اخبار و مقالات

چراغ چمنی و چراغ دیواری

چراغ چمنی و چراغ دیواری تیانا برای  روشنایی و جذابیت فضاهای بیرونی عالی هستند. چه بخواهید مسیرهای حیاط جلویی را روشن کنید. یا یک مهمانی باغچه را در حیاط خلوت میزبانی کنید، نورپردازی تیانا راه حل های زیادی ارائه می دهد. برخی از وسایل روشنایی به راحتی با طبیعت ترکیب می شوند. مانند چراغ چمنی تیانا یا لامپ های دیواری تیانا. سایر محصولات روشنایی تیانا برای لایه بندی نور در باغ شما همچنان وجود دارد. مانند لامپ های باغی در فضای باز، چراغ محوطه، چراغ ویلایی و یا چراغ پارکی. چه یک باغ بزرگ یا باغ بالکن داشته باشید، در اینجا، الهامات در قالب ایده های مدرن و یا سنتی برای نورپردازی باغ، حیاط خلوت، ویلا و یا محیط مورد نظر شما وجود دارد.

 

 

اهمیت چراغ چمنی و چراغ دیواری

برای برنامه ریزی طرح روشنایی باغ خود آماده اید؟ سپس احتمالاً از خود می پرسید که هزینه نورپردازی باغ چقدر است؟ راهنمای ما تمام اطلاعات مورد نیاز برای برنامه ریزی بودجه خودتان را دارد. البته که هیچ طراحی باغی بدون در نظر گرفتن روشنایی کامل نمی شود، نورپردازی تیانا  می تواند. در هنگام غروب خورشید با استفاده از چراغ چمنی و چراغ دیواری و یا باغی و محوطه به باغ شما ابعاد جدیدی از روشنایی ببخشد، که نه تنها به شما امکان می دهد. تا با خیال راحت در اطراف باغ خود حرکت کنید، بلکه انتخاب نوع نور مناسب به محیط اضافه می کند. و ویژگی های باغ و محیط اطراف شما را تکمیل می کند.

کیفیت چراغ چمنی و چراغ دیواری،چراغ های چمنی که صنایع روشنایی تیانا تولید میکند. در نزدیکی سطح زمین نصب می شوند. و برای تامین روشنایی، روی مسیر های پیاده روی و همچنین برای برجسته کردن عمق و چیدمان حیاط، باغ یا چمن هنگام مشاهده در شب عالی هستند. این چراغ ها ضد آب بوده و در برابر سیستم آبیاریی چمن و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه شما، خیالتون راحت مقاومت تست شده دارند. چراغ چمنی،چراغ باغی و چراغ دیواری ساخته شده. از فولاد، برنج و یا آلومینیومی تیانا را انتخاب کنید! زیرا استفاده طولانی مدت تر و هزینه کمتری خواهند داشت.

در پایان

راه های زیادی وجود دارد که می توانید از محصولات نورپردازی تیانا در فضای باز برای تجربه روشنایی همراه جذابیت و هنر در محیط باغ خود استفاده کنید. به دنبال چراغ چمنی و چراغ دیواری باشید چرا که روشنایی طولانی مدت و کم مصرف را ارائه می دهد و با نور مناسب به شما این امکان را می دهد که در هر زمانی از شبانه روز از باغ خود استفاده کرده و از آن قدردانی کنید. به یاد داشته باشید! اگر نمی دونید چه کاری انجام می دهید و چگونه راه حل را پیدا کنید، کافیست با تیانا تماس بگیرید. فراموش نکنید،  ما با تجربه ده ساله  در مورد طراحی نورپردازی در فضای باز به شما کمک می کنیم تا یاد بگیرید که چگونه نورپردازی باغ را برنامه ریزی کنید و با نکات ساده و تغییر دهنده بازی، به فضای خود یک مزیت حرفه ای  ببخشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *