اخبار و مقالات

چراغ چمنی های موجود در تیانا

آیا به دنبال روشنایی بخشیدن به کمک چراغ چمنی خاص هستید؟ آیا به دنبال چراغ با کفیت و مقاوم هستید؟ با خرید صنایع روشنایی تیانا می توانید در میان چراغ چمنی موجود که دارای تنوع بالای رنگ و مدل هستند. دست به انتخاب بزنید و پس از انتخاب چراغ چمنی مورد نظر اقدام به خرید فرمائید.

این محصول از باکیفیت ترین محصولات است. که ساختار آن به گونه ای است که قرار گرفتن در معرض آب و هوای شرجی ،باران ، برف ، تگرگ و… در ساختار بسیار مقاوم و باکیفیت آن تاثیری ندارد و آسیب به آن وارد نمی شود.

چراغ چمنی می تواند نور راضیت بخشی را به فضای بیرونی حیاط ،محوطه ویلا ، محوطه رستوران و….نیز ببخشد. چراغ چمنی جدا از بخشیدن روشنایی به فضای مورد نظر شما با زیبای بسیار چشم گیری که در طراحی بدنه آن به کار رفته است. به فضای شما دکور چشم نواز می بخشد.

درباره این چراغ جمنی بیشتر بدانید…

چراغ چمنی بسیار متفاوت تراز مدل های متعدد چراغ چمنی موجود در بازار است. که جنس تعداد زیادی از آنها از پلاستیک بود. و بعد از گذشت مدت زمانی زیبایی و کارای خود را از دست می دهد. اما چراغ چمنی موجود در صنایع روشنایی تیانا ساختار بدنه آن تمام آلمینیوم است. و با قرار قرار گرفتن در جوهای آب و هوای مختلف دچار زنگ زدگی نمی شود. و زییایی و کارایی خود را نیز حفظ می کند.

شما از این محصول می توانید در تایم شما به فضای حیاط ، محوطه ویلا ،محوطه باغ و….شما را روشن کند. و راه باغ ،حیاط ،ویلا و….را برای شما زنده کند و رفت آمدی آسان و مطمئن را برای شما فراهم می کند.

این چراغ دارای تنوع بالای رنگ و مدل است رنگ های آن از استاتیک کوره ای ، مشکی ،برنزی ،سفید ،نقره ای ،طلایی ،مسی به صورت پتینه شده با حباب های چهار تیکه ای از جنس تمام شیشه است. همچنین ساختار ظاهری آن به توجه به اینکه دوست دارید. چه نوع دکوری را به فضای خود بدهید می توانید چراغ چمنی متناسب با سلیقه خود را انتخاب و آن را خریداری کنید.

 

قیمت چراغ جمنی

همچنین یکی از موضوع های قابل توجه این است. شما در خرید هر محصولی قیمت آن برای شما حائز اهمیت است. قیمت چراغ چمنی ارزان است و شما می توانید چراغ چمنی با بدوام ودارای جذابیت و ماندگاری بالا را با قیمتی ارزان خریداری کنید.

همچنین چراغ چمنی با توجه به اینکه در فضای بیرونی حیاط ، ویلا ، باغ و…. قرار می گیرد هنگام آبیاری در معرض برخورد آب قرار می گیرد تغییر ظاهر نمی دهد. و از کیفیت آن کم نمی شود. همچنین با توجه به اینکه در فضای بیرونی است. در معرض حشراتی که جذب نور می شوند قرار می گیرد. ساختار این محصول که به صورت چهار تکه ای تمام شیشه است. از ورد حشرات جلوگیری می کند و باعث می شود. که از زیبایی و کیفیت چراغ چمنی کم نشود.

خرید از تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. صنایع روشنایی تیانا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند.

صنایع روشنایی تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه صنایع روشنایی تیانا آنچنان بالاست. که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.