در تایم شب نور نباشد که این زیبایی ها را برای چشم ها عیان کند ارزش آن کم می شود.

در عصری که شما زندگی می کنید همه چیز در حال پیشرفت و به روز شدن است. و برای هر محصولی شما با پیشنهاد های گوناگون ومتنوع روبه رو خواهید شد. و این تنوع بالا باعث شده که انتخاب محصولی با کیفیت برای شما سخت شود. اما در هر محصولی یک سری از ویژگی ها وجود دارد. که باید دارا باشد تا یک محصول با کیفیت باشد.

 

ویژگی های چراغ پارکی سه شعله

روشنایی بخشیدن به فضای و محیط خود یکی از مسئله های است. که برای فراهم کردن یک زندگی با کیفیت باید به رفع آن بپردازیم. صنایع روشنایی تیانا تولید کننده چراغ پارکی سه شعله باکیفیت و جذاب است. همچنین در تمام سال های کمه به تولید محصول پرداخته است. تمام سعی خود را بر این داشته است. که متناسب با سلیقه و نیاز نوری شما به تولید مجصول بپردازد.

چراغ پارکی سه شعله به گونه ای تولید شده است که تمام ویژگی های که باید یک محصول تاپ داشته باشد را دارا باشد. چراغ پارکی سه شعله طراحی آن به گونه ای است. که علاوه بر نوردهی به فضای شما می تواند با ظاهر شیک و جذابی که دارد. جذابیت فضای شما را چند برابر کند. همچنین دکوراسیون شما را با ظاهر چشم نواز خود شکیل تر و زیباتر می کند.

چراغ پارکی سه شعله همان طور که از اسم آن پیداست دارای سه شعله است. و تعداد بالای شعله ها به این دلیل است. که برای فضای های که دارای وسعت زیاد است مناسب باشد. و اگر می خواهید راه باغ خود را که دارای وسعت زیاد است روشن کنید. از چراغ سه شعله بهره ببرید. چراغ سه شعله توانایی نور بخشیدن به فضاهای که نیازمند شدت نور زیادی است را دارد. همچنین ویژگی های که یک چراغ باید داشته باشد را دارد.

چراغ حیاطی ایستاده مدل اطلس

کاربردهای این چراغ در فضای بیرونی

چراغ پارکی سه شعله به توجه به اینکه برای روشن سازی فضای بیرونی باغ ، ویلا ، حیاط ، محوطه هتل و…کاربرد دارد. در برابر جوهای آب و هوای مختلف باران ، برف ، تگرگ و درجه ی بالای خورشید نیز قرار می گیرد. چراغ پارکی سه شعله ساختارآن به گونه ای است. که قرار گرفتن در جوهای آب و هوای مختلف روی شدت نوربخشی و کیفیت آن تاثیر نمی گذارد. و می تواند مقاومت و ماندگاری خود را نیز خفظ کند. و به فضای شما به طور استاندارد نور ببخشد.

چراغ پارکی سه شعله جنس آن از دایکاست آلومینیوم است. که نسبت به محصول های که جنس آن ها از پلاستک بازیافتی است. بسیار با دوام تر و باکیفیت تر است. همچنین چراغ پارکی سه شعله داری رنگ بندی های سفید ، مشکی ، مسی ، نقره ای ، برنزی ، طلایی است. و این تنوع رنگ این امکان را به شما می دهد. به توجه به رنگ بندی های که در فضای شما به کار رفته است دست به انتخاب بزنید.

چراغ پارکی سه شعله یکی از مدل های بسیار جذاب و خوش طرح است که بسیار کلاسیک است. و می تواند با نورپردازی چشم نوار خود جذابیت فضای شما را چند برابر کند. همچنین قیمت محصول یکی از موضوع های است. که در تصمیم خرید تاثیردارد. شما می توانید با ارزان ترین قیمیت بهترین چراغ پارکی سه شعله را برای نور بخشیدن به فضای انتخابی خود خریداری کنید.

لامپ یکی دیگر از موضوع های است که در کیفیت نوردهی چراغ تاثیر دارد. و باید لامپی را انتخاب کنید. که بتواند به طور استاندارد به فضای شما نور روشنایی ببخشد. لامپ پییشنهادی ما لامپ های ال ای دی کم مصرف است.

خرید چراغ پارکی سه شعله از تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند.

محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.